MBAosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Великобританія пропонує програми бакалавра.

1-річна програма MBA навчає студентів для лідерських позицій у корпоративному світі. Вони можуть отримати значущі знання в галузі економіки, фінансів, маркетингу та людських ресурсів, вивчаючи навички роботи в команді та управлінні.

MBA або магістра ділового адміністрування є дворічна програма ступеня. Для досягнення МВА, студенти повинні спочатку отримав ступінь бакалавра в суміжній галузі. У програмі МВА, студенти отримують пов'язані з бізнесом, курсову, що кваліфікує їх експлуатації і управління підприємств і компаній.

 

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Університети для бакалаврів у Великобританія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Великобританія тут.

знайдених результатів Filter

Майстер ділового адміністрування

Bournemouth University
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Poole

Bournemouth MBA - це наш флагманський курс, призначений для того, щоб зробити вашу кар'єру на наступному рівні та працювати як світовий лідер з реалістичною оцінкою бізнес-екосистеми.

Master of Business Administration (MBA)

GCU London - MBA
Кампус Заочне навчання 1 рік інформація Великобританія London

Майстер ділового адміністрування

Ulster University, London & Birmingham Campuses
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Великобританія London Birmingham + 1 більше

МВА - це загальний курс управління, який спрямований на прагнення та встановлення менеджерів середнього рівня з різних галузей бізнесу. Курс був розроблений для обліку поточних (місцевих, регіональних та міжнародних) тенденцій ринку та нещодавно оновлений, щоб забезпечити додаткову гнучкість, вибір та можливість, а також допомогти застосувати викладені навички управління.

MBA Майстер ділового адміністрування (повний робочий день 12 місяців)

Durham University Business School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Durham

Дарем МВА призначена, щоб допомогти вам перетворити на світового класу бізнес-лідера. Вибравши для вивчення МВА в Даремі ви будете мати можливість розвивати свої стратегічні, аналітичні та критичного мислення, застосовуючи теоретичні концепції глобальних бізнес-ситуацій, а також розширення можливостей для ведучих і управління людьми.

MBA

Global Banking School
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 рік Відкритий конкурс Великобританія London + 2 більше

Це МВА призначена для побудови кар'єри в галузі ділового адміністрування, підприємництва, управління проектами, управління операціями, управління технологіями, General Management. Програма призначена для студентів, щоб підтримати зобов'язання напруженому графіку роботи, особистого життя та їх утворення.

Майстер ділового адміністрування (повний робочий день)

University of Southampton - Management School
Кампус Денне навчання 1 рік Серпень 2020 Великобританія Southampton

Університет Саутгемптона MBA дасть вам інструменти, знання і впевненість, щоб кинути виклик традиційному мисленню і добитися успіху в сьогоднішній швидко рухомих діловому світі, стоячи поза, чи не

MBA, магістр ділового адміністрування

University of Greenwich
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія London

Виконавчий Майстер ділового адміністрування (MBA) є міжнародно визнаним ступінь магістра в галузі ділового адміністрування та управління. Вона готує менеджерів для організації в масштабах керівництва і прийняття рішень.

корпус МБА

Hull University Business School
Кампус Денне навчання 1 рік Серпень 2020 Великобританія Hull

Наша AMBA, акредитована МВА, надає цілісну перспективу для розробки відповідальних, стратегічних лідерів; оснащений, щоб досягти успіху в швидко мінливому, конкурентному світі з підходом, який ми називаємо "Connected Thinking".

Newcastle Business School MBA

Northumbria University, Newcastle Business School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Newcastle upon Tyne

Навчання для Ньюкасла бізнес-школи MBA не просто аспірантуру досвід, це життєвий досвід. Це змінить вам і вашим світоглядом, і, безсумнівно, розтягнути вас своєю інтенсивністю і різноманітністю.

MBA / майстер перетворення

Northumbria University, Newcastle Business School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Newcastle upon Tyne

MBA перетворення Newcastle Business School є спеціально розроблений для студентів, що бажають поповнити свої існуючі магістерську програму в Ньюкасл бізнес-школи MBA. Особи, які мають (або прагнуть мати) відповідний ступінь магістра школи Ньюкасла бізнес

європейських подвійного MBA

Northumbria University, Newcastle Business School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Newcastle upon Tyne

Newcastle Business School, Університет Нортумбрії у зв'язку з Ідрак, Вищої школи де комерс, Ліон створили новий подвійний європейських MBA нагороди. Подвійний європейської програми МВА призначена для тих студентів, які бажають працювати в напрямку МВА, яка включає академічні дослідження в двох європейських країнах: Великобританії та Франції.

повний робочий день MBA

Leeds University Business School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Leeds Бахрейн Manama + 2 більше

Наша повна зайнятість MBA - це прискорена 12-місячна програма. Ви витрачаєте менше часу на роботу, і без повсякденного тиску на роботу ви можете повністю зосередитись ...

MBA в галузі міжнародного менеджменту

ESCP Europe Business School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Франція Paris Іспанія Madrid Великобританія London Німеччина Berlin Італія Turin Польща Warsaw + 10 більше

Наша MBA в міжнародному менеджменті надає молодим фахівцям ділові навички та настрій для успішної міжнародної кар'єри.

Магістр ділового адміністрування (MBA)

University of Lincoln
Кампус Денне навчання 1 рік Серпень 2020 Великобританія Lincoln

Наша MBA спеціалізується на підвищенні професійного та особистого лідерського розвитку, використовуючи технічні, аналітичні та програмні навички, які є основою для успіху в сучасному діловому середовищі.

Майстер ділового адміністрування (MBA) (1 рік)

London School Of International Business - LSIB
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 12 місяці Відкритий конкурс Великобританія London + 1 більше

Відповідний і гнучкий і поставляється в 12 місяців, це сила нашої програми Глобального Інтернет MBA. Інвестиції в нашу програму глобального МВА оцінювалися як цінні інвестиції, і більшість наших студентів оцінили його як високий рівень рентабельності інвестицій та змісту програми.