Filter
Річні програми MBA
Франція Cergy Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Франція пропонує програми бакалавра.

1-річна програма MBA навчає студентів для лідерських позицій у корпоративному світі. Вони можуть отримати значущі знання в галузі економіки, фінансів, маркетингу та людських ресурсів, вивчаючи навички роботи в команді та управлінні.

Майстер ділового адміністрування (MBA) представлена ​​випускникам після закінчення двох років передових і спеціалізованих навчальних охоплюють такі теми, як бізнес, менеджмент, фінанси і бухгалтерський облік. Нарахування МВА може дати випускникам конкурентну перевагу перед іншими претендентами на роботу в агресивному на ринку праці.

 

Франція пропонує чудовий система вищої освіти не тільки своїх громадян, а й іноземців. Країни 'и динамічною культури приваблює іноземних студентів і тих, хто зацікавлений у проведенні міжнародних курсів. Франція має традицію наукових і технологічних інновацій. Це гарантує, що вчені в повній мірі використовувати свої творчі здібності.

Університети для бакалаврів у Франція. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Франція тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Франція
Cergy
Тип навчання
Форма навчання
ESSEC Business School

Відкрийте двері для своєї бажаної галузі за допомогою програми ESSEC Global MBA, щомісячної програми на 12 днів у Франції та Сінгапурі. ... [+]

Оскільки цифрова трансформація суттєво змінює бізнес-ландшафт, то напрямок переходить до професіоналів, щоб постійно підвищувати рівень кваліфікації, щоб залишатися актуальними для ринку праці.

Відкрийте двері для своєї бажаної галузі за допомогою програми ESSEC Global MBA, щомісячної програми на 12 днів у Франції та Сінгапурі . Через 3 його спеціальності: Стратегія

Цілісний досвід MBA, який охоплює важкі та м'які навички, завдяки тренінгам із сертифікованих галузевих сертифікатів, семінарам особистого брендингу та розвитку, а також підтримці розвитку кар’єри дасть вам інструменти, необхідні для того, щоб зробити кар’єрний стрибок.... [-]

Франція Cergy
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою