Міжнародний майстер ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

ZIBS - це глобальна бізнес-школа, орієнтована на інновації, яка отримує перевагу від Китаю, що розширює її роль у новій світовій економіці. ZIBS розвиває вищих керівників та майбутніх лідерів бізнесу з міждисциплінарною перспективою, формуючи міжкультурні навички бізнесу, щоб процвітати у світовій економіці, що постійно змінюється.

Наша міжнародна програма MBA присвячена просуванню лідерів, які можуть передбачити та впровадити оригінальні бізнес-концепції. Стипендіати та студенти різного рівня виграють від спільного навчального середовища, досліджень світового класу та академічної теорії, яка інтегрується з діловою практикою.

Корпоративна підтримка

Zhejiang University International Business School задоволенням співпрацює з Ant Financial, провідною світовою технологічною фірмою зі штаб-квартирою у місті Ханчжоу, провінція Чжецзян.

Будучи стратегічним прихильником Програми iMBA в ZIBS, Ant Financial надає доступ до експертних знань та корпоративних керівників, які допомагають забезпечити відповідність програми потребам бізнес-спільноти та унікальну інформацію про розвиток технологій, які трансформують спосіб ведення бізнесу. глобально. Завдяки цьому партнерству студенти, які навчаються на форматі iMBA денної форми навчання, також мають можливість долучитися до професійного проекту як формальної частини програми, поглиблюючи свій професійний досвід.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Структура програми

У ZIBS ми виховуємо вищих менеджерів та майбутніх лідерів із світовим баченням, соціальною відповідальністю та інноваційним підприємництвом. Програма гарантує, що студенти опановують міцні фундаментальні теорії, ефективне лідерство, міждисциплінарне бачення та міжкультурні ділові навички, які готують їх вирішувати проблеми все більш складного бізнес-середовища.

Програма iMBA пропонується у двох різних форматах:

Формат Мова Тривалість Досвід компанії Розташування Час
Неповний робочий день (для китайських та міжнародних студентів) Переважно англійською мовою, доповненою двомовною інструкцією 2,5 року Індивідуальні професійні проекти Міжнародний кампус Haining з розширенням до Шанхаю та Ханчжоу Два рази на місяць у вихідні дні (п’ятниця-неділя)
Денне навчання (лише для студентів-іноземців) Англійська 2 роки Внутрішній досвід компанії після завершення програми. Міжнародний кампус Haining з розширенням до Шанхаю та Ханчжоу Інтенсивні модулі щотижня

Випускники програми iMBA отримають диплом магістра ділового адміністрування університету Чжецзян.

Схема програми

Вибрана серія курсів, які були обрані та перевірені ZIBS, може проходити в Інтернеті. Офіційна навчальна програма доповнюється запрошеними лекціями та вебінарами, що надає подальшу інформацію про сучасні тенденції бізнесу та найкращу практику. Для форматів заочної та денної форми навчання навчальна програма складається з трьох основних елементів курсу: необхідних курсових робіт, основних предметів та факультативів.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Основні моменти програми

Транскордонна освіта

Співпрацюючи з провідними університетами за межами Китаю, програма пропонує глобальні можливості для занять у класі та дозволяє студентам проходити короткі курси чи лекції за кордоном, щоб розвинути свою здатність аналізувати бізнес-проблеми та проблеми з міжнародної точки зору.

Міжнародний факультет

Завдяки співпраці з університетами рівних рівнів у світі, ZIBS приносить до аудиторії провідних світових професорів, науковців та галузевих експертів, щоб створити справді міжнародний факультет, який поєднує теорію та практику.

Корпоративний зв'язок

З метою забезпечення відповідності курсових робіт iMBA викликам, які стоять перед все більш складним бізнес-середовищем, корпоративна підтримка надає можливості для практичного обміну з професіоналами та експертами у своїх галузях. Партнерство з Ant Financial надає ZIBS та його студентам глибокий рівень доступу до сучасних практик. Крім того, запрошених доповідачів із галузі часто запрошують у кампус для обговорень та обміну.

Міжнародне студентське середовище

Програма iMBA забезпечує унікальне середовище для того, щоб студенти навчалися один у одного. Завдяки як на уроках, так і після уроків, студенти матимуть можливість розвивати свої навички міжкультурної комунікації, встановити власні міжнародні контакти та вивчити потенційні можливості співпраці. Міжнародний кампус забезпечує ідеальну обстановку для глобального зв'язку.

