Майстер ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Програма МВА в університеті Діксі Л. Лівітт, університет Південної Юти, створює талановитих керівників підприємств, підготовлених необхідними навичками та знаннями для ефективного керівництва організаціями в сучасному все більш нестабільному середовищі. Будь то у великих багатонаціональних корпораціях чи невеликих підприємницьких стартапах, MBA від Школи бізнесу Діксі Л. Лівітта надає вам потужну основу, необхідну для успішного запуску або подальшого підвищення вашої вже продуктивної кар’єри.

Наш гнучкий дизайн програми дозволяє студентам адаптувати досвід МВА, щоб найкращим чином задовольнити їх конкретні потреби. Від вступу на денну форму навчання та закінчення MBA всього за один рік, до проходження одного курсу на семестр, студенти встановлюють темп, який їм підходить. Наші класи доступні як в університеті, так і в Інтернеті, тому студенти можуть зареєструватися для тих, хто найкраще відповідає їхньому розкладу, незалежно від того, всі вони в університеті, всі в Інтернеті або їх поєднання. Для студентів, які не мають диплом бакалаврату в акредитованій установі AACSB, ми пропонуємо прискорений курс "Основи бізнесу", який допоможе вам бути готовими до успіху в програмі. Усі курси викладаються нашими висококваліфікованими викладачами, що мають як академічний, так і професійний досвід, що забезпечує студентам міцну основу лідерських та управлінських навичок.

Програма МВА в Бізнес-школі Діксі Л. Лівітта акредитована Асоціацією для розвитку колегіальних шкіл бізнесу, що є найвищим стандартом досягнення для бізнес-шкіл у всьому світі.

Останнє оновлення Жов 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethic ... Детальніше

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethical members of the business community and society. The Dixie L. Leavitt School of Business will be widely recognized as a leading business school in the Intermountain West for high-quality instruction, experiential learning, and student success. Згорнути