Міжнародний магістр ділового адміністрування

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Школа бізнесу та маркетингу (ESIC) і Шанхайський університет міжнародних досліджень (SISU) об'єднали свої зусилля, щоб створити унікальний першопрохідницький міжнародний MBA для бізнесменів / чоловіків, призначений для підвищення їх управлінських та управлінських навичок та надання їм досвіду для вирішення складних завдань в все більш глобалізоване середовище.

Це міцне партнерство між двома провідними китайськими та європейськими інституціями є маяком для професіоналів, орієнтованих у глобальному масштабі, для набуття розуміння, досвіду, мереж та думки, щоб стати успішними керівниками та менеджерами у завтрашньому бізнес-середовищі.

Стовпи


Місце для заходу та сходу для зустрічі/>

Поглиблене розуміння східної та західної ділової практики для залучення бізнес-можливостей у все більш складному глобальному середовищі.

Програма призначена для управління без кордонів та глобальних еліт

Сильний акцент на міжкультурному та транскордонному управлінні у багатонаціональній групі, щоб покращити бізнес-бачення учасників.

Перший в світі міжнародний досвід бізнесу

Учасники знайомляться з реальністю та складністю ведення бізнесу на Заході та Сході.

IMBA з першого погляду


Період навчання:/>

55% у Мадриді та 45% у Шанхаї.

Заключний проект:

Остаточний проект дає учасникам можливість застосувати знання та досвід, отриманий ними під час програми як в Європі, так і в Китаї, до реальної проблеми. Підтримувані факультетами від ESIC та SISU, учасники розроблятимуть, розроблятимуть і представити в кінці програми індивідуально реальний бізнес-план у Китаї.

Уявлення відбувається у вересні та презентації в середині квітня наступного року. Кандидати можуть повернутися до своїх рідних країн після завершення періоду навчання в кінці червня, подати проект по пошті та представити його через Інтернет.

Ступені, нагороджені після завершення:

Міжнародна MBA з ESIC бізнес та маркетингової школи та MBA з Шанхайського університету міжнародних досліджень.

Профіль студента:

Підприємці, які хочуть розширити свої знання з питань міжнародної ділової практики, переорієнтують свою кар'єру або оновлюють свої знання з урахуванням глобальної спрямованості. Крім того, учасники повинні бути пристрасними щодо можливостей глобалізації та змін у діловому середовищі, які це створює.

Методи навчання:

Студентське навчання, орієнтоване на педагогів, викладачів та наставників, дозволяє розуміти, практикувати, відображати та застосовувати як спеціальні знання, так і переказні навички. Метою є створення чеснотливого циклу дій-feedback-analysis-action для учасників. Вся доставка здійснюється англійською мовою. Протягом періоду в Шанхаї учасники приєднаються до програми МВА в SISU.

Курс китайської мови:

Програма включає курс китайської мови під час перебування в Шанхаї.

Додаткові варіанти подвійного ступеня:

Після закінчення навчального блоку в Шанхаї учасники можуть продовжити навчання протягом 6 місяців у Міжнародному університеті Флориди (додаткові гонорари) та отримати магістра міжнародного бізнесу.

Сильне партнерство між провідними бізнес-школами


Школа бізнесу та маркетингу ESIC/>

Бізнес та маркетингова школа ESIC є провідною бізнес-школою, що спеціалізується на маркетингу в Іспанії та провідній бізнес-школі в Європі. Він пропонує навчальні рішення з міжнародної, інтегрованої, комплексної та глобальної перспективи. Бізнес-маркетингова школа ESIC розвиває сильну присутність у Китаї з метою зміцнення навчальних програм своїх програм та підвищення кваліфікації своїх випускників.

Шанхайські міжнародні університети - SISU MBA

SISU знаходиться в "Top 200 університетах у країнах БРІК" QS у своєму "QS University Ranking 2014", і також є одним з "100 ключових університетів ХХІ століття" в Китаї. У цьому контексті SISU MBA прагне до виховання нового покоління глобальних еліт на основі східної філософії. Очікується, що ці фахівці матимуть чіткі та стабільні компетенції, загальний світогляд та здатність інтегрувати бізнес-знання з реальним досвідом, дотримуючись ділової етики та професіоналізму.


Два місця в основних фінансових центрах/>


Іспанія та Мадрид/>

Іспанія є домом для семи компаній FT Global 500 і шести з Euro Stoxx 50 Крім того, країна пропонує можливість розвивати та зміцнювати ділові зв'язки з Китаєм та Латинською Америкою завдяки тісній взаємодії з цими регіонами. Мадрид - космополітичний місто, що має великий культурний та історичний інтерес. Це також один з найбільших міст Європи та великий діловий та фінансовий центр.

Китай і Шанхай

Китай разом з іншими країнами з економікою, що розвивається, є головною стратегічною метою більшості транснаціональних корпорацій, оскільки широко визнано, що вони будуть чинниками зростання протягом наступного десятиліття. У Шанхаї, найбільшому місті Китаю, учасники отримають інформацію про виклики та можливості, які можуть бути знайдені в Азії, особливо в Китаї. Це мультикультурний місто і великий фінансовий центр і вважається воротами для бізнесу в Китаї.


Навчальний план/>


Глобальна мережа та міжнародний аспект/>/>


Унікальна глобальна мережа/>
ESIC та SISU сприяють створенню мереж як формі активного зворотного зв'язку між діловим світом та академічними колами. Це стає відчутним у організації конференцій, переговорів, зустрічей, культурних візитів та ін. Підтримка розвитку відносин для підвищення професійної кар'єри учасників. У цьому контексті програма пропонує доступ до об'єднаної випускної мережі від ESIC та SISU - надзвичайної міжнародної мережі студентів, професіоналів та відомих вчених у всьому світі.
Міжнародний вимір професійної кар'єри
Учасники отримають користь від професійних послуг з обох установ. ESIC та SISU надають кар'єрні послуги та ресурси учасникам та допомагають їм виконувати свої професійні прагнення; це дає чудову можливість отримати доступ до світового ринку праці.


Процес прийому/>


Пакетів програм на початку навчального року, ідеально, від 6 до 9 місяців до початку програми. Процес прийому є суворим, і оцінюються лише повні заявки. Процедура прийому на 4 етапи пояснюється нижче:
1. ЗАСТОСУВАННЯ
Повний пакет додатків повинен бути відправлений до ESIC, щоб розпочати процес прийому.
Окрім цієї форми заявникам необхідно подати:
 • Копія паспорта,
 • Два паспорта розміром фотографії,
 • РЕЗЮМЕ,
 • Ступінь стенограми, що дає результат кінцевого ступеня та розбивку окремих предметів та оцінок (англійською або іспанською мовами). Копії повинні бути завірені / нотаріально завірені
 • GMAT оцінки (тільки для IMBA). Кандидати, які не мають у своєму розпорядженні балами GMAT, будуть запрошені для ознайомлення з іспитами, розробленими ESIC. Китайські громадяни замість отриманих результатів GMAT повинні надати результати Національного вступного іспиту для програм МВА, створених урядом Китаю, для отримання додаткової інформації та мінімальних вимог Національного вступного іспиту для програм МВА в Китаї, будь ласка, зв'яжіться admission@shisu.edu.cn.
 • Підтвердження команди англійської мови, переважно результати IELTS або TOEFL IBT (мінімум 6,5 і 95 відповідно). Кандидати, які не мають жодного із цих доказів, можуть проводити мовний тест в ESIC (будь ласка, узгодьте це з приймаючою канцелярією), і
 • Два довідкові листи. Очікується, що ці листи дадуть явні посилання на потенціал заявника щодо розвитку професійної кар'єри в бізнесі та проведення досліджень рівня магістра.
Основними критеріями є професійна та академічна успішність, придатність для програми та рецензування суддів.
2. ДІЯЛЬНІСТЬ
Приймальна комісія оцінює кожен пакет заяв і робить рекомендації на підставі академічних вимог та загальної придатності кандидата для програми (докладніше див. Брошуру програми).
3. ЕССАЙ І ІНТЕРВ'Ю
Кандидати, рекомендовані приймальною комісією, запрошуються на співбесіду. Інтерв'ю з міжнародними кандидатами можна організувати у своїх країнах.
Кандидати повинні перед наступним інтерв'ю подати наступні два 500-слові есе:
Особиста заява: критичний аналіз потенційного внеску програми на особистий та професійний розвиток заявника;
Професійна заява: приймальна комісія надасть рекомендації на момент запрошення на співбесіду.
Інтерв'ю триватиме 30 хвилин і буде організовано директором програми.
Структура інтерв'ю наступна:
 • За перші 10 хвилин співбесіди заявник буде представляти два нариси.
 • Решта 20 хвилин - це дискусія про придатність заявника взяти участь у програмі.
4. ПРОПОЗИЦІЯ ДОПОМОГИ
Успішні кандидати отримують лист, який пропонує допуск. Повний процес може тривати до 30 днів.
ESIC Business


Фінансування/>

Завершення цього типу програми є важливою інвестицією.

На ESIC ми надаємо фінансування студентам та кандидатам, які відповідають вимогам всіх грантових програм. Крім того, ми виділяємо гранти від Трьохстороннього Фонду співробітникам компанії.
Спеціальні грантові програми
 • Грантова програма для студентів Південної Америки з Фонду Кароліни
 • Двомісний ступінь магістерських програм
 • Стипендія ESIC-EXPIGA "Зміцнення соціальних лідерів.
 • Стипендія різноманітності
 • Гранти для підприємств

Акредитація

Підготовка фахівців, яких потребує ділове співтовариство вже понад 50 років: це було і буде, наша місія як педагоги.

Провідний тренінг з питань бізнесу та маркетингу

Ми є однією з провідних бізнес-шкіл в Іспанії, яка має досвід більш ніж п'ятдесятирічного навчання бізнесових та маркетингових фахівців. Ми прагнемо стимулювати, просувати та підтримувати прямі відносини з діловим середовищем, щоб забезпечити вам практичну академічну підготовку, яка зосереджується на потребах ринку праці. Ми пропонуємо навчання з цінними цінностями, щоб успішно задіяти вас як висококваліфікованого фахівця з відмінною командою та знанням останніх тенденцій.
Ми акредитовані та сертифіковані основними агентствами якості та є членами основних галузевих торговельних асоціацій.
Міжнародна MBA МВА отримала акредитацію EPAS від Європейського фонду розвитку менеджменту (EFMD) у лютому 2016 року.
Завдяки цьому ІМБА ESIC приєдналася до еліти акредитованих EFMD програм, зміцнюючи таким чином своє міжнародне розташування та підвищуючи рівень працевлаштування своїх випускників. EPAS визнає і аккредитує якість та міжнародний рівень програм бізнесу та управління.
Якість наших програм підтверджується національними та міжнародними акредитаціями та сертифікатами.

Рейтинги

Міжнародна MBA (IMBA) ESIC посідає 27 місце серед міжнародних МВА.

МВА ІСІК увійшли до 170 кращих програм МВА у світі, зайнявши 61 місце за межами США.

EMBA EMIC з'являється в цьому рейтингу 100 кращих EMBA у світі, зайнявши 29 місце в Європі.

Випускники ESIC, яких прагнули міжнародні роботодавці

(№ 1 у сфері працевлаштування в Європі (QS 2015)

(№ 1 у інвестиційному забезпеченні (QS 2015)

(1 із 7 бізнес-шкіл "Найвищий рівень зайнятості" в Європі (QS 2017).

ESIC зараховується до 100 кращих МВА у світі та, що важливіше, у топ-50 для маркетингу, фінансів та EMBA

МСАПСІІСІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ

МВА від ESIC включено до 77 провідних міжнародних програм, зайняти 52 місце у цьому рейтингу.

Останнє оновлення Січ 2018

Про навчальний заклад

ESIC is a group of leading business schools in Spain, with an experience of over fifty years training business and marketing professionals. We strive to incentivize, promote, and maintain a direct rel ... Детальніше

ESIC is a group of leading business schools in Spain, with an experience of over fifty years training business and marketing professionals. We strive to incentivize, promote, and maintain a direct relationship with the business environment in order to provide you with a practical academic training which focuses on the needs of the labor market. We offer training with values, to engage successfully as a highly qualified professional with excellent command and knowledge of the latest trends. Згорнути
Мадрид , Барселона , Валенсія , Севілья , Сарагоса , Марбелья , А Корунья , Памплона , Більбао , Гранада , Віго , Іспанія Інтернет + 11 Більше Менше

Акредитації