Модульна Executive MBA

Загальні відомості

Опис програми

Вступ

З модульної Executive MBA , ви можете створити свій власний MBA. Вивчайте роботу, працюючи над своїми амбіціями. Виберіть МВА-титул з повною МВА або слідуйте одному або декільком модулям для швидкого оновлення своїх знань.

Який би трек ви не вибрали, з модульною Executive MBA в Nyenrode ви будете працювати над вашим особистим і професійним зростанням і залишатися під контролем.

Створіть власний MBA

Ви можете слідувати за одним або декількома модулями, надаючи вам можливість вибрати з трьох спеціалізованих спеціалізацій. Залежно від вашого інтересу, інвестицій у часі та ваших амбіцій, ви можете вибрати:

 • Full-MBA (складається з мінімум 2 модулів спеціалізації, 6 основних модулів, міжнародна навчальна поїздка та диплом МВА)
 • один або кілька окремих модулів вашого бажання
 • Особиста та гнучка МВА
 • Налаштуйте власний MBA, що містить 10 модулів
 • Особлива увага приділяється особистому та професійному росту

Треки

Наша модульна MBA означає, що ви знаходитесь на водійському місці. Ви можете вибрати з модулів нижче, щоб створити свою власну програму МВА, що відповідає вашим конкретним вимогам і цілям.

Перевірте, які модулі найкраще підходять для Вашої ситуації, щоб максимально використати наші MBA навчання.

Ми надаємо вам безліч варіантів: ви можете стежити за одним модулем, складати кілька модулів або завершити десять з них, щоб сформувати повну MBA *. Не соромтеся звертатися до наших консультантів програми, щоб обговорити, як ми можемо задовольнити ваші потреби.

* Застосовуються певні вимоги

Чому МВА в бізнесі

Цифрове лідерство

Ви щоденно працюєте в суворому середовищі зі стислими термінами, різними інтересами відомств і обмеженими бюджетами? Ви не єдиний. Вплив ІТ на організації є великим і зростає. Вона збирає багато інвестицій, але вони не завжди дають бажані результати, і процеси організаційного розвитку часто є довгими і складними. Проте, ІТ також дає можливість створити нові організаційні структури та бізнес-моделі; розвиток мереж з партнерами, більш тісний, інтерактивний зв'язок з клієнтами і менш ієрархічні шари в бізнесі.

ІТ більше не є окремим відділом, а частиною стратегії організації, а тому вимагає лідерства та підприємництва для того, щоб залишатися попереду конкуренції. Чи перекриваєте ви розрив між ІТ та бізнесом, гарантуючи успішне майбутнє?

Модульна Executive MBA в бізнесі

Модульна Executive MBA в бізнесі

 • 6 основних модулів
 • 2 модулі спеціалізації
 • 1 міжнародна навчальна поїздка
 • дисертації

Також можна слідувати по одному або декільком модулям окремо.

Чому МВА в харчовій промисловості

Існує багато проблем, що стоять перед харчовим сектором. У 80-ті роки наша планета розмістить 11 мільярдів людей. Поточні цифри показують, що більше половини з них будуть боротися за достатнє харчування. Світ вимагає стійкої відповіді на цю вагітну проблему, і компанії в продовольчому секторі повинні взяти на себе ініціативу. Існує постійна тенденція у харчовому ланцюжку, де клієнт все більше диктує, що відбувається. У той же час, технологічний прогрес рухається на швидкості деформації. Ці зміни пропонують можливості, але можуть також витіснити пануючу систему.

У модульній програмі Executive Nyenrode в галузі харчових продуктів

Щоб досягти цього, ми не тільки збираємо менеджерів, підприємців та членів правління з (аграрного) харчового та садового секторів - ми запрошуємо весь ланцюжок: від агропереробної до переробної / виробничої до роздрібної, включаючи партнерів з ланцюжків, які не можна пропустити, таких як комунальний сектор, грошові кредитори / інвестори та транспорт.

Модульна Executive MBA в галузі харчових продуктів

 • 6 основних модулів
 • 2 модулі спеціалізації
 • 1 міжнародна навчальна поїздка
 • дисертації

Також можна слідувати по одному або декільком модулям окремо.

Чому МВА в публіці

У кліматі, де все більше і більше завдань переходять від уряду до приватних, ваша здатність до співпраці є одним з головних факторів успіху. Ви працюєте в середовищі, в якому об'єднуються громадські та приватні партії, такі як лікарні, будівельні та комунальні підприємства або НУО. Це вимагає від вас сильних лідерських та підприємницьких навичок. Ми закликаємо вас постійно створювати ситуації, які стимулюють вас продовжувати розвиватися.

У цьому MBA ми зосереджуємося на подоланні культурних відмінностей між державним і приватним секторами. Ми гарантуємо, що Ви маєте поточні знання про події у Вашій сфері та дозволить Вам перетворитися на ще більш сильний зв'язок з багатьма зацікавленими сторонами в державно-приватному секторі.

Зверніть увагу, що трек Public

Модульна Executive MBA в громадських

 • 6 основних модулів
 • 2 модулі спеціалізації
 • 1 міжнародна навчальна поїздка
 • дисертації

Також можна слідувати по одному або декільком модулям окремо.

Вміст

Як це працює?

 • Модульна програма Executive MBA компанії Nyenrode складається з 10 модулів, за якими можна стежити окремо
 • Виберіть модуль, який відповідає вашій роботі
 • Виберіть, який трек вам найбільше підходить: Бізнес
 • Після успішного завершення модуля ви отримуєте сертифікат
 • Щоб отримати ступінь Executive MBA, вам необхідно пройти мінімум 2 модулі спеціалізації, 6 основних модулів, міжнародну поїздку та дипломну роботу

Шість основних модулів

 • Управління змінами та організаційний розвиток
 • Бізнес-процеси та технології
 • Ризик і фінанси
 • Ринок, право та етика
 • Лідерство та співробітництво
 • Цифрова стратегія та трансформація

Спеціалізаційні модулі

У кожному з треків ми пропонуємо додаткові модулі спеціалізації. Виберіть модулі, які вам найбільше підходять, щоб надати вашому MBA більше уваги.

Міжнародна навчальна поїздка

Міжнародна поїздка - це модуль, який конкретно стосується глобалізації та викликів, які вона несе. Ми переконані, що програма МВА, спрямована на зміцнення лідерських навичок її учасників, потребує міжнародного компоненту, щоб бути частиною навчального плану.

Таким чином, прийом цього модуля є обов'язковим, якщо ви навчаєтеся для повного MBA.

Дисертація

Ви закінчите програму Executive MBA, написавши дисертацію. Ви вибираєте власну практичну проблему управління, яку ви перекладете в дослідницьку пропозицію. Ви переведете результати ваших досліджень у практичні поради для вашої організації.

Вхід

Для кого?

Щоб мати право на нашу модульну програму Executive MBA, вам необхідно:

 • досвід роботи не менше 5 років як (загального) керівника або впливової / стратегічної позиції
 • доведений мінімальний рівень роботи бакалавра і / або освіти
 • спорідненість до робочого поля однієї з доріжок (Бізнес
 • достатньо знання англійської мови

Застосування

Ви задовольняєте вимоги і чи готові ви розпочати з нами програму МВА? Подати зараз. Після отримання вашої заявки ми надішлемо вам електронний лист із зазначенням того, що потрібно для завершення реєстрації.

Процедура прийому

Щоб розпочати обробку вашої заявки, потрібні такі документи:

 • Біографічні дані
 • Мотиваційний лист
 • Заява
 • Копія найвищої диплому

Інтерв'ю

На підставі ваших документів вас запросять на співбесіду. Це може відбутися в Ньєнроде або через Skype. Під час цієї зустрічі ми обговорюємо вашу мотивацію та взаємні очікування. Після цієї зустрічі ми вирішимо, чи ви відповідаєте вимогам.

Якщо у Вас виникли запитання щодо процесу подання заявки, звертайтеся до нас.

Особиста консультація

Під час особистої консультації ми розглядаємо вашу ситуацію і який маршрут найкраще підійде вашим потребам. Отримавши уявлення про ваш досвід роботи, особистість, мотивацію та здатність до роздумів над собою, наші радники краще допоможуть вам спланувати навчання.

Які витрати?

Ваші інвестиції в модулі становлять € 6,395. Однак є кілька винятків. Модуль «Лідерство і співробітництво» коштує € 7,595, Міжнародний навчальний тур коштує 4,595 євро *, а модуль «Дисертація» коштує € 7,995. Всі модулі MBA звільнені від ПДВ, а ціна включає в себе доступ до всіх фізичних і віртуальних студентських приміщень Ньєнроде, а також їжу та напої на курсові дні. Розміщення в готелі не входить у вартість проживання і може бути заброньовано окремо.

* Ця сума може змінюватися залежно від місця призначення та тривалості поїздки.

Всі суми та терміни є індикативними (за винятком додаткових витрат, якщо не вказано інше) і підлягають періодичним змінам.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, ... Детальніше

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, practical relevance, and personal development. At Nyenrode, you learn to debate, convince and translate theory into practice. Nyenrode is the only private university in the Netherlands, founded in 1946 by business and for business. We have always been internationally oriented. Nyenrode is located in two iconic locations: Amsterdam and Breukelen. Згорнути