Filter
Річні програми MBA
Італія Trieste Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Італія пропонує програми бакалавра.

Студенти, які заробляють 1-річний MBA, можуть бути обладнані знаннями та навичками, необхідними для досягнення керівних посад у діловому світі. Програма магістра ділового адміністрування, як правило, поєднує класну роботу з індивідуальним тренінгом для особистого розвитку.

Якщо ви хочете піднятися по кар'єрних сходах і отримати керівну посаду, MBA для вас. Ця програма дає вам знання та навички, щоб отримати універсальністю, з точки зору розуміння, цілий ряд функціональних, сферах бізнесу. Плюс можливість використовувати інструменти та аналізу, внести свій внесок у стратегічне планування і прийняття рішень.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Для всіх тих, хто зацікавлений у вивченні багатою італійською культурою та спадщиною, Трієст є кращим місцем для відвідування. Вона має свої відмінні навчальних закладів, які забезпечують якісну освіту за розумною ціною. Università дельї Студи ді Трієст відомий доброї системи освіти та підтримки для студентів.

Університети для бакалаврів у Італія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Італія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Trieste
Тип навчання
Форма навчання
MIB Trieste School of Management

Наша MBA-програма на повний робочий день - це досвід, який є одночасно цікавим і змінюючим життя. Це означає закладання фундаменту для вашої кар'єри, побудова відносин, я ... [+]

Full-time alt = "МВА в міжнародному бізнесі

alt = "Наступне видання MBA в міжнародному бізнесі починається з жовтня 2019 року, і ми вже вибираємо найкращих кандидатів у клас. Програма забезпечує всебічне розуміння поточних питань міжнародного менеджменту та приділяє значну увагу розвиткові ваших особистих навичок. Цього року у нас є низка часткових стипендій, які можуть охоплювати до 50% від загальної плати за навчання. Наші спонсори прагнуть вибрати високі профілі та дати їм шанс познайомитись із корпоративним світом , адже 87% наших випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після закінчення MBA.... [-]

Італія Trieste
Жовтень 2019
англійська,італійський
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою