Повний курс MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Один рік вдосконалення кар'єри в центрі Токіо

Globis Full-time MBA, що базується в Токіо, є прискореною програмою, розробленою для прозорливих лідерів.

Протягом цілого року ви почнете подорож, щоб розблокувати свій потенціал. Відкрийте для себе особисту місію, отримайте практичні навички та приєднайтеся до міжнародної мережі однокласників і професорів, які підтримуватимуть вас на все життя.

Під час навчання в MBA очікуйте інтенсивний, але корисний інтелектуальний виклик, з гнучким навчальним планом і широкими можливостями для спеціалізації, включаючи можливість вивчити безліч руйнівних технологій сучасного ділового світу.

До 12-місячної програми включено трирічне стажування, де ви зможете застосувати нові навички в реальному світі, працюючи в тісному контакті з одним з наших корпоративних партнерів.

За межами аудиторії є великі можливості для вивчення Японії, участі у глобальних форумах, візитах компаній та обмінах з нашими школами-партнерами в Шанхаї та Бангкоку.

Незалежно від того, чи бажаєте ви прискорити свій кар'єрний ріст або перейти до зовсім нової сфери, Full-time MBA забезпечує швидкий, ефективний і незабутній досвід.

Чому Токіо

Найбільш розвинена економіка Азії, Японія пропонує захоплюючі можливості для особистого та професійного зростання. Вчитися у світових провідних новаторів в області управління. Досвід захоплюючих культурних та природних чудес. Насолоджуйтесь зручністю, безпекою та різноманітністю у Токіо.

Незалежно від того, чи вивчаєте це повний робочий день, неповний робочий день або в Інтернеті, Globis MBA надає можливість відчути найкраще, що може запропонувати Японія.

Навчальний план

Globis Full-time MBA - це однорічна згущена програма, розроблена для підвищення Ваших бізнес-знань, лідерських навичок та кар'єрних можливостей.

Заняття проводяться в будні дні, в середньому 4-7 класів на тиждень, що ведуть до занурення. За перші два модулі ви завершите необхідні курси для забезпечення міцного фундаменту бізнес-знань.

Після цього ви можете приймати курси, які відповідають вашим цілям та інтересам. У поєднанні з курсами, які допоможуть вам виявити вашу особисту місію, навчальна програма також сприяє вашому особистому зростанню і самореалізації.

За останні місяці до закінчення навчання ви можете взяти участь у стажуванні в одному з наших корпоративних партнерів або створити свій власний бізнес-план. Цей практичний досвід, у поєднанні з керівництвом нашого відділу кар'єри, підготує вас до цікавої кар'єри після закінчення навчання.

Щоб закінчити навчання, вам потрібно буде отримати 48 кредитів (приблизно 32–34 курси). На наших курсах не існує традиційних іспитів: на індивідуальні та групові звіти припадає половина вашої оцінки, інша половина - на внески в класі.

Вам пропонується взяти участь в онлайн і неповний робочий день MBA курси до і під час MBA. З нашими новими курсами Technovate, ви побачите, як найсучасніші технології перетворюють світ бізнесу, готуючи вас до керівних ролей завтра.

Основні моменти кар'єри

Завдяки консультуванню, зв’язкам та підтримці, спеціальний офіс кар’єри Globis має надзвичайний досвід роботи студентів у захоплюючій глобальній кар’єрі після закінчення навчання. Використовуйте понад 100 корпоративних партнерів та розширюйте свою мережу, приєднуючись до тисяч випускників Globis з більш ніж 50 країн.

111304_MBA01.png

Фінансова допомога

Стипендії Globis можуть покривати до 50% вартості навчання і доступні для студентів, які демонструють потенціал для сприяння спільноті Globis через високу академічну успішність та виняткові лідерські якості.

Вимоги до прийому

 1. Не менше 22 років
 2. Мінімум 2 роки професійного досвіду роботи *
 3. Знання англійської мови
 4. Ступінь бакалавра або еквівалентний ступінь *

* Якщо ви не маєте ступеня бакалавра або достатнього досвіду роботи до моменту вступу, вам необхідно пройти попередній скринінг, щоб визначити, чи ваш досвід та досвід є достатньою заміною.

Необхідні документи

Заявники можуть подати всі документи через Інтернет-систему прийому.

Всі документи повинні бути англійською мовою, якщо інше не передбачено, або супроводжується перекладом.

 1. Особисті дані
 2. Фотографія
 3. Рекомендаційний лист
 4. Стенограма (також сертифікат про закінчення навчання, якщо необхідно)
 5. Доказ наявності англійської мови (за необхідності)
 6. Нариси
 7. Звіт GMAT / GRE (необов'язковий, але рекомендований)
 8. Резюме (необов'язково)
 9. Докази фінансових ресурсів (всі не-японські претенденти, які бажають подати заявку на Globis стипендії Globis та / або вимагають студентську візу)
 10. Копія картки проживання (якщо вона не є японською)
 11. Globis стипендії Globis (необов'язково)

Щоб отримати актуальну інформацію про курси, відвідайте наш веб-сайт:
href = "https://www.globis.ac.jp/

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Our mission is to develop visionary leaders who create and innovate societies.

Our mission is to develop visionary leaders who create and innovate societies. Згорнути