Майстер ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Унікальна, персоналізована кваліфікація

Університет Массі магістра ділового адміністрування (MBA) є унікальним в Новій Зеландії - єдиним МВА зі спеціалізаціями і доступним для вивчення як повний робочий день або он-лайн варіант.

На що це схоже?

Массі Університет Майстер ділового адміністрування (MBA) дає вам унікальну можливість вибирати, коли і де ви навчаєтеся.

Один рік повноцінного або відстані

Ми пропонуємо можливість отримати MBA, вивчаючи повний робочий день протягом року або повністю вивчаючи дистанцію (онлайн-навчання) протягом більш тривалого періоду. Це означає, що цей ступінь може бути завершений тими, хто працює в регіональній Новій Зеландії або проживає за межами Нової Зеландії.

Зробіть наступний крок вашої кар'єри, швидше

Коротший час цього ступеня означає, що ви зможете швидше повернутися до своєї кар'єри. Це означає, що ви не будете пропускати з уваги, коли є можливості для зростання, і ви будете рухатися швидше до корпоративної кар'єри.

Спеціалізації, які дають вам різницю

Ще одним унікальним аспектом МВА Університету Мессі є здатність спеціалізуватися . Ви можете вибирати між стійкістю бізнесу, цифровою трансформацією або міжнародним маркетингом, а також випускниками, що мають ключове значення. Ці спеціалізації зосереджуються на темах, що відповідають сучасним викликам бізнесу. Ви не тільки отримаєте критичне знання, але це дасть вашій кваліфікації чітку диференціацію від неспеціалізованих МВА.

Ми рекомендуємо Вам обрати спеціалізацію після того, як Ви почали навчання, щоб Ви могли випробувати різні предмети і вирішити, який Вас найбільше цікавить.

Ви також можете завершити кваліфікацію без спеціальності, яку ви обираєте.

Зробіть менше часу на роботу

Якщо ви вирішите вивчати МВА повний робочий день , ви зможете завершити кваліфікацію за один рік . Це означає, що у вас є шанс отримати серйозну модернізацію своєї кар'єри з мінімальною відсутністю на роботі.

Повна підтримка вашого навчання

Ця програма являє собою інтенсивну взаємодію МВА з запланованими сесіями, наставниками і повну підтримку. Незалежно від того, чи вивчаєте ви на кампусі або в Інтернеті, навчання є активним, а не пасивним. Опція в Інтернеті дає вам гнучкість в управлінні робочим навантаженням , але за допомогою запланованих сеансів взаємодії та підтримки під час виклику вам доведеться працювати на тому ж рівні, що й будь-яка інша диплом.

Гнучка програма

Унікальна гнучкість для наших онлайн-студентів - це можливість вибрати для завершення роботи деякі модулі на кампусі в Окленді. Це унікально для програми Massey.

Дізнайтеся про ключові навички та застосуйте їх до реального світу

Massey MBA фокусується на наданні вам навичок, щоб вести з цілісністю. Ви будете розвивати свої навички стратегічного мислення, аналіз проблем та їх вирішення, технологічні та культурні компетенції .

Ваше навчання витягуватиметься з найновіших досліджень, але також і від практиків бізнесу, які представлятимуть, наставництво та створюють реальні завдання. Full-time MBA пропонує можливість роботи в новозеландській фірмі або зарубіжній фірмі з присутністю в Новій Зеландії.

Провідний шлях у Новій Зеландії онлайн

Якщо ви вирішите вивчити цю MBA через дистанцію, ви будете частиною унікального партнерства з глобальними фахівцями онлайн навчання Wiley . Массі є єдиним партнером з Wiley в Новій Зеландії. Протягом 200 років Wiley допомагає людям, як ви, розвивати навички та знання, необхідні для успіху.

Виграйте від нашого досвіду

Massey Business School є однією з провідних і найбільших бізнес-шкіл країни і акредитована AACSB. Ми маємо найдовшу програму МВА в Новій Зеландії.

Дослідження бізнесу та менеджменту Університету Мессі займають перше місце за рейтингом QS (Quacquarelli Symonds). Ми також увійшли в перші 150 світових університетів для програм бізнес-адміністрування за допомогою глобального рейтингу академічних дисциплін ShanghaiRanking.

Ви дізнаєтеся від шанованих вчених і бізнес-експертів, набуваючи міжнародну перспективу.

Вирівняйте своє навчання

Зауважимо, що ця програма МВА знаходиться на зовсім іншому рівні до бакалаврського навчання. Якою б не була ви обрана MBA (онлайн або повний робочий день), вона передбачає повне вивчення та групове навчання як в університеті, так і на робочому місці.

Кар'єра

Незалежно від того, в якій галузі ви перебуваєте, майстер ділового адміністрування може допомогти вам швидше просуватися до лідерських і управлінських ролей . Як досвідчений випускник ви можете приєднатися як до місцевих, так і до міжнародних фірм, неприбуткових організацій, урядових установ та інших. Це дасть вам перевагу при поданні на керівні та керівні посади.

Провідні світові викладачі та керівники

Професорсько-викладацький склад Massey University відомий на міжнародному рівні своїми методами дослідження та викладання та навчання. Ви працюватимете з визнаними міжнародними спеціалістами, наприклад:

Йенс Мюллер, МНЗМ

Jens сидить на декількох корпоративних дошках, включаючи PHARMAC Crown Entity в Новій Зеландії і є глобальним корпоративним консультантом для управління та створення нових підприємств.

Suze Wilson

Сузе займала різні корпоративні ролі, включаючи роль заступника комісара, здатності людей працювати в Державній комісії з надання послуг, а також генерального менеджера з персоналу в Новій Зеландії.

Гаміш Андерсон

Хаміш є кваліфікованим бухгалтером раніше з компанією Price, Waterhouse і Coopers (PWC), а також членом правління Інституту менеджменту NZ (IMNZ).

Ключові факти

  • Доступно в Окленді
  • Доступний через дистанційне навчання
  • Затвердження CUAP
  • 1 рік денної форми навчання або до 5 років заочного навчання
  • Доступно для іноземних студентів, які навчаються в Новій Зеландії або за допомогою дистанційного навчання

Наш набір програм МВА

Массі пропонує три різні варіанти для тих, хто хоче вчитися до МВА.

Executive MBA

Для студентів зі значним досвідом роботи та управління (7 років на повний робочий день, з трьома в управлінні). Це для тих, хто зараз працює повний робочий день і включає регулярні вихідні дні. Навчання проводиться «лицем до лиця», розташоване в Окленді. Підходить для вітчизняних студентів.

Full-Time MBA

Для студентів з 3-річним стажем роботи. Один рік сесій, які відбуваються у вівторок-четвер в Окленді. Підходить для міжнародних та вітчизняних студентів.

Online MBA

Для студентів з 3-річним стажем роботи. Це повністю онлайн-програма, яка включає інтенсивну малу групу та взаємодію один-на-один з викладачами, наставниками та студентами. Підходить для міжнародних та вітчизняних студентів.

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary educatio ... Детальніше

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary education, that prepares students for the first job - and beyond. As a business you can access our relevant and topical research and services to help your organisation grow. Згорнути
Палмерстон Північ , Окленд , Веллінгтон + 2 Більше Менше

Акредитації

AACSB Accredited