Повний курс MBA

Загальні відомості

Опис програми

Однорічний MBA Trinity - це більше, ніж програма навчання - це зміна ігор. Незалежно від того, чи хочете ви відстежувати свою поточну траєкторію кар'єри чи орієнтуватися у абсолютно новому напрямку, Trinity MBA встановлює навчальну подорож, яка допомагає студентам досягти свого потенціалу. Однорічна програма - це інтенсивний і корисний рік навчання.

Наші три основні сфери досконалості:

 • Навчання в реальному часі
 • Лідерство
 • Міжнародний фокус

Наша глобальна спільнота студентів вивчає новітні методи управління в реальному світі як від провідних дослідників, так і від високоефективних керівників бізнесу. Наше глобальне охоплення очевидно в класі; наші студенти неймовірно різноманітні, і наша викладацька команда відповідає такому рівню різноманітності.

Акредитація

Trinity Business School визнана такими престижними міжнародними акредитаційними органами: Асоціація MBA (AMBA) та EQUIS (Європейська система підвищення якості). Це ставить нас серед 1% найкращих шкіл бізнесу у всьому світі.

 • Навчання в реальному часі

Trinity MBA відривається від традиційного підходу. Ми зосереджуємось на Live Action Learning - знайомлячись із реальними компаніями, що мають реальні проблеми. Виводячи вас за межі своєї зони комфорту, ви будете спиратися на те, що ви дізналися на уроці, і застосуєте це до справжніх бізнес-проблем.

Ви впровадите три проекти компанії в різних галузях промисловості протягом всієї програми; кожен вирішує конкретні стратегічні питання бізнесу. Працюючи в групах, ви будете проводити аналіз проблем, створювати стратегію та доставляти рішення безпосередньо старшим зацікавленим сторонам кожної компанії. На кожному етапі вас підтримуватимуть репетитор, індивідуальний та командний тренінг та різноманітні майстер-класи.

 • Розвиток лідерства

Лідерство та професійний розвиток є невід'ємною частиною MBA Trinity. Індивідуальне та командне коучинг, семінари та гостьові лекції в галузі працюють постійно протягом усієї програми. Три чіткі модулі навчання лідерству надають інструменти для розвитку вашого особистого стилю керівництва, самосвідомості та знань. Trinity MBA розпочинається з унікальної індукційної тижні в графстві Майо, Ірландія. Цілком занурюючий, сільський досвід і в режимі офлайн, ви розпочнете свою подорож лідерства та професійного розвитку та налагодите зв’язки зі своїми однокласниками.

 • Міжнародний фокус

Наші студенти та викладачі MBA - це міжнародна та різноманітна спільнота. Ваші однокласники матимуть успішні результати та прийдуть з усіх куточків світу. Ми вкладаємо глобальну увагу у все, що ми робимо, від модулів, які ми надаємо, до глобального досвіду, що є. У Південній Африці, Бразилії та Бельгії є три тижні міжнародних факультатив проживання, які приносять життя на уроці.

Місцезнаходження

Trinity Business School знаходиться в самому центрі Триніті-коледжу Дубліна, найстарішого і найпрестижнішого університету Ірландії, в центрі Дубліна; яскравий центр для глобального бізнесу. У нашій новій сучасній будівлі є будинок світового рівня та міжнародний факультет, орієнтований на основні цінності сучасного менеджменту, стійкості та етичного лідерства.

Основна статистика

 • 48% базового підвищення заробітної плати після MBA
 • 2,5 роки повернення інвестицій
 • 48% випускників змінили країну працевлаштування
 • 88% працювали 3 місяці після закінчення навчання

Процес подання заявки

Ми застосовуємо цілісний підхід до оцінки заявок. Поряд з вашим професійним досвідом та академічними повноваженнями ми хочемо дізнатися більше про вас та ваші цілі через процедуру подання заявки.

Вимоги до вступу

 • Ступінь бакалавра або еквівалент
 • Мінімум 3 роки професійного чи управлінського досвіду роботи
 • Бажаний мінімальний бал GMAT 550 або еквівалентний показник GRE *
 • Докази володіння англійською мовою, якщо англійська мова не є вашою рідною мовою

129157_business-792113_960_720.jpgkaboompics / Pixabay

Як застосовувати:

Заповніть онлайн-форму заявки в Інтернеті , додайте свою допоміжну документацію (резюме, стенограми, GMAT) та дайте відповіді на три питання есе.

Стипендія

Кандидатам із самофінансування рекомендується подати заявку на стипендію, завантаживши форму з розділу «Комісії та стипендії» на веб-сайті Trinity MBA та завантаживши заповнену форму у вашу онлайн-форму заявки. tcd.ie/business/mba

Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації або надішліть нам своє резюме, щоб переглянути попередню заявку.

електронна пошта: TheTrinityMBA@tcd.iePhone: 353-1-896-4867

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top ... Детальніше

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top global universities. Згорнути