Filter
Річні програми MBA
США Michigan Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

1-річний MBA є передовою програмою навчання для студентів, які хочуть краще зрозуміти управління бізнесом. Завершення поглибленої програми може дати роботодавцям конкурентну перевагу на ринку.

Майстер ділового адміністрування або MBA є дворічний ступеня рівень випускника, що люди можуть проводити після отримання бакалавра. Нарахування МВА може допомогти випускникам отримати важливі знання, навички та досвід, який вони повинні почати кар'єру в корпоративному світі.

 

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University

Визнаючи глобальний попит на різноманітних та добре освічених бізнес-лідерів, Вища школа управління Richard DeVos, Університет Нортвуд та Інститут готелів Монтре (HIM), с ... [+]

Програма

Визнаючи глобальний попит на різноманітних та добре освічених бізнес-лідерів, Вища школа управління Richard DeVos, Університет Нортвуд та Інститут готелів Монтре (HIM), створили стратегічний альянс, який запропонує ступінь магістра ділового адміністрування. Це інноваційне академічне партнерство з HIM дає студентам можливість пройти світовий клас, акредитований американським ступенем вищої освіти в той час, як на його чудовий Кампус у Швейцарії Монтре. Програма поєднує в собі науковий зміст Нордвуд та його підхід з першокласними службами HIM, що дає унікальний освітній та культурний досвід. Прискорений однорічна програма складається з чотирьох, дев'яти тижнів модулів, що постачаються видатним факультетом DeVos з США.... [-]

США Midland Troy
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою