Міжнародна програма МВА Tongji

Загальні відомості

Опис програми

Tongji Міжнародна програма MBA

Отримання Tongji International MBA: Унікальний досвід

Уявіть, що зарахований в програмі MBA, розташованої в одному з найдинамічніших і найяскравіших міст світу - Шанхай. Ласкаво просимо на Тонгджі MBA. Ми чекаємо Вас.

Програма Tongji International MBA призначена для оснащення учасників з всебічним, теоретичним і практичним розумінням сучасного менеджменту в мультикультурному середовищі. На підставі дисциплінарних переваг Тунцзі університету, програма MBA поступово еволюціонували свої професійні функції, особливо в галузі управління проектами, нерухомості, управління послугами та операціями і фінансами.

Міжнародна програма MBA

 • Студенти повинні отримати ступінь МВА Університету Тунцзі після успішного завершення програми 2 роки.
 • Програма починається у вересні кожного року і викладається англійською мовою.
 • Будь ласка, перевірте сайт останнього оновлення плати за навчання.

Що відрізняє нас від інших?

 1. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ. Ми знаходимося в Шанхаї, де люди, що говорять на різних мовах лопаються з творчим натхненням. Шанхай судилося незабаром стати новим шлюзом для Азії і світу.
 2. CURRICULUM. Інтенсивна, інтеграційна програма поєднує в собі тематичні дослідження, заснованих на досвід проекти, ознайомчі поїздки та широкий спектр діяльності. Курс поєднує в собі китайський досвід роботи з глобальними знаннями.
 3. ФАКУЛЬТЕТ. Крім викладання під керівництвом старших членів кафедри Тонгджі, програма IMBA вибирає професора з найвідоміших в світі бізнес-шкіл, з акцентом на їх педагогічні здібності, а також практичний досвід.
 4. ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ. Школа акредитована AACSB, AMBA і EQUIS і пропонує програму обміну для 50+ відомої світової бізнес-шкіл.
 5. NETWORKS & КАР'ЄРА. 500 IMBA випускників та 5500 випускників МВА спільно енергійна, магнітна мережу випускників по всьому світу. Центр розвитку кар'єри MBA полегшує різні заходи для підготовки студентів до їх майбутньої трудової діяльності.
 6. LIFE. Університет розташований в центрі міста, і є легкий доступ до зручного громадського транспорту. Крім того, існують різні суспільства, які ви можете, як приєднатися.

клас профілю

 • Клас Розмір: 30-40
 • Жіночий Рейтинг: 52%
 • International Student Рейтинг: 17%
 • Середній вік: 30 років
 • Студенти Досвід роботи: Середнє 7,5 років
 • Повідомлення MBA Рівень зайнятості: 99%

деякі моменти

 • Більше 60 членів% викладацького складу програми IMBA іноземні викладачі.
 • Майже 100 членів% викладацького складу програми IMBA мають міжнародний і практичний досвід.
 • SEM займає Top 5 в області прикладних досліджень в бізнес-шкіл в Китаї.
 • 200+ членів факультету в РЕМ. Багато з них займають позиції в національних академічних і урядових комітетах.
 • 2700+ публікацій (на основі CNKI, EI, EBSCO, FT45, UT Dallas результатів 24 пошуку) за допомогою SEM факультету були записані протягом останніх п'яти років (2011-2015 рр).
 • SEM встановив тісні робочі відносини з рядом провідних компаній на консалтингових проектах по всьому світу, таких як Baosteel, Disney, Honeywell, HSBC, IBM, Volkswagen.

Навчальний план

Інший модуль: Майстер-класи та семінари; корпоративні науково-дослідні проекти, ознайомча поїздка, міжнародна програма обміну, дипломні. * Можливі зміни в відповідно до реальної ситуації.

Життя @ Tongji

Тунцзи кампусом є зелений оазис в центрі міста Шанхай з спеціально збудованими об'єктами і мережею житлових приміщень як на території кампуса і по всьому місту. З Tongji станція знаходиться на лінії метро 10, ви можете легко і економічно подорожувати навколо Шанхая.

Кампус оснащений за останнім словом техніки, з тим щоб і підвищити ефективність навчання і спілкування, з мультимедійними кабінетами, бібліотекою бази даних, а також спеціально розроблені системи онлайн спілкування для студентів і викладачів, а також проектів станцій з торговою і імітаційного управління програмним забезпеченням.

Tongji має широкий спектр ресторанів, клубів і спортивних споруд, в тому числі власний плавальний басейн, тренажерний зал і кілька суден для гри в баскетбол, теніс і футбол.

«Я знайшов програму Tongji IMBA, щоб відповідати абсолютно в моїх потреби і очікування: фантастична суміш китайських і іноземних викладачів з відмінним знанням та досвідом, твердої і відмінною програмою, заснованої на реальних випадках, фокусує сприяти взаємодії студентів і, що більш важливо на мій погляд, фантастичні доброзичливі люди, включаючи моїх товаришів, вчителів і співробітників центру МВА, що завжди є мені допомогти в будь-якій ситуації «.
--Jordi Picazo Іспанія IMBA 2009

«Участь в програмі IMBA Тунцзі університету був складним, повчально і весело! Це не тільки збагатили свої знання комплексно, а й дозволили мені зробити великі друзі і фантастичні ділові контакти. Я переконаний, що досвід, я намальований матиме важливе значення для використання в моїй майбутній кар'єрі. "
--Kaan Фабіан Кекек Німеччина Inbound Обмін Student 2010

Як подати заявку?

Для міжнародних заявників: Online Application> Матеріалів твердих копій матеріалів> Інтерв'ю з повідомленням запрошень> Вступникам рішення> Зарахування Підтвердження ласка, перевірте наш веб-сайт для контрольного списку додатків.

Зв'яжіться з нами

MBA Приймальна комісія
Школа економіки і менеджменту, Університету Тунцзі
7 / F, Tongji Building A 1500 Siping Road, Shanghai 200092

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Tongji University began programs in Economics and Management in 1956, and was one of the earliest universities in China to launch such programs. The School of Economic Management was founded in 1984, ... Детальніше

Tongji University began programs in Economics and Management in 1956, and was one of the earliest universities in China to launch such programs. The School of Economic Management was founded in 1984, and merged with the Business School to become the School of Economics and Management (hereinafter referred to as SEM) in 1998. At present, SEM covers the main disciplines of Economics and Management through the Department of Management Science and Engineering, the Department of Construction Management and Real Estate, the Department of Business Administration, the Department of Accounting, the Department of Public Administration, and the Department of Economics and Finance. Corresponding research institutes and laboratories have also been established in second-level disciplines. Згорнути

Акредитації