Міжнародний менеджмент MBA

Загальні відомості

Опис програми

Ступінь

Магістр ділового адміністрування (MBA)

Мова (и) курсу

Наша програма проводиться повністю англійською мовою; для іноземних студентів курси німецької мови на всіх рівнях інтегровані в наш графік.

Семестр прийому

Літо (лише ділові випускники) та зимовий семестр (всі інші ступені)

Початок програми

Зимовий семестр: пізній вересень
Літній семестр: Ранній березень ( швидкий курс для випускників бізнесу)

Тривалість програми

4 семестри (21 місяць) для випускників, які не є діловими
3 семестри (15 місяців) для випускників бізнесу [= швидкий трек]

Комісійні *

3950 євро на семестр

* підлягає зміні на наступні навчальні роки

Вимоги до застосування

• Ступінь бакалавра

• 2 роки професійного досвіду після першого університетського ступеня

• Оцінка GMAT: 550

• Оцінка TOEFL: 100 (IBT)

• особисте співбесіду; телефонне інтерв'ю можливе для зарубіжних заявників

Зверніть увагу, що апліканти з Німеччини, Швейцарії та Австрії повинні мати перший ступінь ЗПС 2,5 або вище. GMAT не є обов'язковою вимогою для заявників з цих трьох країн.

Термін подання заявки

15 червня для зимового семестру (або 31 липня для німецьких власників візи)
15 грудня на літній семестр (або 31 січня для німецьких власників візи) ( швидка програма для випускників бізнесу)
Прийомна комісія МВА розглядає заяви на постійній основі протягом усього року.

Чому Pforzheim MBA в міжнародному менеджменті?

Насолоджуйтесь якісною освітою.
Серед "TOP 10 Міжнародних курсів магістра - Зроблено в Німеччині", Pforzheim MBA готує вас взяти на себе керівну відповідальність. Наше зобов'язання щодо якості та безперервного вдосконалення підтверджено акредитацією AACSB International. Таким чином, бізнес-школа Pforzheim University належить до елітної групи менш ніж 5% бізнес-шкіл у всьому світі, а до менш ніж десяти з близько 200 німецьких ділових програм, які є акредитованими AACSB.

Розширюйте свої можливості для кар'єри.
МВФ Pforzheim відкриває широкі нові можливості для кар'єрного розвитку. Незалежно від того, чи хочете ви вирішити нові виклики, зазнали уповільнення своєї кривої навчання або не можете рухатися вперед у вашій поточній компанії, Pforzheim MBA дозволяє вам знову посилити вашу кар'єру з новими знаннями та навичками, новою професійною мережею та нова асоціація брендів. Якщо у вас є не бізнес-фону, Pforzheim MBA готує вас переорієнтувати свою кар'єру на бізнес і управління.

Зосередьтеся на тому, що вам дійсно потрібно.
Ми забезпечуємо ділову компетенцію, а не лише теорію. Наші професори не лише проводять докторську, кандидатську дисертацію. або ступінь магістра - вони працюють не менш як 5 років на керівних посадах. Наше навчання базується на дослідженні та професійному досвіді. Крім того, система Pforzheim MBA module дозволяє індивідуалізувати своє навчання, щоб розширювати свої сильні сторони.

Насолоджуйтесь індивідуальним просуванням та тренуванням.
Наші професори - твої тренери, а не твої інструктори. Ви отримаєте користь від індивідуального наставництва професорів протягом усього навчання. Наш невеликий розмір курсу заохочує інтенсивну взаємодію студентів-факультетів, що має вирішальне значення для досягнення найкращого результату від вашого MBA.

Ознайомтеся з бізнесом.
Будучи оточеними деякими наймогутнішими компаніями світу, ви можете скористатися потенціалом регіону Пфорцхайм-Штутгарт. Ми співпрацюємо з різними компаніями в різних галузях через проекти компаній, візити компаній та запрошених доповідачів у класі. Ці тісні зв'язки з практикою є життєво важливою частиною нашої освіти у Пфорцгаймі.

Відкрийте для себе завтрашній бізнес.
Ми готуємо вас до вирішення великих викликів 21 століття на благо вашої компанії. Наші курси з ділових дисциплін, таких як маркетинг, консалтинг, бухгалтерський облік та фінанси, відповідають потребам завтрашнього бізнесу. Крім того, наша спеціалізація вирішує завтрашні проблеми Innovation Management, Sustainability та Globalization. Крім того, ми пропонуємо професійні навички під час навчання.

Глобалізація вашої мережі.
80% студентів Pforzheim MBA є міжнародними, які приїжджають з усіх континентів. Глобальна, міжкультурна мережа починається прямо в класі. Міжкультурна компетенція не тільки теоретично вчиться, вона отримується практично повсякденною взаємодією. Це буде важливим у вашому професійному майбутньому в процесі переговорів та роботі в команді. Відомі гостьові професори університетів-партнерів сприяють нашій програмі.

Насолоджуйтесь міжнародною культурою.
Програма Pforzheim MBA дає змогу навчатися у двох країнах або навіть на двох континентах в рамках однієї програми, у наших партнерських університетах США, Латинської Америки, Азії та Європи. Для студентів з першим ступенем з німецького навчального закладу обов'язково вивчати третій семестр за кордоном. Для всіх інших студентів це необов'язково.

Отримайте найсучаснішу освіту за розумною ціною.
Наш намір полягає не в збільшенні прибутку, а в забезпеченні сталого менеджменту для майбутніх поколінь керівників. Ви отримуєте "більше заради менше" - міжнародно високо визнану ступінь та навички для вирішення бізнес-завдань 21 століття.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The establishment and historical development of the Pforzheim University is linked in many ways to the evolvement of the regional economy which today is one of Europe's leading business regions. The d ... Детальніше

The establishment and historical development of the Pforzheim University is linked in many ways to the evolvement of the regional economy which today is one of Europe's leading business regions. The demand for specialists in the various fields of the jewellery industry over the last 130 years has resulted in the development of an important applied university of sciences with a variety of studies which is second to none in Germany. Згорнути