AMBA логотип

На міжнародному рівні акредитовані Асоціацією МВА (AMBA), то Майстер ділового адміністрування (MBA) програма Вищої школи бізнесу (GSB), Університет південній частині Тихого океану (USP) став лідером серед тихоокеанських острівних держав з відмінною регіональної репутацією якості і актуальності. Ці характеристики внесли значний вклад в зростання реєстрацій за десятиліття і до закінчення більше 500 студентів. Програма не тільки робить таку необхідну і оцінили внесок у вирішення проблеми нестачі кваліфікованих менеджерів в регіоні, а й дає престижність і здоровий приплив коштів в USP. На особистому рівні, випускників повідомили, що їх дуже високий бал за змішання теорії та практики в той час як 2007 Tracer Дослідження показало, що випускники MBA USP зазнала в середньому 66-відсоткове збільшення заробітної плати в порівнянні з їх доходами до МВА. Персонал за програмою МВА, як академічної та адміністративної, виявився добре підготовлений, здатний і високо досконалим. Вони були ключем до успіху програми.

Команда огляд був дуже вражений з високою якістю як професорсько-викладацького складу Університету південної частини Тихого океану (USP) Вища школа бізнесу (GSB), а також запропонованої програми. Навчальні приміщення відповідають міжнародним стандартам і є повністю адекватними для поточних вимог. Майстер ділового адміністрування (MBA) з у відмінній фінансовій формі, з відповідною структурою плати студента.

Business_pexels-фото-288477

MBA Навчальний план:

Програма МВА складається з 12 курсів. Вони можуть бути завершені в один рік очного навчання, або два-чотири роки неповний робочий день. Є три триместру. Три триместру довжиною 12 тижнів; студентів-очників взяти чотири курси протягом кожного з цих триместрів. Частина часу студенти приймають один або два курси в триместр.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Лют 2020
Duration
1 - 4 Років
Заочне навчання
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019, Лют 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019, Лют 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date