Міжнародний заочний MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

119685_button.png

Ключові деталі

  • Дата початку: жовтень 2019
  • Формат: Неповний робочий день
  • Тривалість: 20 місяців
  • Вартість курсу: 32 000 євро (індивідуально) / 37 000 євро (корпоративний)
  • Мова викладання: англійська
  • Місцезнаходження: MIP Politecnico di Milano Вища школа бізнесу (Мілан, Італія) 2 Міжнародні тижні та можливості міжнародного обміну.
  • Необхідна кваліфікація: принаймні 3 роки досвіду роботи в ідеалі в міжнародних умовах.


Міжнародний MBA за сумісництвом - це програма MIP Politecnico di Milano, розроблена для талановитих фахівців, які хочуть здобути вищі управлінські навички, не перериваючи свою кар’єру.

Ця програма шукає талановитих і амбітних молодих професіоналів, які прагнуть навчитися використовувати весь свій потенціал і здійснити свої амбіції.

Курс проводиться у форматі вихідних за сумісництвом. Це дозволяє учасникам отримати міжнародно визнану кваліфікацію - MBA - не перериваючи свою роботу.

Він триває 20 місяців, уроки проводяться один вихідний щомісяця (п’ятниця та субота) та інтегруються у три тривалі тижні. Уроки віч-на-віч поєднуються з мультимедійним контентом, що постачається за допомогою інноваційної платформи цифрового навчання, розробленої MIP за технологією MICROSOFT. Студенти будуть піддані впливу міжнародних компаній, таких як Microsoft, Siemens, Moleskine та Whirlpool, безпосередньо відвідуючи їх приміщення або обговорюючи з керівниками під час уроків на MIP . Усі заняття, що проводяться на MIP будуть записані, що дає студентам можливість в будь-який час наздогнати вміст, і студенти можуть відвідувати до 30% занять за допомогою потокового передавання.

Школа менеджменту Politecnico di Milano акредитована AMBA, EQUIS, ASFOR і EOCCS і знаходиться в Європейській бізнес-школі Financial Times рейтингу та у рейтингу світового університету QS.


Програми тепер відкриті. Для детальної інформації зверніться до www.som.polimi.it/intptmba .
Для отримання додаткової інформації та допомоги у програмі, будь ласка, напишіть на imbapt @ MIP .polimi.it

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limit ... Детальніше

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limited company. Згорнути
Мілан , Нант , Реймс , Едінбург , Мадрид , Гуанчжоу , Барселона , Брюссель , Глазго , Пекін , Мюнхен , Тулуза-ле-Шато + 11 Більше Менше