Програми МВА Сонома

Загальні відомості

Опис програми

106892_sbe_commencement_2018_emba_4x1_lowres.jpg

Школа бізнесу та економіки Каліфорнійського державного університету, Сонома (державний університет Сонома) пропонує чотири варіанти програми МВА, акредитовані AACSB:

  • Sonoma Executive MBA
  • Sonoma Executive MBA у винному бізнесі
  • Sonoma MBA
  • Sonoma MBA у винному бізнесі

МВА Sonoma доставляються за гнучким графіком, призначеним для працюючих фахівців. Наші програми мають співвідношення 50-50 чоловіків до жінок. Студенти представляють різні галузі, включаючи бухгалтерський облік, енергетику, уряд, транспорт, алкогольні напої, споживчу упаковку, роздрібний консалтинг, фінансові послуги, неприбуткові організації, технології, розваги та охорону здоров'я, серед інших секторів.

Віддача від освіти:

  • 2017 і 2018 випускники наших програм Sonoma Executive MBA повідомили про середнє підвищення зарплати на 25%.
  • 45% з 2018 випускників наших програм Sonoma MBA повідомили, що отримали акцію під час відвідування програм.

Додаткова інформація: http://web.sonoma.edu/mba

Sonoma Executive MBA

Протягом 17 місяців Executive MBA Executive пропонує досвід перетворення, який включає інтегрований розвиток лідерства та стратегічне мислення, надаючи студентам навички, необхідні для аналізу бізнес-ситуацій, а також складання графіків і виконання стратегічних ініціатив для просування своєї організації. Вогнища програми в процесі прийняття стратегічних рішень, бізнес-аналітики та комунікативних навичок, пропонують студентам навички та впевненість у спілкуванні та керівництві на виконавчому рівні з усіма функціональними напрямками бізнесу. Студенти мають можливість розпочати двотижневу міжнародну поїздку з бізнес-консалтингу для поліпшення розуміння того, як успішно вести бізнес в іншій культурі та економіці.

«Складність охорони здоров'я вимагає глибокого розуміння , в бізнесі, лідерство та інновації. Sonoma MBA для керівників обладнала мене необхідним для успіху в якості керівника медсестри .

- Surani Hayre-Kwan '14, директор Управління пацієнтського досвіду охорони здоров'я Саттера

106893_EMBA_Diagram_120801_lowres.jpg

Sonoma Executive MBA у винному бізнесі

У 2012 році Інститут винного бізнесу в Школі бізнесу та економіки (SBE) у державному університеті Сонома у співпраці з виноробною промисловістю запустив першу в Сполучених Штатах Executive MBA, зосереджену на бізнесі вина. Програма Sonoma Executive MBA у винній програмі пропонується у двох форматах: низької резиденції та кампусі.

  • 17-місячна програма, що базується на кампусі, пропонує досвід, неперевершений будь-яким іншим вищим навчальним закладом. Студенти мають простий доступ до вищої бізнес-освіти світового класу, розташованої на перехресті Напа, Сонома та Сан-Франциско. Курси проводяться в Виховному центрі Wine Spectator Learning, інноваційному навчальному просторі, позолоченому передовими технологіями та гнучкими навчальними аудиторіями.
  • Формат з низькою резиденцією, відомий як наш Global Executive MBA у винному бізнесі, складається з чотирьох «інтенсивних напрямків» у Каліфорнії, Австралії та Франції, а також тримісячних сегментах онлайн-тематики та проектного навчання та наставництва факультету. Студенти мають рідкісну можливість навчатися з нашими видатними викладачами бізнесу з різних країн США та світу.

Студенти в Sonoma Executive MBA у винному бізнесі мають можливість розпочати двотижневу міжнародну поїздку з бізнес-консалтингу, щоб поліпшити розуміння того, як успішно вести бізнес в іншій культурі та економіці. Вони також беруть участь у тренуванні вітрильного вітрильного лідерства в затоці Сан-Дієго з ветеранами Кубка Америки.

«Th електронної Sonoma Executive MBA в винному бізнесі відповідає моїм потребам освіти, кар'єри і сім'ї. Я жив у Нью-Йорку з моїм чоловіком і малюком, запускаючи виноробню в Напі. Завдяки експертним знанням моїх професорів і різноманітним поглядам моєї когорти, я закінчила з підприємницьким ноу-хау, більшою впевненістю як лідера, і ясністю щодо того, як позитивно вплинути на нашу регіональну виноробну галузь ».

- Aimee Chang '15, власник винної компанії Nine Suns

106895_wemba_diagram_rev170702_lowres.jpg

Sonoma MBA

Sonoma MBA розроблена з гнучким графіком для працюючих фахівців. Вечірні курси виховують потенціал студентів, оскільки вони набувають практичних знань і технічних навичок, які можуть бути застосовані до їхнього бізнесу відразу. Записані студенти мають можливість закінчити програму на один рік, повний робочий день, або два роки, неповний робочий день.

Sonoma MBA має гнучкий графік, який дозволив мені переслідувати свого магістра, працюючи повний робочий день. Програма передбачала динамічні проекти, які підкреслювали ефективність спілкування та розуміння створення та підтримки бізнесу. Найкращий винос - це зв'язки, які триватимуть на все життя ».

- Ranjot "Ricky" Sidhu '15, менеджер з бухгалтерського обліку в Green Toys, Inc.

106894_pmba_diagram_course_rev1700702_lowres.jpg

Sonoma MBA у винному бізнесі

Sonoma MBA в сфері винного бізнесу є єдиним у своєму роді в США і надає студентам знання про бізнес-вина та галузеві інструменти для досягнення результатів у конкурентному світовому ринку вина. Вечірні вечірні дні виховують потенціал студентів, оскільки вони отримують знання та досвід для побудови та представлення кількісного аналізу. Студенти також розвивають навички лідерства та комунікації, щоб керувати людьми етично та ефективно для досягнення цілей та просування ініціатив від імені будь-якої організації.

« Я змінював кар'єру від розваг до виноробної промисловості і ніколи не мав офіційної бізнес-освіти. Навички, які я здобув у програмі, та численні зв'язки, які я зробив через мережу, допомогли мені розпочати свій власний успішний винний бізнес. "

- Палмер Еммітт'13, співвласник

106896_wmba_diagram_courses_rev170702_lowres.jpg

Останнє оновлення Бер 2019

Про навчальний заклад

Sonoma State is a regionally serving public university committed to educational access and excellence. Guided by our core values and driven by a commitment to the liberal arts and sciences, Sonoma Sta ... Детальніше

Sonoma State is a regionally serving public university committed to educational access and excellence. Guided by our core values and driven by a commitment to the liberal arts and sciences, Sonoma State delivers high-quality education through innovative programs that leverage the economic, cultural, and natural resources of the North Bay. Згорнути