Неповний робочий день програми IMBA

Загальні відомості

Опис програми

Про Університет Сонця Ятсена

Університет Сонця Янь-Сена, спочатку називався університетом Гуандун, був заснований в 1924 році доктором Сунь Ят-сеном (також називається Сунь Чжуншань), великим демократичним революційним лідером ХХ століття. Університет розташований у провінції Гуандун, районі, що сусідить з Гонконгом та Макао, що є провідним місцем проведення реформ та відкриття Китаю.

Університет Сунь Ятсен, будучи одним з провідних університетів Китайської Народної Республіки, є всеосяжним міждисциплінарним університетом, у тому числі гуманітарними, соціальними, природничими, технічними, медичними, фармакологічними та управлінськими науками.

Університет також успішно побудував міжнародне співробітництво та обмін відносинами з багатьма провідними університетами світу. За даними рейтингу Всесвітнього університету вищих навчальних закладів Times у 2010-2011 роках, Sun Yat-sen University зайняв 200 найкращих у світі.

Про школу бізнесу Сонця Янь-сен

Заснована в 1985 році, була SYSBS бізнес-школа Sun Yat-sen ( SYSBS ), яка пропонує широкий спектр програм бізнес-ступенів. SYSBS вважається провідним діловою освітньою установою, що має як якісні марки "211", так і "985", і є однією з чотирьох престижних інститутів по всьому Китаю, щоб отримати національну ключову дисципліну для ділового адміністрування та Національну дисципліну з менеджменту . У 2012 році МНС Китаю призначила SYSBS однією з п'ятнадцяти пілотних шкіл.

Школа поділяється на шість факультетів - бізнес-адміністрування, бухгалтерський облік, маркетинг, фінанси та інвестиції, менеджмент гостинності та обслуговування, а також наука про управління, загальна кількість яких становить 109 штатних факультетів, 46 професорів, 50 доцентів та 13 асистентів професори SYSBS даний час пропонує ступінь бакалавра в галузі управління бізнесом та науково-управлінських наук, академічні ступінь магістра бізнесу та менеджменту, професійні магістри (MBA, EMBA, MPAcc, MF, MAud та ін.), А також докторські ступені з бізнесу та менеджменту.

Місія

Щоб збагатити наших студентів, забезпечивши процвітаюче навчальне середовище та інтегруючи китайську та західну мудрість управління, засновану на цілісності, інноваціях та соціальній відповідальності.

Бачення

Розвивати принципових і талановитих лідерів - стати китайською військовою академією Whampoa у бізнесі.

Міжнародні акредитації та рейтинги:

 1. SYSBS заробляє престижну акредитацію бізнесу AACSB в 2013 році
 2. Рейтинг за рейтингом "Всесвітній підприємець": 3-тє місце в Китаї за "найвпливовішу програму МВА" на 2011 рік.
 3. Програма EMBA досягає 11-го рейтингу FT 2012 року
 4. Топ-трійка найважливіших в Китаї список МВА в 2012 році
 5. Досягнув 58-го числа у восьмому "Financial Times" (FT) майстер в рейтингу управління та 7-е місце за рівнем зайнятості в 2012 році
 6. Отримав офіційний сертифікат акредитації EQUIS 14 червня 2011 року, який охоплює всі свої програми МВА.
 7. Отримав офіційний сертифікат акредитації AMBA 23 лютого 2010 року, який охоплює всі свої програми МВА.
 8. Досягнув ТОП-100 в рейтингу "Економіст" у загальному рейтингу повного робочого дня MBA у 2016-2017 роках.

Дати та інформація про програму Програма програми IMBA:

З середини березня до 5 травня кожного року; Неповний робочий день IMBA: 3-річна англійська мова програма MBA, починається кожного вересня. Відвідування на перший рік потрібно з четверга по неділю (всього 4 дні) / місяць; Відвідування другого та третього року - це вихідні дні.

Отримав нагороду "Магістр ділового адміністрування" після отримання повних кредитів і передачі остаточної захисту оборони.

Критерії прийнятності для вступу

• ступінь бакалавра або вище від визнаного університету. • Перевага є прийнятною балів GRE / GMAT / TOFEL / IELTS протягом періоду дії. • Принаймні 3 роки професійного або повного робочого стажу перед вступом. • Обличчям до обличчя або онлайн-інтерв'ю потрібно. • Більш двох довідкових листів від доцентів або професорів або професійного керівника. • Вік: молодше 45 років, здоровий

Документи, що подаються до школи:

Ці документи з двома копіями необхідні - жорсткий або сканований копія приймаються одночасно.

 1. Онлайнова заявка та анкетування: будь ласка, заповніть процедуру онлайн-заявки (http://www.studyinsysu.com) перед тим, як відправити матеріали заявки на подачу документів. Незавершені он-лайн заявки не приймаються. Після закінчення онлайн-заявки, будь-ласка, надрукуйте заявку, підпишіть своє ім'я та відправте її в Business School, SYSU з іншими матеріалами заявки.
 2. Стенограма бакалавра;
 3. Ступінь бакалавра;
 4. Копія паспорта;
 5. Китайська віза Копія; (якщо у вас є)
 6. Два рекомендаційних листа від професорів або доценти (або від ваших начальників)
 7. Резюме;

Будь-ласка, надсилайте документи заявки на адресу нижче:

Пані Анні Дінг
Електронна пошта: dingjie3@mail.sysu.edu.cn
Тел: 86 20 84115584 Факс: 86 20 84112501
Адміністрація MBA, Business School, Sun Yat-sen University Адреса: S135 (Офіс), Бізнес
Школа, Університет Сунь Ятсен, 135 Xin Gang Xi Road, Гуанчжоу, PR Китай, 510275

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Sun Yat-sen University, founded by Dr. Sun Yat-sen in 1924, is well known for its comprehensive atmosphere. Sun Yat-sen University was reputed as "the top university in south China", consisting of dis ... Детальніше

Sun Yat-sen University, founded by Dr. Sun Yat-sen in 1924, is well known for its comprehensive atmosphere. Sun Yat-sen University was reputed as "the top university in south China", consisting of disciplines in Liberal Arts, Science, Engineering, Medicine and Business, etc. It is also one of the first universities that authorized to grant the doctoral and master's degree, and the first to establish a mobile post-doctorate research station. Згорнути

Акредитації