Повний курс програми MBA

Загальні відомості

Опис програми

Програма "повний робочий день" починається з початку квітня та вересня кожного року. Перед початком програми студенти можуть відвідувати курси підготовки в режимі онлайн, в яких учасники можуть оновлювати свої знання з математики, статистики та економіки. 12-місячна програма закінчується поданням остаточної дипломної роботи наступного року.

Програма повного циклу програми MBA розділена на модулі. Учасники демонструють свої знання під час навчальної програми у формі випадкових рішень, роботі над проектом, презентацій та письмових іспитів.

У межах загальної повноцінної програми MBA, студенти можуть поглиблювати свої знання в області

 • Маркетинг, продаж, інновації
 • Розширені фінанси
 • Стратегія
 • Особисте лідерство (обов'язкове)

Під час модуля концентрації студенти повинні вибрати 9 курсів з прибл. 25 концентраційних курсів пропонується. Учасники повинні вибрати 2 курсу з усіх полів і зосередити увагу на одній концентрації, вибравши дев'ятий курс.

Особисте лідерство

Частина особистого лідерства в модулі концентрації програми MBA є обов'язковою для всіх студентів. Вона включає заняття та проект компанії, що фокусується на лідерстві та особистому розвитку. Окрім наших факультетів WHU та викладачів наших університетів-партнерів, експерти бізнес-менеджерів будуть пов'язані з предметом керівництва, спираючись на власний професійний досвід.

Міжнародний модуль управління

Міжнародний менеджментовий модуль розкриває учасників програми МВА на виклик міжнародного менеджменту. Під час міжнародного модуля учасники дізнаються про бізнес-можливості та проблеми управління в Північній Америці, Китаї та Індії. Навчальні поїздки проводяться відомими партнерами у відповідному регіоні. Програма складається з лекцій старших викладачів університетів-партнерів, візитів компаній та групового проекту.

Перед-MBA Інтенсивний курс німецької мови (необов'язково)

У співпраці з Інститутом Ґете в Дюссельдорфі WHU пропонує додаткові інтенсивні курси німецької мови , щоб покращити свій профіль для роботи на німецькому ринку праці. Студенти мають можливість вибирати чотири, вісім або дванадцять тижнів курсів.

Будь ласка, вручайте свою заповнену програму MBA за три місяці до початку відповідного курсу німецької мови *.

Вартість мовного курсу частково спонсорується WHU (50%), вартість залишилася (500 євро на місяць) повинна покриватися учасником.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, зверніться до приймальної комісії.

* Курси заплановані на січень-березень ("Вплив на весну") та червень-серпень (падіння допуску)

З одного погляду

Початок програми: вересень / квітень

Розташування: Кампус Дюссельдорфа

Структура:

 • 12 місяців денної форми навчання
 • Міжнародні модулі від 1 тижня в Келлогській школі менеджменту (Чикаго, США), CEIBS і FUDAN (Шанхай, Китай) та IIMB (Бангалор, Індія).
 • Середньостроковий виклик
 • Інтегрований модуль особистого лідерства

Сертифікат:

 • Магістр ділового адміністрування (MBA)

Варіанти фінансування

Загальна плата за програму MBA становить 39 000 євро .

Кінцевий термін двоетапного раннього птаха

З нашим двоетапним терміном раннього птаха ви отримаєте право на одне з двох знижок плати за навчання.

Щоб розпочати навчання в повному обсязі в квітні 2019 року:

 • Подати заявку до 31 серпня 2018 р. За зниження плати за навчання в розмірі 5000 євро
 • Подайте заявку до 31 жовтня 2018 р. За зниження плати за навчання в розмірі 3000 євро

Щоб почати навчання в денному кабінеті у вересні 2019 року:

 • Подати заявку до 31 січня 2019 року за зниження плати за навчання в розмірі 5000 євро
 • Подати заявку до 31 березня 2019 року за зменшення внеску на навчання в розмірі 3000 євро

Тариф включає:

 • Всі витрати на навчання
 • Всі книги та матеріали
 • Розміщення та напівпансіон під час міжнародного модуля
 • Німецькі заняття
 • Семінари з особистого розвитку
 • Семестровий квиток

Інформація для платників податків у Німеччині (також стосується випускників міжнародних МВА, що працюють у Німеччині після закінчення навчання): плата за навчання в програмі MBA є податковим вирахуванням, як очікувані професійні витрати. Для отримання детальної інформації звертайтесь до свого юридичного консультанта з податків.

Витрати на життя

Вартість проживання в Дюссельдорфі складає 750-800 євро на місяць.

Варіанти фінансування

 • Студентські позики
  Наш місцевий банкомат (Sparkasse) надає кредити німецьким студентам WHU .
 • WHU Brain Capital GmbH
  Іншою можливістю фінансувати вашу участь у програмі MBA є концепція фінансування WHU Brain Capital GmbH.
  Щоб дізнатись більше про цю концепцію, будь ласка, натисніть тут або перейдіть на www.whubraincapital.de/Language/English
 • Кредити / Зовнішні Стипендії
  Ви також можете поглянути на наступні домашні сторінки:
  Німецькі студенти: www.bva.bund.de (пошук Bildungskredit)
  Міжнародні студенти: www.daad.de
 • Переваги підтримки компанії
  Ми маємо особливі переваги для компаній, які планують надавати підтримку більше ніж одному з їх працівників для навчання у WHU .
  Щоб дізнатись більше, зв'яжіться з нашим директором програми Герольдом Гнау.
 • Deutsche Bildung AG
  Deutsche Bildung AG пропонує індивідуальну фінансову підтримку як німецьким, так і іноземним студентам у поєднанні з онлайн-платформою WissenPlus.
  Більш детальна інформація на www.deutsche-bildung.de/studienkredit
 • Deutschlandstipendium
  В рамках національної стипендіальної програми Deutschlandstipendium, WHU надає кожному осенному семестру щорічні стипендії студентам, які особливо талановиті, кваліфіковані та присвячені, а також відрізняють себе завдяки видатним соціальним та суспільним зобов'язанням. Стипендії фінансуються рівними частками Федеральним міністерством освіти
 • Стипендії WHU
  Кандидати з відмінною оцінкою GMAT можуть претендувати на стипендії до 50%
  WHU надає стипендії для того, щоб високо талановитих кандидатів з усіх країн домагатися WHU MBA. Відповідно до опису відповідної стипендії, ми намагаємось підтримувати людей, які можуть додавати особливу цінність для класу MBA. Стипендії WHU не прив'язані до певної суми (звільнення від стипендії: WHU e-fellows.net Scholarship). Приймальна комісія надає стипендії за різними критеріями.
  Щоб подати заявку на отримання стипендії, будь ласка, скористайтеся відповідною формою заявки на отримання стипендії, яку можна завантажити на цій сторінці. Будь ласка, зверніть увагу, що можливе лише одне стипендіальне звернення на одну особу, і для подання стипендії необхідно подати заявку на програму повного складання MBA на WHU . Місця в програмі, а також стипендії обмежені та надаються на постійній основі. Тому ми рекомендуємо раннє застосування. Отримавши заявку на програму, надішліть заявку на стипендію на адресу mba @ WHU .edu.
  Випускники програми e-fellows.net та учасники з денної форми навчання можуть подати заявку на 50% часткову стипендію.
 • Додаткову інформацію про стипендії можна отримати на наступних веб-сайтах:
  • www.stipendien-datenbank.de
  • www.stipendienlotse.de
  • www.zeit.de/stipendienfuehrer

Застосування та прийом

Учасники

Учасники з юридичним, інженерним та природничими науками отримають найбільшу користь від програм МВА на WHU . Однак учасники з ступенем ділового адміністрування або економіки також знайдуть програму, що є надзвичайно цінною внаслідок

 • сильний акцент на інтеграції теорії та практики,
 • досвід роботи в міждисциплінарних, мультикультурних групах дослідження та
 • можливість розвивати лідерські та міжособистісні навички в міжнародному середовищі.

Ми шукаємо велику різноманітність культурних та професійних знань серед наших студентів. Ми зацікавлені в тому, щоб ви як індивіди, так як ви зацікавлені в школі у всіх її різновидах.

Якщо ви думаєте про звернення до наших програм МВА і не зовсім впевнені, що ви виконуєте офіційні вимоги, ви можете надіслати нам своє резюме на першу перевірку. Будь ласка, зв'яжіться з нами на MBA (at) WHU .edu, і ми повернемося до вас.

Період застосування

Програма MBA Full-Time починається в квітні та вересні кожного року. Оскільки заявки приймаються на постійній основі, ви можете звертатися до програми в будь-який час; проте ми настійно закликаємо потенційних кандидатів застосувати якнайшвидше, оскільки місця обмежені. Прийом до програми буде прибл. через два тижні після особистого співбесіди.

Для заявників, які не є членами ЄС, які потребують візи, термін подання заявки - 31 грудня ( надходження квітня ) або 31 травня ( надходження на вересень ), необхідно враховувати додаткові візові процедури.

Кандидати, які хотіли б взяти участь у факультативному курсі вивчення німецької мови після закінчення курсу англійської мови, повинні подати заявку на участь у програмі MBA до 30 квітня ( вступ у вересні ) або 30 листопада ( квітень ).

Вимоги до прийому

Заявник повинен мати ступінь із університету (Hochschule або Fachhochschule) у сфері дійсності Загального закону Німеччини про університети або еквівалентну ступінь з іноземного університету. Крім того, заявник повинен мати як мінімум два роки професійного досвіду. Управлінський досвід не обов'язковий.

Оскільки мова викладання є англійською, не носіям мови необхідно продемонструвати свідчення вільної підготовки або прийняти тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) в якості вимоги до вступу. Ми також вимагаємо аспірантуру управління прийому (GMAT).

Вимоги до прийому - огляд

 • Перший ступінь (бакалавр чи еквівалент)
 • Два роки роботи в аспірантурі
 • Заповнена онлайнова анкета та анкета МВА
 • Один рекомендаційний лист від професорів або керівників (слово / pdf). Будь ласка, надішліть нам рекомендаційний лист у запечатаному конверті або попросіть суддю надіслати електронний лист до MBA (at) WHU .edu з його особистої електронної поштової скриньки.
 • TOEFL (мінімум 100 IBT) або еквівалент IELTS (7.0), якщо англійська мова не є вашою рідною мовою. Код отримувача WHU TOEFL - 0682.
 • Оцінка GMAT (рекомендовано мінімальний бал 600) або еквівалент GRE. Код отримувача WHU GMAT - FBR-FH-02, код отримувача WHU GRE - 7175.

Оцінки GMAT дійсні протягом п'яти років. Щоб повідомити себе про GMAT (Випускний менеджмент) та TOEFL (тест англійської як іноземної мови), будь ласка, відвідайте: www.mba.com або www.ets.org/toefl.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

WHU – Otto Beisheim School of Management pursues excellence in everything it does. This philosophy is underscored by our claim “Excellence in Management Education.” We achieve our goal of excellence t ... Детальніше

WHU – Otto Beisheim School of Management pursues excellence in everything it does. This philosophy is underscored by our claim “Excellence in Management Education.” We achieve our goal of excellence through the motivation and dedication of WHU students and staff (Passion), their call for social responsibility (People) and the faithfulness to the principle that results count (Performance) Згорнути

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited