Неповний робочий день MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Не кожен може натиснути паузу на свою кар’єру. МВА MBA Beedie за сумісництвом розроблено для працюючих фахівців у регіональному окрузі метро Ванкувер. Протягом 24 місяців ви будете просуватися в рамках програми з невеликою різноманітною групою колег-професіоналів, які всі пропонують різні точки зору.

Замість того, щоб робити перерву в кар’єрі, ви відвідуєте заняття дві ночі на тиждень і застосовуєте те, що дізнаєтесь наступного дня. Це перетворюючий досвід, який починає просувати вашу кар'єру вперед з першого дня.

Для кого це

24-місячний університет MBA Beedie за сумісництвом ідеально підходить, якщо ви працюєте на повний робочий день у ранньому та середньому етапі своєї кар’єри. Ви готові навчитися більше та розвивати нові знання та вміння, не роблячи перерви в кар’єрі. І ви готові взяти участь у вечірніх заняттях у нашому захоплюючому кампусі Суррей та на сеансах вихідних кожного семестру.

Що ти навчишся

Навчальна програма MBA за сумісництвом складається з інноваційних та унікальних курсів - все, починаючи з корінних перспектив до сталого розвитку. Ви дізнаєтесь за допомогою тематичних досліджень, які дають глибше розуміння проблем у реальному світі, що стоять перед підприємствами всіх типів. Симуляції дозволяють вам взяти гіпотетичну роль особи, яка приймає рішення, щоб у вас була можливість оцінювати бізнес-проблеми з різних точок зору.

Куди це може вас відвезти

Програма дозволяє вам прогресувати у своїй кар’єрі або розвивати навички цілком змінювати шляхи, поки ви продовжуєте працювати. Навчальна програма поєднує теорію та застосування, що дозволяє вам будувати впевненість і приймати ефективні управлінські рішення.

Розклад

Вчіться та навчайтесь, не роблячи перерви в кар’єрі. MBA за сумісництвом заохочує передачу знань з класу, на роботу та знову. Проведіть у класі свої реальні проблеми бізнесу та дізнайтеся, чим би займалися ваші інструктори та колеги.

Більшість ваших вечорів та вихідних будуть безкоштовними, щоб допомогти вам підтримувати баланс роботи / навчання / життя.

  • 24 місяці, неповний робочий день
  • Вечір понеділка та четверга з 18:00 до 21:30
  • Інтенсивні вихідні на один семестр
  • Дата початку січня

131330_ScreenShot2020-02-18at1.54.20PM.pngфото люб’язно надано університетом Simon Fraser University - Beedie School of Business

Місцезнаходження

Відзначений нагородами кампус Суррей SFU знаходиться в центрі міста Метро Ванкувер і до нього легко дістатися транзитом.

Вимоги до прийому

Чотирирічна ступінь бакалавра з середньою оцінкою балів принаймні 3,0 / 4,33 (B) або середньою оцінкою балів принаймні 3,33 / 4,33 (B +).

Нам потрібен мінімальний бал GMAT 550. Ми також приймаємо іспит GRE (мінімальний бал 155 у кожному розділі). Винятки GMAT доступні.

Кандидати повинні мати як мінімум чотири роки професійного досвіду після закінчення ступеня бакалавра, з деякими обов'язками управління.

Усі претенденти повинні вільно володіти англійською мовою. Якщо ваша основна мова - це не англійська, ви повинні продемонструвати достатнє володіння англійською мовою за допомогою одного з двох прийнятних тестів: TOEFL або IELTS.

Ми не можемо розглянути заявників, які наразі не працюють або не пропонують роботу на повний робочий день у Ванкувері чи околицях.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing g ... Детальніше

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing global-class research for the knowledge economy. We are based in Metro Vancouver, British Columbia—Canada’s Asia Pacific Gateway and a growing hub for international trade, entrepreneurship, and technology. Згорнути