Наньянг стипендіатів MBA

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

FMBA Nanyang Technological University

Nanyang Fellows MBA - це ексклюзивна програма на повний робочий день для керівних кадрів з державного сектору, які хочуть отримати глибокі глобальні знання про бізнес та азіатські знання.

Програму розпочав у 1998 році доктор Тоні Тан, тодішній віце-прем'єр-міністр Сінгапуру. Щороку невелика та обрана група з близько 25 учасників з громадського сектору на континентах приєднується до програми для подорожі глибокого та інтенсивного навчання.

Огляд програми

Однорічна програма денної форми навчання для вищих керівників як з державного, так і з приватного сектору, MBA Nanyang Fellows пропонує академічну сувору навчальну програму, яка відповідає найважливішим світовим економічним та управлінським тенденціям та керівництвом, що охоплює кращі Сходу та Заходу .

Програма поєднує в собі різноманітні академічні методи для забезпечення інтерактивного та поглибленого досвіду навчання. Стипендіати Наньянгу навчаються за допомогою динамічних лекцій, основних сесій з лідерами галузі та уряду, індивідуальних та командних проектів, одноліткового навчання, закордонних навчальних поїздок та методу тематичного дослідження.

Розроблена Гарвардською бізнес-школою, методологія прикладного дослідження широко використовується в освіті виконавців. Використовуючи цю методологію, стипендіати Наньянг відточують свої навички прийняття рішень та аналітичні навички, вивчаючи автентичні сценарії бізнесу та захищаючи свої рекомендації перед групою.

Міжнародний формат

Рік подорожі керівництва буде додатково покращений міжнародним сегментом програми. Поглиблене навчання у двох всесвітньо відомих установах США - Каліфорнійському університеті, Берклі та Школі Уортона Університету Пенсільванії дає можливість стипендіатам Наньян об'єднати найкращі практики Сходу та Заходу. Вони роз’єднують стипендіатів Наньян і надають їм конкурентоспроможну перевагу, щоб посилити перспективи стратегічного управління та лідерства, впевнено рухаючи їх по кар’єрних сходах.

Чому стипендіати Наньянг MBA

Житлова програма в США

Навчання починається в Сінгапурі, в Наньянському технологічному університеті, і продовжується пізніше в двох університетах США: UC Berkeley та The Wharton School Університету Пенсільванії.

Закордонна місія з вивчення бізнесу

Ключова частина навчання відбувається в зарубіжній країні для закордонної місії з вивчення бізнесу (BSM). BSM надає стипендіатам Наньяну можливість поглибити теорію з практикою шляхом вивчення конкретної теми чи проблеми та проведення тематичного дослідження у вибраній країні.

Семінари з бізнес-лідерства

Програма MBA Nanyang Fellows включає серію семінарів з бізнес-лідерства, на яких учасники отримують пільгову інформацію з досвіду провідних керівників азіатських та міжнародних країн та лідерів бізнесу та уряду шляхом діалогів із закритими дверима.

Проект Live Consultancy (LINC)

Як основний камінь MBA для стипендіатів Наньян, учасники приступають до LiNC; консалтинговий проект щодо застосування того, що вони навчилися в реальній проблемі бізнесу. Маючи вказівки досвідчених професорів та застосовуючи все, що вони дізналися протягом всієї програми, учасники виступатимуть консультантами або експертами з питань домену для вирішення проблем, виявлених у галузевому проекті, накопичуючи доставку підсумкового звіту та презентації компанії-спонсору. Завдяки такому досвіду навчання учасники зможуть посилити своє навчання завдяки практичним практичним можливостям.

Довічні облігації

Після закінчення непростої подорожі, науковий співробітник нагороджений міцною концептуальною основою та практичними знаннями ділових моделей, що охоплюють найкращі східні та західні бізнес-практики, чутливі до культурного різноманіття ділових відносин у глобальному середовищі. Ви також встановите тривалі дружні стосунки з іншими яскравими та динамічними лідерами, як з розвиненими, так і з країнами, що розвиваються.

Прийом

Програма MBA Nanyang Fellows приваблює лише найвищих талантів. Як такий, ми сильно виборчі в руці людей, щоб бути частиною цієї програми. Хоча ми шукаємо потенціал лідерства, сильну академічну здатність та хороші особистісні якості (етика, доброчесність та соціальна відповідальність), ми також намагаємось забезпечити гарне різноманіття фонів, щоб додати багатство цієї програми.

Вимоги до прийому

  • Гарний ступінь бакалавра
  • Принаймні 8 років менеджменту або стаж професійного досвіду
  • Продемонстроване вільне володіння англійською мовою та хороший бал в TOEFL або IELTS (для міжнародних претендентів, середня освіта яких не була англійською мовою на вищому рівні)
  • Рекомендація від генерального директора вашої організації або еквівалент, де це можливо

Інтерв'ю

Кандидати, що входять до списку, будуть запрошені на співбесіду. Інтерв'ю може проводитися в Інтернеті або на території кампусу. Це інтерв'ю допоможе нам краще зрозуміти вашу заявку та оцінити вашу придатність до програми.

Потенціал лідерства

Програма MBA Nanyang Fellows призначена для майбутніх лідерів, і ми хочемо забезпечити, щоб усі учасники мали доведений лідерський потенціал. Ми ретельно оцінимо ваш потенціал лідерства за допомогою ваших есе-заяв, відгуків арбітрів та результатів співбесіди.

Сильна академічна спроможність

Ми шукаємо кандидатів, які мають високу перевірену успішність у навчанні, оскільки інтелектуальні вимоги цієї програми суворі і вимагають чудових аналітичних здібностей та хороших комунікативних навичок. Крім хороших академічних записів, ми також врахуємо ваші результати GMAT (якщо такі є) та TOEFL, щоб оцінити ваші академічні здібності.

Характер та особистісні якості

Як майбутній керівник, ми очікуємо від вас найвищих рівнів особистої доброчесності та характеру. Оскільки ви будете навчатись та тісно співпрацювати з іншими стипендіатами, ми очікуємо якостей взаємної поваги та громадянських рішень, а також щирого бажання ділитися та сприяти спілкуванню та співпраці в громаді, сприяючи товариству та сприяючи дружбі та доброї волі серед усіх.

Досвід учасників

Повна програма MBA Nanyang Fellows MBA служить вітальним суботником для зайнятих керівників, які беруть один рік на роботу, щоб замислитись, омолодитись та розпочати інтенсивну, але збагачуючу навчальну подорож.

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... Детальніше

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. Згорнути