Подвійний MSIS / MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Подвійний майстер ділового адміністрування та магістр наук з інформаційних систем розроблений для ІС або ІТ-спеціаліста, який бажає досягти найвищих рівнів корпоративного управління. Для професіоналів IS, MBA забезпечує необхідну основу в бізнесі. Для кандидата в MBA MSIS робить вас унікальним обладнанням для управління інформаційними системами, які стосуються всіх частин бізнесу - від маркетингу до людських ресурсів.

Навчальний план

MBA-MSIS коледжу коледжу складається з 51 години аспірантури, включаючи 27 годин курсів ділового адміністрування та 24 години курсів інформаційних систем. Студенти повинні пройти основні курси як з програм МВА, так і з MSIS, а також один факультативний курс МВА.

Перевага MBA / MSIS:

Коледж бізнесу Коулс пропонує багато переваг, коли ви просуваєте свою кар’єру вперед, переходячи на більші лідерські посади:

  • Акредитована AACSB - провідна міжнародна акредитація для коледжів бізнесу.
  • Підхід до управління бізнесом до стратегічних викликів технологій.
  • Подвійний MBA-MSIS, що має лише кілька класів більше, ніж ваш MSIS.
  • Сертифікат випускника з інформаційної безпеки та впевненості доступний, більшість курсів зараховуються до вашого MSIS та всіх класів, доступних в Інтернеті.
  • Доступна альтернатива іншим коледжам у Південно-Східному США

Вимоги до прийому

Тут ви можете ознайомитись з міжнародними вимогами щодо прийому студентів або заповнивши запит на інформацію та задавши свої індивідуальні запитання безпосередньо нашим приймальним консультантам.

Корисні Посилання:

Міжнародні студенти та наукові послуги

Випускник прийомів

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

A leader in innovative teaching and learning, Kennesaw State University is one of the 50 largest public institutions in the country. KSU offers more than 150 undergraduate, graduate and doctoral degre ... Детальніше

A leader in innovative teaching and learning, Kennesaw State University is one of the 50 largest public institutions in the country. KSU offers more than 150 undergraduate, graduate and doctoral degrees to its more than 35,000 students. Згорнути