Filter
Річні програми MBA
Мехіко Querétaro Querétaro Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Мехіко пропонує програми бакалавра.

Студенти, які заробляють 1-річний MBA, можуть бути обладнані знаннями та навичками, необхідними для досягнення керівних посад у діловому світі. Програма магістра ділового адміністрування, як правило, поєднує класну роботу з індивідуальним тренінгом для особистого розвитку.

MBA це програма, призначена для студентів, які хочуть продовжити свою академічні навички і застосувати їх до фактичної реальних бізнес-ситуацій. Вона спрямовує учнів задуматися і змінити себе в плані вибору їх майбутній кар'єрі. Студенти отримують широке розуміння ключових функцій діапазоні областей бізнесу і використовувати ці навички, щоб сприяти стратегічним напрямом бізнесу.

Мексика є одним з найпопулярніших туристичних країн на планеті. У країні тропічних і помірних зон дає студентам найкращий час тут. Якщо ви хочете вчитися на Ваш курс в Національному автономному університеті Мексики, це буде блискуче життя з набагато розваг в країні.

Університети для бакалаврів у Мехіко. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Мехіко тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Мехіко
Querétaro
Тип навчання
Форма навчання
A-STATE Queretaro

... [+]

. [-]
Мехіко Santiago de Querétaro
Липень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою