MBAosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Італія пропонує програми бакалавра.

1-річний MBA є передовою програмою навчання для студентів, які хочуть краще зрозуміти управління бізнесом. Завершення поглибленої програми може дати роботодавцям конкурентну перевагу на ринку.

Особи, які вже отримав ступінь бакалавра і хочуть ще більше збільшити свої знання і навчання можуть вибрати, щоб заробити ступінь магістра ділового адміністрування або MBA. MBA є дворічна програма, яка може допомогти підготувати випускників до кар'єри в області керівництва та управління в діловому світі.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Університети для бакалаврів у Італія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Італія тут.

знайдених результатів Filter

Онлайн 1-річний MBA

Rome Business School
Онлайн Заочне навчання 12 місяці Відкритий конкурс Італія Rome Italy Online + 1 більше

У порівнянні з традиційною дворічною програмою, 1-річна МВА Rome Business School забезпечує швидше повернення інвестицій. Вона може бути запущена в будь-який час, вона є в Інтернеті і пропонує унікальну можливість підібрати сьогоднішню потребу фахівців у свободі та гнучкості.

1-річний MBA

Rome Business School
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 1 рік Відкритий конкурс Італія Rome Italy Online + 3 більше

1-річна МВА Rome Business School побудована таким чином, щоб ви могли продовжувати працювати повний робочий день і навчатися на вашій МВА неповний робочий день, поєднуючи те, що ви дізнаєтеся з поточних глобальних і відповідних організаційних питань.