• Огляд

Зі швидким зростанням економіки Китаю та збільшенням зовнішніх інвестицій Китаю попит на міжнародне ділове співтовариство для розуміння китайської ділової культури та практики зростає експоненціально.

Peking University HSBC Business School ( PHBS ) Програма МВА пропонує спеціальні курси, розроблені і доставлені факультету, які спеціально кваліфіковані в навчанні програм МВА з фокусом в Китаї.

Акредитований EFMD для EPAS та AACSB , PHBS швидко зростав у репутації та як центр міжнародної майстерності у сфері ділової освіти.

Окрім вивчення навчального плану, учні також матимуть можливість розвивати бізнес-зв'язки з провідними професіоналами, науковцями, директорами компаній та підприємцями, які працюють у Китаї.

Програма призначена для жителів Великобританії / ЄС.

  • Навчальний план

PHBS MBA PHBS -UK MBA - це англійська мова та неповний робочий день з виїзними заняттями. Програма складається з 16 курсів протягом 16 місяців, двох місяців польового навчання та проектних досліджень, що призвело до випускної дисертації через 6 місяців. Факультет програми складається з PHBS старших викладачів і запрошених вчених з Великобританії , вчених і практиків бізнесу.

Курси включають в себе управлінську економіку, бізнес-статистику, китайську і світову економіку, фінансовий облік, організацію поведінки, бізнес-комунікації, управління людськими ресурсами, підприємництво, Fintech: Blockchain та його програми та інше.

  • Цілі програми

Програми забезпечують вищу освіту менеджменту студентам з інноваційним духом в галузі економіки, менеджменту та фінансів, що охоплюють загальну теорію управління, розроблену в міжнародному контексті для глибокого розуміння сучасної глобальної бізнес-арені.

PHBS MBA PHBS -UK має на меті не тільки допомогти учням створити міцну основу в теорії управління, отримати розуміння управлінської діяльності та розвивати навички управління, а також глибше розуміти китайську економіку та ринки.

  • Кваліфікаційні вимоги, процес подання заявки та вимоги до прийому

Для отримання додаткової інформації відвідайте наш веб-сайт тут .

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 1 інших курсів в Peking University HSBC Business School (PHBS) »

Останнє оновлення November 4, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
24 Місяця
Заочне навчання
Price
46,000 GBP
Витрати на дворічну програму МВА складають 46 000 доларів США, що сплачується у двох половинах на початку кожного навчального року. Пропозиція стипендії для покриття зборів частково буде розглядатися для заявників на основі їх заслуг та досвіду роботи.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date