Filter
Річні програми MBA
Великобританія Northern Ireland Londonderry Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Великобританія пропонує програми бакалавра.

1-річний MBA є передовою програмою навчання для студентів, які хочуть краще зрозуміти управління бізнесом. Завершення поглибленої програми може дати роботодавцям конкурентну перевагу на ринку.

Майстер ділового адміністрування (MBA) є диплом про вищу освіту, який займає близько двох років навчання отримати. Особи, які отримують цю ступінь посилення важливі знання і досвід в галузі бізнесу та управління, і може бути в змозі швидко знайти роботу через їх поліпшених. Умінь

 

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Розташований у Деррі ~ Лондондеррі, кампус Маги названий на честь коледж заснований Мартою Маги в 1845 році. Найбільш помітно вражаючих особливостей міста є його історичні стіни.

Університети для бакалаврів у Великобританія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Великобританія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Великобританія
Northern Ireland
Londonderry
Тип навчання
Форма навчання
University of Ulster, Faculty of Business and Management

МВА - це гнучка модульна програма, яка може бути адаптована для навчання в темпі, яка підходить для окремих студентів. Це широка загальна кваліфікація менеджменту, розроб ... [+]

MBA Progamme

МВА пропонує факультет бізнесу та менеджменту. Це широка загальна кваліфікація менеджменту, розроблена для потреб досвідчених або бажаючих менеджерів, які хочуть розширити свої знання та навички, щоб забезпечити їх на керівних посадах.

МВА - це гнучка модульна програма, яка може бути адаптована для навчання в темпі, яка підходить для окремих студентів.

Існує два способи вивчення програми - 1-річна програма навчання для тих, хто бажає навчатися на денній основі , або неповний робочий день для тих, хто має намір збалансувати роботу та навчання, ті, хто цього бажає Останній варіант зазвичай займає від 2 до 3 років, щоб закінчити MBA, однак учні можуть пройти до 5 років, щоб закінчити курс.... [-]

Великобританія Antrim Coleraine Londonderry Belfast  + 1 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою