Міжнародна MBA Мадрид - Шанхай

Загальні відомості

Опис програми

Бізнес-світ та дуже динамічний та висококонкурентний нинішній стан економічної нестабільності вимагають кваліфікованих фахівців, які добре знають різні сфери управління та, крім того, мають особисті та професійні навички, такі як універсальність, адаптивність, рефлексія, рішучість та креативність. Які переваги взяття міжнародного MBA? Міжнародна MBA - це програма підвищення кваліфікації менеджерів, яка навчає своїх учасників досягти відповідальності в компанії шляхом набуття управлінських навичок, необхідних для управління компаніями та установами. Таким чином, окрім тренінгів з менеджменту, MBA забезпечує визнання від усієї ділової спільноти. Таким чином, це краща програма для отримання та консолідації нових інструментів та знань через досвід, що полегшує перехід до кращої роботи у нашій професійній кар'єрі.

Міжнародна програма MBA Madrid / Shanghai була розроблена таким чином, щоб учасники могли покращувати свої знання в галузі управління бізнесом та управління, працювати з основними інструментами управління та зміцнити їх управлінські навички та компетенції. Це ступінь магістра менеджменту, спрямована на розуміння всіх напрямків, що беруть участь в управлінні організаціями, з повним оглядом компанії, її функціонуванням і порядком організації. Все це збагачується мережевими можливостями, доступними з іншими фахівцями-учасниками, нашими викладачами та фахівцями, запрошеними на нашу конференцію, обговорення та діяльність, що має вирішальне значення для підвищення професійного позиціонування.

106823_5.jpg

Причини для прийняття EAE Business School International MBA

 1. MBA EAE, одна з кращих у світі в рейтингу Bloomberg
  MBA EAE, названа однією з кращих в світі в кращих міжнародних бізнес-школах 2018 року рейтингу престижного американського журналу Bloomberg Businessweek. Школи посіли 32 місце в списку кращих бізнес-шкіл у світі, щоб прийняти MBA поза США. EAE займає одне з п'яти кращих іспанських бізнес-шкіл, які мають бути названі за високо поважною класифікацією.


 2. Працездатність
  Служба "Професійна кар'єра" зосереджена на керівництві та супроводженні студентів, щоб досягти своїх професійних цілей та відповідати їх очікуванням та інтересам на ринку праці.


 3. Міжнародна програма талантів
  Програма спрямована на студентів, що прагнуть до міжнародного професійного розвитку, з тим щоб надати їм максимальну доступність серед багатонаціональних компаній, що співпрацюють з EAE. Тому організовуються такі заходи, як семінари з питань зайнятості, інтерв'ю з охоронцями охоронців, а доступ до міжнародних консультантів з вибору в усьому світі.


 4. Executive MBA Council
  EAE, член виконавчої ради МВА. Школа є членом Ради Executive MBA, тому всі її програми відповідають міжнародним академічним нормам та стандартам якості, які вимагає асоціація.


 5. Міжнародні рейтинги
  Виділяється серед 65 кращих у Європі та 200 найкращих у світі (QS Global MBA 2018). Вперше вона входить до європейського рейтингу кращих МВА та досягає Top 35 (Eduniversal Best Masters Ranking Worldwide 2016-2017).
 6. Траєкторія програми
  EAE MBA була першою загальною програмою управління, яка повинна була надаватися в Іспанії та була запропонована вже понад 50 років.


 7. Ділова гра
  Бізнес-план, складений під час програми та навчаний вчителем, є ключовим елементом міжнародного MBA. Метою плану є викладання всього вмісту, отриманого на програму, в проекті створення компанії.


 8. Бізнес-мережа
  У циклі бізнес-мереж студенти відвідають низку зустрічей з професіоналами з великих компаній та інших студентів EAE, завдяки чому учасники мають можливість розширити свою мережу професійних контактів.


 9. Майор майора
  EAE вперше запустив в Північній Америці основну та малу методичну систему в місці традиційного методу замісної тематики.


 10. Програма "М'які навички"
  Програма "М'які навички" EAE International MBA призначена для того, щоб допомогти фахівцям-учасникам завершити свою підготовку зі стратегічної мобілізації своїх особистих навичок. Вона включає десять незалежних щомісячних семінарів, організованих за моделлю "Емоційні навички".


 11. Семестр за кордоном в Нью-Йорку
  Студентам пропонується можливість вивчення семестру за кордоном в університеті Pace - Любинська школа бізнесу Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, приватна вища освітня установа, яка має намір запропонувати студентам високоякісну, глобальну бізнес-освіту. Pace University пропонує нашим студентам реальну можливість отримати розуміння сенсу ділового успіху в Нью-Йорку та у всьому світі.
  106826_3.jpg

Вимоги до вступу та ступінь

Вимоги до прийому

 • Мінімальний 3-річний професійний досвід для отримання доступу до МВА.
 • Майте англійський сертифікат (див. Доступні параметри).
 • Має диплом бакалавра.

Подвійний ступінь

Учасники, які успішно закінчать програму, отримають міжнародну MBA з бізнес-школи EAE, а також ступінь бакалавра з Університету Рей Хуана Карлоса (Madrid Campus). Крім того, учасники також отримають сертифікат про закінчення з Шанхайського університету.

Для отримання кваліфікацій, наданих EAE та університетом, учасники повинні відповідати вимогам, передбаченим цими установами.

Процес прийому

Основна мета процесу прийому полягає в тому, щоб забезпечити придатність кандидатів до програми, переглядаючи їхній професійний досвід та академічний досвід.

Наша мета полягає в тому, щоб усі учасники могли максимально використовувати досвід, який ми пропонуємо, в контексті, в якому вони можуть розвивати довгострокові відносини з однокласниками, викладачами та випускниками.

Щоб розпочати процес прийому, форма повинна бути заповнена, щоб академічний комітет ЄАЕ міг розглянути заявку. Якщо рішення Академічного комітету щодо затребуваної програми є позитивним, кандидат може завершити їх зарахування.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Карєрні можливості

EAE оцінює компетенції, яку компанії найбільше цінують, і надає вказівки студентам у цьому відношенні з метою сприяння працевлаштуванню. Мета - досягти рівня розвитку, який вимагає ринок праці.

Останнє оновлення Гру 2018

Про навчальний заклад

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Детальніше

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Згорнути