Майстер ділового адміністрування

Загальні відомості

Доступних місць: 5
Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Ви хотіли б розширити або поглибити свої знання після отримання ступеня бакалавра? Виберіть магістра ділового адміністрування (MBA).

Тіо надає студентам незліченні можливості вступити до магістерської програми. Це може бути пов’язано з вашою програмою Tio або стосуватися зовсім іншої галузі. Ви можете записатись на магістерську програму зі ступенем бакалавра Тіо або еквівалентним ступенем.

Майстер ділового адміністрування за 2 хвилини

Чому обирати магістерську програму?

Магістерська програма пропонує академічне обґрунтування ваших знань та навичок. Ви підходите до питань з різних сторін. Це вчить вас вирішувати складні проблеми та мислити інноваційно. Ви розробляєте всебічне та глибоке розуміння та вдосконалюєте свої навички критичного мислення. Це призводить до збільшення можливостей для працевлаштування та вищого стартового рівня та початкової заробітної плати. Для амбітних студентів магістерська програма - це інвестиція в їх кар’єру.

Ступінь магістра лише за 1 рік

Програма магістра ділового адміністрування (MBA) (ISAT-код 70024) - це дванадцятимісячна магістерська програма, до якої ви можете вступити після отримання ступеня бакалавра. Під час магістерської програми ви спеціалізуєтесь у галузі міжнародного менеджменту, гостинності чи комерційного управління. За допомогою цього MBA Tio дає можливість записатися до магістерської програми в невеликому середовищі. Ви можете насолоджуватися багатьма перевагами особистої та якісної освіти Тіо.

Цей магістр ділового адміністрування (ISAT-код 70024) був акредитований NVAO та навчав студентів за один рік для міжнародно визнаного звання магістра ділового адміністрування (MBA) 4). Цей магістр ділового адміністрування (MBA) надається у співпраці з нашим діловим партнером NTI.

Чому обирати магістра ділового адміністрування?

Чому варто обрати університет Тіо та магістра ділового адміністрування? Оскільки діловий світ відчайдушно потребує високоосвічених менеджерів, таких як ви, які мають належні навички. За допомогою цього ступеня магістра ви також можете обіймати посади, яких ви не можете отримати, отримавши лише ступінь бакалавра. Ви широко працевлаштовані, і діловий світ любить працювати з професіоналами, які мають практичний досвід, але які також мають добре розвинені аналітичні навички.

Нижче ви можете прочитати більше про те, чому студенти обирають цей ступінь магістра в Університеті Тіо.

Амбіція

Ви амбіційний студент, який прагне до кар’єри на вершині? Програма MBA Тіо пропонує академічне обґрунтування ваших знань та навичок і дозволяє вам розробити всебічну структуру ділового адміністрування. Програма готує вас до роботи в топ-менеджменті.

Поглиблення та розширення знань

Чи ви обираєте магістерську програму, яка дозволяє вам поглибити свої знання, чи волієте розширити свої знання програмою в іншій галузі? За допомогою цього MBA це залежить від вас.

Співпраця з сектором

Тіо тісно співпрацює з торговими асоціаціями та мережевими організаціями, щоб переконатися, що навчальна програма відповідає останнім тенденціям та розвиткові в цьому секторі.

Якісний ступінь

Tio ретельно захищає якість та остаточну кваліфікацію своєї освіти. Це гарантує цінність вашого ступеня. Отримавши науковий ступінь, ви зможете скористатися міжнародно визнаним званням MBA (магістр ділового адміністрування).

Висока початкова зарплата

Дослідження показують, що початкова заробітна плата людей, які здобули ступінь магістра, вища, ніж заробітна плата людей, які мають ступінь бакалавра. Валова щомісячна початкова заробітна плата для нещодавно випускників магістерської програми з економіки або ділового адміністрування, наприклад, програми МВА, становить близько 3108 євро (Master Guide 2019).

Досвід роботи не потрібен

Ви не повинні мати досвіду роботи для прийому до цієї програми МВА.

Широко працевлаштований

Магістр ділового адміністрування - це комплексна комерційна навчальна програма, яка готує студентів до різних робіт, галузей та галузей. Яку б спеціалізацію ви не вибрали, ви будете широко працевлаштовані.

