Повний курс MBA

Загальні відомості

Опис програми

Ця програма спрямована на розвиток вашої здатності до різкого аналізу, інноваційного мислення, лідерських навичок та підприємницьких дій в глобальному контексті.

Единбурзький MBA прагне підготувати вас до стратегічного лідерства у швидко мінливому світі.

Існує два варіанти нашого МВА, обидва вони тривають 12 місяців, але один включає в себе міжнародний обмін партнерською установою. Інший в Единбурзі на повну тривалість і дозволяє зосередити свої дослідження на предметній області, такі як Стратегія, Фінанси та Підприємництво.

На нашому МВА ви будете розвивати розуміння:

  • Характер і складність глобальних викликів, що стоять перед бізнесом
  • Важливість стратегічного лідерства як підходу до досягнення успіху в умовах, що швидко змінюються
  • Основні функції управління, пов'язані з фінансами, бухгалтерським обліком, стратегічним маркетингом; організація та операції
  • Як працюють ринки та міжнародна економіка
  • Обов’язки підприємств як розпорядників фінансового, соціального та природного капіталу

Крім того, буде розроблено одну з двох програм МВА:

  • Ваша впевненість у прийнятті рішень через прикладний аналіз реальних бізнес-проблем
  • Ваша здатність мислити стратегічно та цілісно при плануванні нових бізнес-рішень
  • Пристрасть до інновацій та підприємницьких дій
  • Світове мислення з чутливістю до впливу відмінностей культури та контексту на стратегію
  • Розширені комунікаційні та міжособистісні навички для ефективного лідерства

Обидві програми мають глобальну перспективу, хоча можливості для міжнародних подорожей по кожній програмі відрізняються за обсягами та масштабами.

На нашому МВА є можливість вивчати міжнародний бізнес у контексті (один тиждень інтенсивний модуль, що знаходиться на ринку, що розвивається) та здійснити ваш Capstone проект зосереджений на країні за межами Великобританії.

На нашому міжнародному Pathway бізнесу міжнародні можливості зростають. Ви проведете 2-3 місяці в обміні з одним із наших міжнародних університетів-партнерів (Австралія, Канада, Китай, Фінляндія, Франція, Мексика, Іспанія та США).

Студентські профілі MBA

Наші студенти МВА є висококваліфікованими та високо зосередженими на 7-річному досвіді керівництва, хоча наша мінімальна вимога - 3 роки досвіду роботи в управлінській ролі. Ми пропонуємо можливість переглядати наші профілі студентів MBA, щоб допомогти вам знайти потенційних кандидатів у вашій організації.

Вимоги до вступу

Перед тим, як подати заявку на програму MBA на повний робочий день, ознайомтеся з нашими мінімальними вимогами до вступу, які включають академічну кваліфікацію, досвід роботи в галузі менеджменту та вимоги до англійської мови.

Професійний досвід вимоги

Не менш ніж три роки досвід роботи в керівній ролі.

Досвід може бути з будь-якої галузі, включаючи державний сектор, благодійні організації чи мистецтво.

Мінімальні академічні вимоги

Вам знадобиться британський першокласний або 2: 1 диплом з відзнакою у будь-якому предметі або еквівалентній кваліфікації за кордоном.

Винятки

Якщо ви не відповідаєте мінімальним академічним вимогам, ви все ще можете розглянути, якщо:

у вас є професійна кваліфікація зі значним трудовим досвідом, або ви не маєте ступеня або професійної кваліфікації, але у вас дуже сильний трудовий стаж, що демонструє високий рівень відповідальності. Якщо ви не дотримуєтесь мінімальної академічної вимоги, ми можемо вимагати від вас скласти випускний тест з управління випускниками (GMAT), який є міжнародно визнаною оцінкою аналітичних, числових та словесних міркувань.

Якщо ми вимагатиме від вас приймати GMAT, ми могли б очікувати 600 балів, щоб отримати кваліфікацію для нашого MBA.


Кар'єра фокусується

МВА зазвичай виконується як засіб для просування вашої кар'єри. Для деяких ціль полягає в тому, щоб підготуватися до поступового перетворення на більш високу керівну роль. Для інших мотивація полягає в тому, щоб змінити сектори або готуватися до створення власного бізнесу. Ми будемо тісно співпрацювати з вами, щоб зрозуміти ваші кар'єрні цілі та допомогти полегшити ваш наступний крок.

Ми маємо чудовий досвід у наданні підтримки студентам у прогресі у своїй діловій кар'єрі в широкому колі організацій, від початкових підприємств до багатонаціональних корпорацій. Наші МВА просунулися на керівні посади в галузі фінансів, банківської справи, страхування, консультацій, ІТ / телекомунікацій, державного / державного сектору, професійних послуг, роздрібної торгівлі, будівництва, енергетики / комунальних послуг, освіти, харчування / напоїв, охорони здоров'я, відпочинку, виробництва, маркетингу, ЗМІ / мистецтво, фармацевтика, управління майном та логістика. Близько 10% випускників МВА заснували власний бізнес.119394_Capture.JPG

Останнє оновлення Сер 2019

Про навчальний заклад

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... Детальніше

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. Згорнути