Майстер ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Чи планували ви працювати в бізнесі, вести чи розвивати бізнес? Якщо так, ця унікальна MBA забезпечить якісну підготовку та освіту, яка вам потрібна. Ви розвинете професійні навички, необхідні для розвитку та ведення бізнесу в 21 столітті. Ваші дослідження створять фундамент знань про сучасні професійні принципи та практику, на якій базуватиметесь свою кар’єру.

“1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia , Румунія, дає Вам унікальну можливість розвивати свої знання в галузі бізнесу, менеджменту та управління відповідно до сучасних та майбутніх тенденцій в галузі економіки, теорії та практики навчальних програм, інформації технології та комунікації, проектування та оцінювання, що забезпечують якісні та ефективні умови для навчання.

Що я буду вивчати

MBA надає можливість вибору між професійною підготовкою для майбутньої кар’єри в галузі ділового адміністрування та більш спеціалізованим шляхом дослідження для тих, хто має великий інтерес до бізнес-досліджень, які бажають займатися дослідженнями або працювати в секторі ділового адміністрування.

Тривалість навчання: 2 роки, денна форма навчання, 120 ECTS

Навчальна програма включає курси, що забезпечують навчання теорії та практиці управління бізнесом, наприклад: бізнес-стратегії та моделі, ділове спілкування та переговори, бухгалтерський облік та бізнес-консультації, аналіз фінансових результатів, електронний бізнес, ділова етика та КСВ, оподаткування, інвестиції та придбання , Управління циклами проектів, Сучасні питання управління бізнесом, Ділове право та посередництво, Інтернет-маркетингові дослідження, Міжнародні відносини та глобалізація, Практика бізнес-консультацій, Підприємницька культура та розвиток бізнесу, Організаційне управління змінами та інноваціями, Управління глобальними справами, Економічна наука Дослідження, управління конфліктами, дослідження для заключної дипломної роботи

Кар'єрні перспективи

Ділове життя є однією з рушійних сил сучасного суспільства. Це також найважливіший роботодавець на ринку праці. На щастя, ступінь магістра ділового адміністрування дає вам чудові варіанти для успішної бізнес-кар’єри.

Після успішного закінчення магістра ділового адміністрування ви матимете можливість просунутися у своїй кар’єрі за професіями управління середнього та вищого рівня в організаціях усіх розмірів і типів як в приватному, так і в державному секторі, таких як:

 • багатонаціональні компанії, банки, пенсійні фонди та страхові компанії (наприклад, як фінансовий аналітик)
 • компанії всіх розмірів у всіх галузях (наприклад, як менеджер)
 • державні міністерства (наприклад, як радник)
 • академічні установи (наприклад, як лектор)
 • консалтингові компанії (наприклад, як керівник або бізнес-консультант)
 • стартап-компанії (наприклад, як підприємець: відкриття власного бізнесу)

Навіщо вчитися в Альба Юлії?

Магістр ділового адміністрування пропонує унікальну можливість здобути аспірантуру в яскравому середовищі, що ведеться науковими дослідженнями, яке пишається своїм національним та міжнародним статусом. Можливість досвіду та практичного навчання через стажування та практичні курси у поєднанні з незрівнянною можливістю працювати з видатними та відданими науковцями пропонують студентам можливість закінчити навчання після придбання унікального набору навичок та знань.

Магістр ділового адміністрування був розроблений членами кафедри економіки та ділового адміністрування. Відділ отримує високу оцінку в Румунії з активними науково-дослідними групами з питань ділового адміністрування.

Красиве та історичне місто Альба Юлія забезпечує стимулюючий та мальовничий фон для вашого майстерного досвіду.

Як застосовувати?

Академічні вимоги:

Кандидати повинні пред'явити навчальні роботи, видані акредитованими / визнаними навчальними закладами, мати хороші результати в освіті, відповідно в середньому за рік навчання не менше 7 (семи), що відповідає системі балів в Румунії або оцінці "Гарний", як справа.

Англійська мова вимоги:

Для визнаних навчальних програм, які виконуються іноземними мовами, вищий навчальний заклад організовує тест з іноземної мови. Особи, які приїжджають із країн, де офіційною мовою є мова, на якій проводяться курси, та особи, які мають міжнародно визнаний мовний сертифікат, будуть звільнені від цього тесту.

Вимоги до реєстрації

Міжнародні студенти за межами ЄС, які бажають відвідувати дипломну програму, повинні відповідати національному законодавству та Хартії “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia .

Порядок подання заявки:

Крок 1 Майбутні студенти надсилатимуть регулярні файли заявок безпосередньо в “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia .

Крок 2 Університет оцінить файли та надішле Міністерству національної освіти - Генеральному департаменту міжнародних відносин, список осіб, які висунуті на отримання листа про прийняття до навчання. Поряд зі списком, університет повинен надіслати копію файлів заявок

Крок 3 Загальний відділ міжнародних відносин видасть Лист про прийняття до навчання та направить його до університету «Альба Юлія» 1 грудня 1918 року.

Крок 4 Заявки приймаються поетапно, починаючи з початку червня до кінця серпня для вступу на навчання у наступному навчальному році. Лист про прийняття видаватиме Міністерство освіти до початку кожного навчального року, тобто 1 жовтня.

Документи, необхідні для файлу заявки:

 1. Анкета (у двох примірниках);
 2. Завірена копія диплому про закінчення середньої школи або його еквівалента - для бакалаврату, належним чином завіреного посольством Румунії;
 3. Завірена копія ступеня бакалавра або її аналога - для здобувачів аспірантури або доктора наук. - належним чином печаткою посольства Румунії;
 4. Стенограма записів, перекладених на румунську, англійську, французьку чи німецьку мови;
 5. Мовний сертифікат (на вибір);
 6. Завірена копія свідоцтва про народження;
 7. Копія паспорта, дійсна не менше ніж через 6 місяців після дати видачі листа про прийняття на навчання;
 8. Медична довідка (широко поширеною міжнародною мовою), яка підтверджує, що особа, яка повинна бути зареєстрована на навчання, не страждає від інфекційних захворювань або інших захворювань, несумісних з майбутньою професією;
 9. Дві фотографії паспортного типу.

Навчання

Навчання для іноземних громадян з країн, що не є членами ЄС, авансово сплачується за один навчальний рік:

Майстер ділового адміністрування

 • 2700 де. Євро на рік для студентів, що не входять до УНЗ
 • 3 000 леїв / рік для потенційних студентів УП

Зарахування

Під час реєстрації кандидати представляють оригінали документів із файлу Заявки, засвідчені для засвідчення автентичністю Посольством Румунії в країні-емітенті або затверджені Гаазьким апостилем, якщо попередні дослідження не були завершені в Румунії, в країні Європейського Союзу або відповідно до угод про правову допомогу, підписаних між Румунією та третіми країнами.

Останнє оновлення Липень 2019

Про навчальний заклад

As a public higher education institution, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia is going through a new stage of its existence, a stage marked by the three principles underlying the current manda ... Детальніше

As a public higher education institution, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia is going through a new stage of its existence, a stage marked by the three principles underlying the current mandate of the University’s Management: performance, quality, and consistency. As a relatively young University - we are celebrating 28 years of existence in 2019 -, our University is fully aware of its purpose and role within the higher education system in Romania and constantly relates to the tradition of the Transylvanian educational system. Згорнути