Майстер ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Програма магістра ділового адміністрування (МВА) надає студентам широку базу знань у галузі бізнесу та менеджменту, які підготують їх до посад середнього і верхнього рівня як у приватному, так і в державному секторах, включаючи виробничі, сервісні, фінансові , інституційні та урядові сфери. Програма MBA пропонує складну та практичну орієнтацію на складнощі сучасного управління бізнесом та інструменти, необхідні для прийняття бізнес-рішень. Вона складається з навчально-методичних досліджень в Business Core і Elective Curriculum.

Коледж бізнесу та менеджменту має набір визнаних навчальних цілей програми та навчальних цілей у всіх програмах, які оцінюються періодично. Коледж бізнесу та менеджменту є акредитованим Асоціацією для поглиблення колегіальних бізнес-шкіл (AACSB) і є одним з п'яти кращих провідних світових бізнес-шкіл, пропонуючи програми ступеня. Дивіться, як Ласкаво просимо, для чотирьох цікавих функцій, щоб навчатися в коледжі бізнесу та менеджменту.

Програма МВА Northeastern Illinois University складається з 33 кредитних годин (11 курсів) вищої кваліфікації. Якщо ваш ступінь бакалавра включає в себе курсові роботи, ви можете вступити безпосередньо в передовій фазі програми MBA.


Переваги програми

Програма МВА в Північно-східній Європі демонструє якість через акредитацію AACSB та пропонує видатну рентабельність інвестицій. Студенти, які вийдуть із Північно-Східної Європи, мають серед найнижчих боргів за програмою студентського кредитування (US News

Студентське тіло Північного сходу є надзвичайно різноманітним, як і його факультет, що представляє більше 60 різних країн з усього світу. Студенти заохочуються до мережі, щоб розвивати знання та навички, необхідні в бізнесі. Асоціація випускників у Північно-східній Європі має мережу понад 62 000 осіб, включаючи місцеві та національні фінансові установи.

Програма " Pathways призначена для традиційних студентів та керівників з фундаментальними та основними курсами, які пропонуються в зручний час через онлайн, гібридні та традиційні параметри класу.


Варіанти кар'єри

Програма МВА має на меті підготовку студентів до середніх та вищих посад як у приватному, так і в державному секторах, таких як галузі виробництва, обслуговування, фінансові, інституційні та державні. Можливі варіанти кар'єри можуть включати, але не обмежуються:

 • Фінансові менеджери
 • Інвестиційні банкіри
 • Фінансовий аналітик
 • Менеджер з маркетингу
 • Аналітик ринку досліджень
 • Менеджер з маркетингових комунікацій
 • Менеджер з продажу
 • Менеджер з управління персоналом
 • Головний операційний директор
 • Аналітик комп'ютерних систем


Вимоги до ступеня

Сердечники і капстоун --- 24 кредитів

Всі студенти МВА повинні закінчити наступні вісім курсів.

ABF-403 Mngt інформаційних систем


Факультативно --- 9 кредитів
Кожен студент МВА повинен прийняти три навчальні курси зі списку нижче.

ACTG-406 Governmental

Управлінські компетенції

Перед початком занять в МВА та / або факультативів студенти повинні продемонструвати певні управлінські компетенції. Ця вимога може бути виконана шляхом заповнення, при середній середній грантовій ставці від 3,0 або вище, чотири курсу вищої освіти, наведені нижче:

 • COBM 401 Облік для керівників
 • COBM 402 Економіка бізнесу та фінанси для менеджерів
 • COBM 403 Теми в управлінні та маркетингу
 • COBM 404 Бізнес-статистика та операційні рішення для менеджерів

Управлінські компетенції також можуть бути задоволені, успішно виконавши еквівалентні курсові роботи з регіонально-акредитованої установи. Наприклад, відповідна таблиця перетворень для курсових робіт для студентів NEIU наведена нижче.

Курси вищої освіти
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values ... Детальніше

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values and support services are all here to help you reach your full potential. We invite you to take a closer look at our programs. We look forward to discussing your options with you. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited