Онлайн-MBA з акцентом на свідомий лідерство

Загальні відомості

Опис програми

a

Формуйте свого майбутнього та персонажа в Alfred Ford School Of Management

fqwПідготуйтеся до унікального досвіду в Alfred Ford School Of Management . Дізнайтеся більше з іншими лідерами в сучасній діловій та солідній арені. Думаєте про продовження навчання в бізнесі на рівні магістра? Ви хочете надихнути та сприяти трансформації та виявляти найкращі у оточуючих, застосовуючи найновіші бізнес-принципи? Ви віддаєте перевагу зосередити увагу на "нас", а не на "я"? Тоді ти в потрібному місці! Alfred Ford School Of Management пропонує МВА з акцентом на свідомому керівництві та управлінні. Школа розвиває майбутніх лідерів з глобальним мисленням і бездоганним характером. Свідомі керівники розуміють, що успішний бізнес слугує меті компанії, підтримує своїх співробітників і створює цінність для всіх зацікавлених сторін. Вони свідомо розвивають культуру догляду та довіри. У шкільному менеджменті школи Альфреда Форда ви будете розвивати навички та перспективи, які перетворять вас у зовсім інший бізнесмен. Освіта професійно і особисто перетворить вас і зробить вас лідером. Свідоме лідер. 18 місяців онлайн-MBA.

Зокрема, MBA пропонує:

ПРОГРЕСИВНЕ НАВЧАННЯ f Наша навчальна програма розроблена спеціально для того, щоб поставити вас в черевики керівників у реальних компаніях. ПЕРШИЙ КЛАСІ ОН-ЛІНІЙ МЕРЕЖІ Ми надаємо широкий спектр навчальних ресурсів, які стають доступними для вас одним натисненням кнопки. МОТИВАЦІЯ ДО ВНУТРІШНЬОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ Ми допомагаємо вам поглянути всередину себе, зосередивши увагу на більш глибокому самопізнанні, щоб ви могли використовувати свої сильні сторони як лідера. Гнучкість у навчанні Графік Через захоплюючу онлайн-платформу навчання, класна кімната приходить до вас під час, який вам дійсно підходить. ІНТЕРАКТИВНИЙ ШЛЯХ ДОСТУПУ Підхід до навчання Alfred Ford School Of Management унікальний не тільки в його гнучкості, але й у його доставці. МІЖНАРОДНИЙ І ПРОФЕСІЙНИЙ ФАКУЛЬТЕТ Ретельно виділені викладачі виходять з шести континентів з багаторічним досвідом роботи або професійним досвідом у своїх галузях. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ДО РІВНОСТІ fe Студенти та факультети в Alfred Ford School Of Management десятки країн та кожного сектору та галузі.

ЧОМУ ВИВЕДЕННЯ З США?

Alfred Ford School Of Management дає вам можливість йти туди, де не йдуть інші програми МВА, від найглибших дисциплін вашої власної поведінки до найбільш широких перспектив бізнесу та її місця в суспільстві.

Курси

  • Управління людським капіталом
  • Управління проектами
  • Фінансовий менеджмент
  • Управлінський облік
  • Стратегічний менеджмент
  • Управління маркетингом
  • Управління операціями
  • Свідомого лідерства
  • Дисертація

ВИМОГИ ДОПОМОГИ

Alfred Ford School Of Management встановлює високі, але розумні стандарти для своїх заявників. Кандидат повинен мати вищу освіту, нестандартну академічну кваліфікацію з діловим досвідом та володіння англійською мовою.

Збори

Плата за навчання становить € 6,950 включає в себе доступ до онлайн-бібліотеки, доступ до онлайн-кампусу, вищу освіту, онлайн-модулі та нагляд за дисертацією. Резидентський модуль коштує 950 євро та включає в себе сім днів проживання, харчування в ресторані та додаткові витрати (наприклад, екскурсія або коротка поїздка). Обов'язкові підручники не включені в вартість навчання; загальна вартість цих варіантів варіює і становить приблизно 400 євро. Квиток на рейс в Бельгію (або будь-яке інше можливе місце проживання), перевезення з аеропорту до місця проживання, а також віза повинні бути оплачені додатково.

Для одноразового платежу ми пропонуємо знижку в розмірі € 400 євро.

Навчайтесь з тематичних досліджень з Alfred Ford School Of Management на Vimeo.

Останнє оновлення Чер 2018

Про навчальний заклад

The Alfred Ford School of Management gives you the opportunity to go where other MBA programs don’t go, from the innermost drives of your own behavior to the broadest possible perspectives on business ... Детальніше

The Alfred Ford School of Management gives you the opportunity to go where other MBA programs don’t go, from the innermost drives of your own behavior to the broadest possible perspectives on business and its place in society. Згорнути