Filter
Річні програми MBA
Франція Aix-en-Provence Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Франція пропонує програми бакалавра.

1-річний MBA є передовою програмою навчання для студентів, які хочуть краще зрозуміти управління бізнесом. Завершення поглибленої програми може дати роботодавцям конкурентну перевагу на ринку.

MBA або магістра ділового адміністрування є дворічна програма ступеня. Для досягнення МВА, студенти повинні спочатку отримав ступінь бакалавра в суміжній галузі. У програмі МВА, студенти отримують пов'язані з бізнесом, курсову, що кваліфікує їх експлуатації і управління підприємств і компаній.

 

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Університети для бакалаврів у Франція. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Франція тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Франція
Aix-en-Provence
Тип навчання
Форма навчання
IAE Aix Graduate School of Management

Програма повний робочий день МВА призначена у співпраці з представниками корпоративного світу - постійно адаптованих до глобальних бізнес-завдань, і вчили повністю англій ... [+]

MBA Змінити & Інновації

Ця програма вимагає знання англійської мови.

Вивчення бізнес з духом менеджером змін і змін менеджера

Повний Time MBA в IAE Aix-ан-Прованс давно історичні виключення французькою освіти. ІАЕ Екс-ан-Прованс є першим випускником школи управління створено в системі французького університету.

ІАЕ AIX повна МВА є єдиним акредитованим MBA у французькій народної освіти пропонують Зміна і спрямованість інноваційного менеджменту, наступний концепції «реального бізнес-освіти", з великою частиною підготовки присвячений практичному навчанню.... [-]

Франція Aix-en-Provence
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою