MBAosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Італія пропонує програми бакалавра.

1-річна програма MBA навчає студентів для лідерських позицій у корпоративному світі. Вони можуть отримати значущі знання в галузі економіки, фінансів, маркетингу та людських ресурсів, вивчаючи навички роботи в команді та управлінні.

Особи, які вже отримав ступінь бакалавра і хочуть ще більше збільшити свої знання і навчання можуть вибрати, щоб заробити ступінь магістра ділового адміністрування або MBA. MBA є дворічна програма, яка може допомогти підготувати випускників до кар'єри в області керівництва та управління в діловому світі.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Для тих, хто зацікавлений у вивченні в столиці з багатою спадщиною, Рим є правильним місцем. Вона має свої відмінні університетів, таких як Римський університет, який забезпечує ступінь програм у різних дисциплін, як історія і технічних наук. Це місто є мирною і ідеально, щоб жити.

Університети для бакалаврів у Італія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Італія тут.

знайдених результатів Filter

Рівень МВА 1

BAU International Academy of Rome
Кампус Денне навчання 12 місяці Вересень 2019 Італія Rome

Унікальна програма МВА викладалася англійською мовою, з змішаною формулою 3 місяців навчання в Римі з акцентом на марку Made in Italy, і 9 місяців курсів, які будуть завершені в Інтернеті з вашого рідного міста / країни.

Онлайн 1-річний MBA

Rome Business School
Онлайн Заочне навчання 12 місяці Відкритий конкурс Італія Rome Italy Online + 1 більше

У порівнянні з традиційною дворічною програмою, 1-річна МВА Rome Business School забезпечує швидше повернення інвестицій. Вона може бути запущена в будь-який час, вона є в Інтернеті і пропонує унікальну можливість підібрати сьогоднішню потребу фахівців у свободі та гнучкості.

1-річний MBA

Rome Business School
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 1 рік Відкритий конкурс Італія Rome Italy Online + 3 більше

1-річна МВА Rome Business School побудована таким чином, щоб ви могли продовжувати працювати повний робочий день і навчатися на вашій МВА неповний робочий день, поєднуючи те, що ви дізнаєтеся з поточних глобальних і відповідних організаційних питань.

1-річний ступінь МВА в Римі - міжнародна акредитована програма МВА

Swiss School of Management, Rome Italy
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік Відкритий конкурс Італія Rome + 1 більше

Тільки за рік ви заробите міжнародний акредитований ступінь МВА, навчаючись в історичній столиці світу - Римі. Ви можете вибирати з різних спеціальностей і ділитися своїм досвідом занять з міжнародними студентами та викладачами. Програма передбачає відвідування компанії, запрошення доповідачів, екскурсії та навчання лідерству. Приходьте та приєднуйтесь зараз!