Міжнародний MBA

Загальні відомості

Доступних місць: 6

Опис програми

Що потрібно

Наша міжнародна MBA дає вам глобальну перевагу , необхідну для того, щоб взяти на себе лідерську кар'єру. Побудований для працюючих керівників, програма пропонує всі академічні строгість традиційних MBA, але з більш гострим акцентом на різноманітних культурах і практиках, які керують сучасним бізнесом.

132626_IMBA-2.jpg

Програма самостійно розвивається і дуже гнучка - дозволяє завершити її без паузи у кар'єрі. Вивчайте неповний робочий день за допомогою комбінації особистих курсів у Парижі та електронного навчання з будь-якої точки світу.

Який би маршрут ви не взяли, наша IMBA дозволяє отримувати кредити в одному або декількох наших партнерських установах по всьому світу. Наші програми в Кейптауні, Нью-Делі, Шанхаї та Сан-Паулу мають регіональну спрямованість, надаючи вам цінну інформацію про бізнес-культуру та практику на ключових ринках, що розвиваються . Наше місце в Нью-Йорку, між тим, проводить додаткову двотижневу літню програму для всіх студентів IMBA, з курсами, які пропонують більш широкий погляд на міжнародний бізнес.

132627_AKwstudents.jpg

Наші професори - це успішні бізнес-лідери . Вони уособлюють поєднання поточної теорії та відповідної практики, що робить нашу IMBA такою цінною кваліфікацією. Оскільки наші заняття малі та близькі, ви отримуєте вигоду від близького доступу до їхнього досвіду та можливості формувати дебати на уроці.

Глобальний вплив знаходиться в основі нашого IMBA, і ніщо не відображає це краще, ніж наш студент. Студенти та випускники ISM представляють понад 130 національностей і привносять у світ перспективи. Вони не тільки збагачують ваше навчання різноманітністю ідей та досвіду, але й стають вашою всесвітньою мережею професійної підтримки та кар'єрних можливостей.

Запустіть програму сьогодні на сайті apply.ism.edu

132628_ProfIvonne.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Headquartered in Paris, and with partner institutions in New York, Shanghai, New Delhi, São Paulo and Cape Town, ISM gives students the global perspective they need to thrive as business leaders. Read ... Детальніше

Headquartered in Paris, and with partner institutions in New York, Shanghai, New Delhi, São Paulo and Cape Town, ISM gives students the global perspective they need to thrive as business leaders. Read more about our flexible, accredited IMBA, DBA and PhD degrees at www.ism.edu Згорнути
Париж , Шанхай , Сан-Паулу , Нью-Йорк , Кейптаун , Нью-Делі + 5 Більше Менше