Навчання в процесі роботи

Під час програми MBA ви вчитесь, працюючи. Ви постійно долаєте розрив між теорією та практикою, виконуючи завдання та практичні кейси. Вас навчають найкращі викладачі з великим практичним досвідом. Вони точно знають, що відбувається в галузі, і тому можуть надати чудові рекомендації.

Більше можливостей роботи

Підприємства люблять співпрацювати з професіоналами, які володіють як практичними навичками бакалаврської програми, так і аналітичним досвідом, набутим під час магістерської програми. Крім того, ступінь магістра може допомогти вам отримати роботу, якої ви не отримали б лише за освітою бакалавра. Це означає, що у вас є більше можливостей для працевлаштування і ви, швидше за все, знайдете роботу своєї мрії.

Багато керівництва

В середньому у вас буде близько 12-16 годин контактних годин на тиждень. Через малий розмір групи, багато уваги. Поки ви працюєте над своїм фінальним дипломним проектом, ви отримаєте відмінне керівництво від свого керівника дипломної роботи.

Малі класи

Ви будете відвідувати лекції в групах не більше ± 16 студентів.

Прискорене навчання

Закінчивши бакалаврську програму, ви зможете здобути ступінь МВА всього за один рік.

Мережа

Тісні зв’язки з бізнесом, лектори з практичним досвідом та ваш дипломний проект дають незліченні можливості для розвитку значної мережі.

Свобода вибору

Ви можете заповнити понад 50% навчальної програми самостійно. Наприклад, ви можете вибрати одну з трьох різних спеціалізацій: міжнародний менеджмент, гостинність чи комерційний менеджмент. Ви також можете вибрати тему свого останнього дипломного проекту.

Гарантовані лекції

Будь-які курси, які скасовано, буде перенесено на пізніші дати та час.

142844_pexels-photo-70292.jpeg

Погляд вашого майбутнього

Коли ви здобуваєте ступінь магістра ділового адміністрування, перед вами відкрито багато шляхів. А як щодо роботи старшим віце-президентом у фінансовій консультативній службі в Лондоні, директором Meltwater або керівником з питань сталого розвитку в TUI. Ви хочете дізнатись більше про свої численні варіанти? Погляньте на кар’єрні можливості та прочитайте інтерв’ю з випускниками.

Стартова зарплата

Валова щомісячна початкова заробітна плата для нещодавно випускників магістерської програми з економіки або ділового адміністрування, наприклад, програми МВА, становить близько 3108 євро (Master Guide 2019).

Більше можливостей роботи

Підприємства люблять співпрацювати з професіоналами, які володіють як практичними навичками бакалаврської програми, так і аналітичним досвідом, набутим під час магістерської програми. Крім того, ступінь магістра може допомогти вам отримати роботу, якої ви не отримали б лише за освітою бакалавра. Це означає, що у вас є більше можливостей для працевлаштування і ви, швидше за все, знайдете роботу своєї мрії.

Що ти можеш зробити і де ти можеш працювати?

Що ви можете зробити, коли закінчите магістр ділового адміністрування в Tio University of Applied Sciences ?

Ви широко працевлаштовані, і діловий світ любить працювати з професіоналами, які мають практичний досвід, але які також мають добре розвинені аналітичні навички. Багато можливостей для працевлаштування!

Подумайте про такі професії, як:

 • Керуючий директор
 • Менеджер з маркетингу
 • Консультант
 • Директор з продажу
 • Директор району
 • Підприємець
 • Дослідник
 • Менеджер рахунків
 • Фінансовий менеджер
 • Поліцейський

Де можна працювати? Приклади включають:

 • Багатонаціональні компанії
 • Банки
 • Страхові компанії
 • Державні установи
 • Навчальні заклади
 • Рекламні та комунікаційні агентства
 • Роздрібні організації
 • Дослідницькі та консультаційні компанії
 • МСП
 • Заклади охорони здоров’я
 • Ваш власний бізнес
Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. ... Детальніше

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. Tio's bachelor programs have been among the best in the Netherlands for years and are ranked #1 in various rankings. Which program suits you best? Згорнути
Амстердам , Утрехт , Роттердам , Ейндховен , Хенгело + 4 Більше Менше