Заробіть свою MBA протягом одного року в Міжнародній програмі МВА на факультеті бізнесу та управління Гілфорд Глайзера (GGFBM)

Актуальність, інновації, зобов'язання

Ben-Gurion University of the Negev знаходиться на базі міжнародних міждисциплінарних досліджень та наукових інновацій, кібер-столиці Ізраїлю.

Факультет бізнесу та менеджменту "Гілфорд Глайзер" GGFBM служить основою для керівників ізраїльських бізнесів, з незвичайним поєднанням програм з академічних ступенів та відданість корпоративній, соціальній та екологічній відповідальності, яка відповідає проблемам місцевого та глобального розвитку бізнесу в Росії. всі сектори. Це бачення привертає студентів та дослідників з інноваційними міркуваннями, а також соціальною, громадською совістю та участю.

Опис програми

Міжнародна програма МВА на факультеті бізнесу і менеджменту Guilford Glazer, що належить BGU, надає вам можливість заробити MBA разом із досвідченим практичним досвідом роботи протягом одного року. GGFBM, університет та місто Beer Sheva відомі як активне навчальне та соціальне середовище.

Ця інтегративна програма навчання спрямована на міжнародних та ізраїльських студентів, які прагнуть отримати ступінь МВА, особливо підкреслюючи інновації. Когорта студентів з різноманітних особистих та академічних навчальних досягнень збагачує досвід навчання через багатокультурне середовище та диверсифікацію.

Структура програми

  • Основний модуль курсів з ділових дисциплін маркетингу, організаційної поведінки, фінансів, управління операціями, бухгалтерського обліку та бізнес-стратегії
  • Поглиблене навчання в кожній з ділових дисциплін, а також у сучасному розвитку бізнесу
  • Подальше вдосконалення передових семінарів, відвідавши вчені
  • Стажування: інновації
  • Факультет складається із всесвітньо відомих вітчизняних та візитних вчених та бізнес-лідерів

Дати початку програми: Щорічно в середині січня та в середині вересня

Вимоги до програми: ступінь бакалавра з акредитованого університету та GMAT або GRE, TOEFL (якщо це необхідно), професійний досвід

Мова навчання: англійська

Викладання: Стандартне академічне навчання, яке регулюється Радою із вищої освіти Ізраїлю

Додаткова інформація:
Програма IMBA на факультеті бізнесу Гілфорд Глайзера

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Цей курс Кампус засновані
Duration
1 - 1 Рік
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date