MBAosvita.com

1-річна програма MBA навчає студентів для лідерських позицій у корпоративному світі. Вони можуть отримати значущі знання в галузі економіки, фінансів, маркетингу та людських ресурсів, вивчаючи навички роботи в команді та управлінні.

Майстер ділового адміністрування (MBA) представлена ​​випускникам після закінчення двох років передових і спеціалізованих навчальних охоплюють такі теми, як бізнес, менеджмент, фінанси і бухгалтерський облік. Нарахування МВА може дати випускникам конкурентну перевагу перед іншими претендентами на роботу в агресивному на ринку праці.

 

Є більше чотирьох тисяч організацій вищої освіти в Європі, від провідних науково-дослідних установ для малих, навчально-зосереджені університет. Сама Європа не так сильно відрізняється від інших континентів, досягнувши від Полярного кола до узбережжя Африки.

знайдених результатів Filter

Глобальний Дизайн MBA, мода та предмети розкоші

Bologna Business School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Італія Bologna

Концентрація МВА в дизайні, моді та розкоші пропонує унікальну можливість об'єднати теорію з досвідом завдяки ексклюзивній експертизі найуспішніших італійських компаній у цих секторах.

Міжнародний повний робочий день MBA - 12 місяців

Rotterdam School of Management | Erasmus University
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Нідерланди Rotterdam

Наша міжнародна MBA дає вам більше, ніж нову лінію у вашому резюме. Це дає вам професійний паспорт на кар'єру, яку ви хочете, у будь-якій точці світу.

MBA в галузі готельного менеджменту

Les Roches International School of Hotel Management - Bluche,Switzerland
Кампус Денне навчання 1 рік Лютий 2020 Швейцарія Crans-Montana

Це Майстер ділового адміністрування або MBA готельного менеджменту готує молодих фахівців для старших керівних посадах через зосередитися на вирішенні проблем, керованої даними прийняття рішень і стратегічного

MBA

Leeds Trinity University
Кампус Денне навчання 1 рік Серпень 2020 Великобританія Leeds

Наші програми МВА була розроблена, щоб розвивати знання і навички, необхідні для роботи в професійних бізнес-ролей високого рівня в широкому діапазоні організацій.

Міжнародний Full Time MBA

The Lisbon MBA
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Португалія Lisbon

The Lisbon MBA International - це 1-річна повна інтенсивна програма, розроблена для того, щоб дати вам управлінські компетенції, необхідні для сучасного глобального ділового світу.

один рік МБА

Hult International Business School
Кампус Денне навчання 1 рік Серпень 2020 Великобританія London США Boston San Francisco Сполучені Арабські Емірати Dubai Китай Shanghai New York Cambridge + 9 більше

Дізнайтеся, основний бізнес-знання, розвинути лідерські навички, спеціалізуються, і досвід бізнес-культури в термін до трьох глобальних міст-всіх протягом одного року.

Online MBA в провідних інноваціях та змінах - York St. John University (Великобританія)

Robert Kennedy College
Комбіновано: онлайн і кампус 1 - 3 років Лютий 2020 Швейцарія Zürich Switzerland Online Великобританія York + 2 більше

Бізнес-школа York MBA в області провідних інновацій та змін буде цікавою для вас, якщо ви професійний професіонал, який бажає розвинути свої навички в провідних інноваціях та змінах, або ви наразі підтримуєте інновації та зміни на робочому місці або в спільноті.

Магістр ділового адміністрування MBA

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 4 років інформація Великобританія Nottingham + 1 більше

Ефективне управління вимагає поєднання широких управлінських знань і більшої кількості спеціалістів.

MBA у міжнародній готельного та туристичного менеджменту

Vatel Madrid International Business School Hotel & Tourism management
Кампус Денне навчання 1 рік Відкритий конкурс Іспанія Madrid

MBA Міжнародний менеджмент готелю і туризму спрямована на розвиток навичок, здібностей і знань, щоб успішно працювати в глобальному середовищі.

Міжнародний MBA

ISM - International School of Management
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Жовтень 2019 Франція Paris США New York Південно-Африканська Республіка Cape Town Індія New Delhi + 9 більше

Наша Міжнародна MBA дає вам глобальну перевагу, необхідну для того, щоб взяти на себе лідерську кар'єру. Програма заснована на навчальному плані в американському стилі з серією інтенсивних курсів, які викладають професори з реальним досвідом, багато з яких також займають посади у провідних бізнес-школах Америки.

Майстер ділового адміністрування (MBA) (1 рік)

London School Of International Business - LSIB
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 12 місяці Відкритий конкурс Великобританія London + 1 більше

Відповідний і гнучкий і поставляється в 12 місяців, це сила нашої програми Глобального Інтернет MBA. Інвестиції в нашу програму глобального МВА оцінювалися як цінні інвестиції, і більшість наших студентів оцінили його як високий рівень рентабельності інвестицій та змісту програми.

Магістр ділового адміністрування (MBA)

ESMT Berlin
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Німеччина Berlin

Магістр ділового адміністрування ESMT - це однорічна, повна зайнятість MBA, присвячена міжнародному менеджменту. Курси викладаються на головному кампусі ESMT

Повний курс MBA

Maastricht School of Management
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Нідерланди Maastricht

MSM повний робочий день MBA - це однорічна програма, що проводиться в кампусі MSM в Маастрихті. Ви будете мати повні денні заняття, що складаються з інтерактивних лекцій, індивідуальних та групових завдань, робочих візитів та гостьових лекцій.

MBA в галузі цифрової маркетингової стратегії

Leonard de Vinci Group
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Франція Paris

МВА з маркетингу в області цифрового маркетингу спрямована на надання студентам необхідних навичок, щоб досягти успішної кар'єри в цифровому секторі. Основні курси МВА орієнтовані на цифровий маркетинг та комунікації: маркетингова стратегія цифрових та соціальних мереж, веб-маркетинг, маркетинг перехресного каналу, цифрове спілкування, електронний бізнес Інтернету речей.

MBA в галузі охорони здоров'я

European Institute of Applied Science and Management
Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 1 - 2 років Відкритий конкурс Чеська Республіка Prague + 1 більше

MBA в галузі охорони здоров'я призначена для фахівців, лікарів, медсестер, менеджерів та інших, що працюють у бізнесі.