Досвід компанії

Програма активно сприяє практичній співпраці з провідними вітчизняними та міжнародними фірмами. Це заохочує студентів розширити свої професійні можливості та застосувати свої знання MBA у реальних, практичних ситуаціях.

Мовні курси (для носіїв мови)

Формат iMBA за сумісництвом надає можливості навчання англійській мові, щоб допомогти студентам краще засвоїти зміст програми, висловити свої ідеї та обмінятися думками англійською мовою та повною мірою використовувати переваги міжнародних двомовних курсів викладання. Повний формат iMBA надає китайські можливості навчання, щоб допомогти студентам максимально скористатися їхнім досвідом та можливостями в Китаї.

134962_pic1.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134962_pic1.jpg" />

Інформація про вступ: іноземні претенденти

Кваліфікація програми

 • Майте ступінь бакалавра або еквівалент з відповідним досвідом роботи
 • Мінімум 2 роки стажу роботи
 • Ніяких вимог до китайської мови

Процес подання заявки та необхідні документи

 • Застосувати онлайн
 • Надішліть наступні підтверджуючі документи поштою (* документи, подані для заявки на MBA, не повертаються)
  • Підписана анкета з фотографією (білий фон, розмір 35 мм х 45 мм)
  • Копія дійсного паспорта (сторінка фото)
  • Оригінальна або нотаріально завірена копія найвищого ступеня
  • Офіційні стенограми для кожного проведеного ступеня
  • Офіційний звіт про TOEFL або IELTS (якщо застосовується) (Код департаменту для GRE: 4741 / Код департаменту для TOEFL C603)
  • Звіт про результат GMAT (за наявності)
  • Досвід роботи та посадова інструкція
  • Особиста заява (мінімум 1500 слів) англійською чи китайською мовами
  • Повна біографія та два довідкові листи з підписом та контактною інформацією арбітрів (один академічний та один професіонал)
  • Оплата квитанції (800 юанів)
 • Інтерв'ю: Приймальне бюро ZIBS iMBA надасть шорт-лист кандидатів та визначить, хто буде опитаний. Інтерв'ю проводитиметься віч-на-віч або через відеоконференцію.
 • Перш ніж подати заявку в Інтернет, зв’яжіться зі співробітниками ZIBS, і ми допоможемо вам у будь-якій необхідності допомоги.
 • Програмні копії для всіх документів-заявок слід надсилати на адресу zibs-imba@intl.zju.edu.cn
 • Паперові копії повинні бути розміщені за адресою:
  • Команда програми iMBA, Rm. 405, Будівництво мистецтва та науки, Zhejiang University International Business School .
  • 718 Road Haizhou Road, Хайнінг, провінція Чжецзян, Китай 314400,
  • +86 571 87572607/2601/2711

Стипендія для студентів першого курсу ZIBS (20000-40000 юанів)

Стипендія для студентів першого курсу ZIBS створена для нагородження людей за видатний глобальний лідерський потенціал. Він відкритий для всіх студентів першого курсу.

Стипендія буде виплачуватися студентам щомісяця як допомога на проживання, починаючи з одного місяця після періоду реєстрації студентів. Стипендія буде виплачуватися протягом одного навчального року (10 місяців). Однак студенти зобов’язані оплатити навчання повністю після реєстрації.

Настанови щодо застосування

 1. Заповніть форму заявки на стипендію першого курсу ZIBS.
 2. Надішліть копію свого пакету заявок, включаючи документи заявки та форму заявки на перший рік на стипендію ZIBS, на електронну адресу zibs-imba@intl.zju.edu.cn.
 3. Надішліть паперову копію пакету заявок, як зазначено вище, за адресою нижче: Команда програми iMBA, Rm. 405, Будівництво мистецтв та наук, Zhejiang University International Business School , 718 Road Haizhou Road, Хайнінг, провінція Чжецзян, Китай 314400 +86 571 87572607/2601/2711

Критерії оцінки

Програма стипендії визначатиметься на основі заявника: академічні знання (70%) + результативність інтерв'ю (30%)

Результат буде оголошено до кінця червня, а також визначено в Листі прийому.

134960_pic6.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the ... Детальніше

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the East. With a legacy of academic excellence, innovation, and entrepreneurship from China, ZIBS embraces and embodies the future. The business school prepares responsible and aspiring leaders, and the ecosystem it serves, to face the challenges of an increasingly complex global business environment. By connecting people and ideas, ZIBS shapes the future of business in the new global economic era. Згорнути