Майстер EMBA в галузі ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Чому USI ?

USI EMBA - це модульний ступінь вищої кваліфікації з менеджменту, який викладається англійською мовою винятковим міжнародним факультетом університету Universita della Svizzera Italiana. Заняття проводяться в Лугано щомісяця, протягом чотирнадцяти місяців і викладаються протягом трьох днів поспіль, починаючи з четверга до наступної суботи. Програма має одинадцять основних курсів, а також Міжкультурний модуль за кордоном у Дубаї, три курси підвищення кваліфікації та три місяці проектної роботи.

Гнучкий формат програми дозволяє менеджерам та керівникам проходити всі курси під час роботи на повний робочий день. Ступінь закінчується можливістю учасників застосувати свої нові знання та вміння: під керівництвом професора вони проводять тримісячний консалтинговий проект з ключових каменів.

Відмінні риси USI EMBA

 • Визначний міжнародний факультет з великим досвідом роботи: як від провідних міжнародних бізнес-шкіл, так і від компаній стратегічного консалтингу у всьому світі.
 • Персоналізований досвід навчання: завдяки невеликому розміру класу від п’ятнадцяти до двадцяти учасників, обмін між учасниками та викладачами є змістовними, а репетиторство забезпечує, що кожна людина отримує максимум від курсів.
 • Індивідуальні курси підвищення кваліфікації: зі списку запропонованих курсів учасники обирають чотири з них колективно.
 • Баланс між теорією, концепціями та прикладним навчанням: постійні та запрошені інструктори діляться своїми знаннями та направляють учасників у практичне застосування нових концепцій та компетенцій.
 • Видатне місце розташування: захоплююче красива обстановка для натхненного навчання.

Методологія

Глобальний за масштабом, регіональний фокус. Глобальним за масштабом є співпраця з міжнародним викладачем з використанням стратегічних досліджень з усього світу. Регіональний фокус означає наявність персоналізованого та прикладного досвіду навчання через малий розмір класу та заснований на швейцарській традиції досконалості.

Наш підхід прискорює інтелектуальний розвиток, дає більше стратегічного бачення та негайно застосовних знань. Він практичний, орієнтований на групову роботу, на основі практичного навчання та саморефлексії. Ви використовуєте та базуйтесь на власному досвіді, щоб покращити свої лідерські навички та керувати складними проектами.

Завдання, збалансовані між практикою та теорією, бізнес-моделювання, робочі заняття в невеликих групах з однокласниками з різного походження та досвіду - деякі відмінні риси дизайну USI EMBA.

Ви повернетесь із кожного модуля до своєї організації з новими навичками, щоб краще визначити, створити та вирішити складні бізнес-проблеми; впевненість у прийнятті важливих ділових рішень у невизначеному та швидко мінливому середовищі та навички лідерства для кардинальних змін у вашій організації та галузі. USI EMBA також дозволяє перевірити свої нові навички під експертним керівництвом вищого факультету USI під час проекту "Keystone" в кінці програми.

Розклад

USI EMBA 9 розпочинається в жовтні 2019 року і триває до травня 2021 року. Заняття проводяться в Лугано щомісяця, протягом чотирнадцяти місяців і викладаються протягом трьох днів поспіль, починаючи з ранку в четвер о 8:30 та продовжуючи до суботи о 17:30.

Програма складається з одинадцяти основних курсів, плюс один модуль за кордоном (Дубай, ОАЕ), три курси підвищення кваліфікації та тримісячна проектна робота в кінці програми.

Під час основної навчальної програми паралельно викладаються два курси: один вранці, а другий вдень три дні поспіль, з п’ятниці по суботу. Курси розпочнуться з 3-денного блоку та продовжать, через місяць, наступним 3-денним блоком. Два блоки складають модуль. На півдорозі кожного модуля з’явиться час для роздумів про засвоєне навчання та роботу над завданнями для двох предметів модуля. Курси підвищення кваліфікації, як правило, проводяться лише за один блок, тобто три дні.

Вище зображено процес завершення модуля, тобто два курси на два блоки. C1 і C2 являють собою два основних курси.

Навчальний план

Основні курси

Кількісні методи

Використання кількісних інструментів для аналізу ділової інформації та розробки стратегії компанії є вимогою для лідерів бізнесу. Цей курс охоплює ознайомлення з вірогідністю, статистикою, оптимізацією, що використовується для розуміння тенденцій бізнесу та підвищення ефективності.

Бухгалтерський облік

Цей курс надає необхідну інформацію та інструменти для розуміння вимог фінансового обліку та звітності. Крім того, він пропонує ознайомлення з корисними поняттями та рамками, які складають основу управлінського обліку.

Економіка

Як впливає сучасний економічний клімат на компанії? Цей курс дає розуміння новітніх розумінь мікроекономіки та теорії ігор. Це також пояснює вплив макроекономіки на бізнес-середовище.

Організаційна поведінка та лідерство

Як навчаються особи, групи та організації? Чому деякі групи працюють добре, а інші -? Що таке лідерство і як можна стати лідером? Це тип питань, які будуть обговорюватися в ОВ.

Маркетинг

Без ринку, чи є сенс мати товар? Розуміння споживачів, конкурентів та розробка продукції є критично важливим для більшості підприємств. Більше того, на сьогодні все більш глобальний ринковий брендинг набуває нового виміру. Нарешті, цей курс розглядає канали та нові інструменти, доступні для просування товару.

Управління людськими ресурсами

Найм найважливіший для більшості організацій, але як ви це правильно зробите? Що таке продуктивність і як ви її оцінюєте? Як ви створюєте правильні стимули для своїх шановних працівників? Цей курс розглядає всі ці аспекти управління працівниками.

Фінанси

Розуміння фінансів компанії є надзвичайно важливим. Цей курс вчить логіці, що лежить в основі фінансових рішень фірми: інвестицій, фінансування та політики виплат.

Стратегія

Як компанія може ефективно конкурувати на своєму ринку? Основна увага даного курсу - використання концептуальних рамок для кращого розуміння зовнішнього середовища - конкуренції та бар'єрів - а також внутрішніх рушій для досягнення стійких конкурентних переваг

Управління операціями

Як ви можете розробити надійні, але гнучкі ланцюги поставок? Де найкраще місце для виробництва? Як і чому ви запровадите системи якості у вашій організації? Ось деякі питання, які розглядаються в цьому курсі.

Підприємництво та підприємництво

Створення нових підприємств є життєво важливим для економіки, як і процеси в організації створення інноваційних продуктів та послуг. У цьому курсі дискусія буде вестись про створення нових компаній, а також про те, як існуючі організації можуть залишитися або знову стати підприємницькими.

Переговори

Процес переговорів є частиною щоденної діяльності кожного менеджера з людьми всередині організації та поза нею, людьми, співпраця яких важлива для досягнення ваших цілей. Переговори для виконавчої влади, для керівника та для підприємця - це не вибір; це зобов’язання.

Курси підвищення кваліфікації

Хоча основні курси є наріжним каменем програми, просунуті курси, запропоновані до кінця 18-місячного періоду, дають учасникам можливість більш глибоко переглянути окремі теми та проблеми. Використовуючи свої навички ведення переговорів та лідерства, студенти Executive MBA матимуть шанс здійснити свій вплив на вибір передових курсів. Список курсів підвищення кваліфікації, запропонованих внутрішніми та зовнішніми викладачами, складається з:

 • Міжнародний бізнес
 • Ділове право
 • Business Analytics (включено управління ризиками)
 • Lean Six Sigma (включено Agile Management)
 • Управління проектами
 • Управлінське прийняття рішень
 • Стратегічна комунікація
 • Інновації та творчість
 • Управління змінами
 • Вирішення проблем та прийняття рішень на рівні ради
 • M&A

Міжкультурне різноманіття та переговори в Дубаї

Мета курсу - зрозуміти, як переговори впливають на полікультурну обстановку.

 • Культурне розмаїття
 • Прийняття стратегічних рішень у мультикультурній обстановці
 • Як впоратися: відмінна практика.

Keystone проект

Після завершення базової навчальної програми учасники за допомогою відповідних професорів доопрацьовують свою проектну спрямованість. Тримісячний ключовий проект, як правило, виконується в компанії учасника EMBA. Невід'ємною частиною досвіду передового досвіду управління, проект позиціонує учасника як консультанта. Використовуючи свої нові навички та професійний досвід, учасники працюватимуть над стратегічним питанням для своєї компанії під керівництвом професора USI .

Семінари, конференції та практикуми

В останні кілька років ми організовуємо семінари з вищими менеджерами з різних галузей, таких як хімічна, банківська, фармацевтична, модна або телекомунікаційна індустрія. Ці університетські семінари будуть відкриті для учасників програми на додаток до спеціальних семінарів та бесід, організованих з міжнародними та місцевими спікерами.

Оплата за навчання

Вартість Executive MBA становить 45 000 CHF.

Сюди входить навчання, всі програмні та пов'язані з проектом збори, курсові матеріали, кава-перерви, обіди по програмах та однокласна вечеря на модуль.

Плата за програму сплачується в чотири внески:

 • Перший внесок у розмірі 1'500 CHF відбувається після одразу після підтвердження допуску до програми.
 • Другий, третій та четвертий виплати в розмірі 14 500 швейцарських франків належать до листопада 2020 року, листопада 2021 року та травня 2022 року.

Ідеальний кандидат

Учасники USI EMBA - це менеджери, підприємці, бізнес-лідери та стартапи зі значним професійним досвідом, здобуті в країні чи на міжнародному рівні від усіх типів організацій, компаній та установ.

Ви повинні мати ступінь бакалавра (в будь-якій з різних дисциплін), бути готовим здобувати знання, розуміння та розуміння, що стосуються вашої поточної та майбутньої посади. Ми шукаємо тих, хто мотивований і має пристрасть до успіху, а також бажання вдосконалити свої компетенції, навички та кар’єру. В особливих випадках ми розглянемо заявки на основі професійної кваліфікації.

Хоча у вас буде різноманітний досвід, досвід та знання, ви поділитесь бажанням вчитися та розвиватися завдяки взаємодії з іншими учасниками та викладачами. Ви також поділитеся своїм ентузіазмом щодо сприяння вдосконаленню своїх організацій. Таке поєднання різноманітності та пристрасті гарантує, що дискусії на уроці та під час групової роботи забезпечують нові ракурси та перспективи для всіх учасників.

Середні показники профілю USI EMBA зазвичай відображають:

 • 8 і більше років досвіду роботи у багатьох секторах (банківська справа / фінансові послуги, телекомунікації, промисловість, ІТ, комунальні послуги, державне управління, інженерія, транспорт, енергетика, нерухомість тощо).
 • 6 і більше років на керівній посаді.
 • Від 29 до 55 років.
 • Ступінь бакалавра з багатьох дисциплін (економіка, бізнес-адміністрування, комп'ютерні науки, інженерія, гуманітарні науки, право та політичні науки, природничі науки, охорона здоров'я, комунікації, бізнес та технології тощо) або ін.
 • 20% учасників розпочали власний бізнес.
 • 20% працюють для великих компаній (транснаціональних та державних).
 • 20% працюють для малих та середніх підприємств.
 • 20% працюють у банках чи фінансових установах.
 • 10% - це позаштатні консультанти.
 • 10% працюють у державному секторі.

Вхід

Кандидатам потрібно мінімум чотири роки стажу роботи на повний робочий день; докази досвіду чи потенціалу керівництва; рекомендаційні листи та ступінь бакалавра з будь-якої дисципліни. В особливих випадках також можуть розглядатися заяви, засновані на професійній кваліфікації. Кандидати також будуть запрошені на співбесіду в рамках процедури прийому.

Процес застосування

Файл програми повинен містити:

 • Заповнена анкета
 • Резюме
 • Нарис, що показує мотивацію кандидата відвідувати програму EMBA
 • 2 Рекомендаційні листи від керівників та колег
 • Стенограми університетського (бакалаврського) ступеня

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

USI is a young and agile university that offers its students a quality education and an enhancing study experience. International faculty teach students with an interdisciplinary, engaging, and intera ... Детальніше

USI is a young and agile university that offers its students a quality education and an enhancing study experience. International faculty teach students with an interdisciplinary, engaging, and interactive approach, leaving room for practical application. The quality of the study curricula is complemented by USI small size, by its cosmopolitan environment and its informal and dynamic culture. These elements make USI a hub of opportunity open to the world, where students can engage in direct dialogue with their professors and define their educational path, discover unexpected horizons, and embrace international careers. Згорнути