Майстер ділового адміністрування

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Коронавірус (COVID-19): оновлення в Інтернеті та в кампусі пізніше.

У RMIT ми не хочемо, щоб наші студенти пропускали семестр чи рік навчання, якщо ми можемо допомогти. Ми оновили сотні курсів із включеними в Інтернет варіантами навчання, не заважаючи якості освіти та результатам студентів. Дізнайтеся, як ми допомагаємо вам продовжувати ходити до uni під час COVID-19 за допомогою нашого онлайн-дослідження .

Ваш шлях до керівництва

Кращі світові організації шукають творчих мислителів, співавторів та проблемних рішень - лідерів з співчуттям та уявою. Наш передовий MBA призначений для розробки цих якостей. Ми поставимо вас на шляху до ділового лідерства та підготуємо вас до процвітання у швидко мінливому світі.

Зустрінься з Тіною Дочаною

"Це дійсно дало мені інструменти, які мені потрібні, і тепер я можу чітко сказати, що я можу вийти і допомагати будь-кого з їх запуску. Я бачу світ по-різному через МВА, це дозволило мені стати лідером, і я впевнений у своєму шкіра зараз ".

Підготовка до ведення в динамічному, мінливому світі

Запустіть свою ділову кар'єру за допомогою унікальної, пов'язаної з галуззю програми МВА, яка виконується найбільшим бізнес коледж Австралії.

Розвивайте навички, що важливі

Ми будемо тренувати вас у фундаментальних принципах. І ми допоможемо вам розвинути необхідні сучасні бізнес-навички - співпраця, підприємництво, творче вирішення проблем та інновації.

Відкрийте для себе творчий потенціал

З найбільш складним компонентом дизайну в Австралії, наша програма MBA є лідером у викладанні цієї високоцінної ділової дисципліни.

Приєднуйтесь до нашої громади

Відкрийте для себе оригінальну культуру RMIT - орієнтовану на людей, пов'язану з промисловістю і глобальну. Створіть свої міжнародні мережі та зрозумійте культури та тенденції.

Ваш досвід RMIT MBA

Керуйтеся автентичними, доступними лекторами, які піклуються про вашу подорож. Освойте основи управління бізнесом та творчі навички дизайнерського мислення. Побудуйте дружні стосунки та ділові мережі серед підтримуючої когорти студентів.

Що ти навчаπшся

Отримати ключові навички та компетенції, необхідні для того, щоб стати лідером у вибраній галузі.

Ця програма розпочинається із серії курсів, які вносять ключові бізнес-концепції, перед тим, як будувати більш складні проекти, які дозволять вам продемонструвати ваше розуміння корпоративної стратегії та мислення, керованого дизайном.

Студенти можуть закінчити програму RMIT MBA за 2 роки навчання в повному обсязі або на умовах неповного робочого часу. Також доступні онлайн та гнучкі варіанти навчання.

вивчити основи:
 • Корпоративне керівництво
 • Управління людьми
 • Бізнес-консалтинг
 • Корпоративний маркетинг
 • Фінансовий аналіз

Майстер ділового адміністрування RMIT розроблений з метою створення менеджерів, які мають навички керування, тому це був мій перший вибір. Заняття призначені для заохочення різних стилів навчання та включають велику кількість теорії та можливостей застосування.

- Микола Бартоломеус , випускник магістра ділового адміністрування RMIT

Дізнайтеся тут, будьте успішними

У RMIT ми розуміємо важливість надання студентам реального досвіду та навичок, щоб досягти успіху на швидко розвивається ринку праці.

Зосередженість RMIT на галузевому, практичному навчанні показала, що наша програма MBA оцінюється в 5 кращих магістрах в Австралії, а наша онлайн-MBA - 14-е в світі у рейтингу CEO Magazine у ​​2017 році. RMIT також визнана однією з кращих 100 установ у світі для викладання бізнес-програм і програм управління.

Подробиці

Програма, призначена для керування вашим розвитком як лідера бізнесу.

RMIT MBA є складною програмою 1,5 роки (повний робочий день), призначена для побудови ділових навичок у реальному світі та методів творчого вирішення проблем.

Ваша подорож починається з основних напрямків бізнесу - "Лідерство та управління", "Маркетинг" та "Фінансова аналітика". Ви будете керуватися цими важливими напрямками завзятими викладачами, які піклуються про ваш прогрес.

Ви також знайдете свою творчу сторону у знаменитому курсі дизайну Thinking for Business RMIT. (Найуспішніший у Австралії дизайн-мислення). Цей натхненний курс перетворить спосіб, який ви думаєте про вирішення проблем, і дасть вам упевненість, щоб атакувати складні бізнес-задачі новими способами.

Після закінчення курсів у таких сферах, як Стратегія та управління технологіями та інноваціями, Ви закінчите програму, будуючи консалтингові та управлінські навички, які Ви можете взяти безпосередньо на ринок.

Курси, такі як Бізнес-дослідницький дизайн та Бізнес-консалтинг, доповнюються складними факультативними факультетами, що покращуть ваші можливості.

Ви вийдете з глибоким розумінням основ бізнесу, абсолютно нової точки зору на вирішення творчих завдань та набору реальних навичок бізнесу, які ви можете негайно застосувати в професійних ситуаціях. (Випускники RMIT MBA широко визнані як підготовлені бізнес-спільнотою).

Як ви навчитеся

Наша програма МВА складається з 10 основних і двох факультативних курсів, що проводяться протягом трьох періодів навчання - семестри 1-2 та весняно-літній період.

Денні курси студентів складають чотири курси на період навчання, з тими, що зазвичай проводяться протягом дня. Неповний робочий день учні заповнюють два або більше курсів за навчальний період із заходами, які зазвичай проводяться увечері. Співпраця дедалі більше визнається роботодавцями як критична лідерська майстерність. Отже, наші студенти МВА розвиваються як група і часто працюють у командах.

Під час програми ви будете мати різні навчальні та навчальні підходи, включаючи лекції, підручники, працювати самостійно та в командах. Лекції дають всебічний огляд новітнього мислення та найкращих світових практик, а навчальні посібники надають можливості для полегшення обговорення. Фактично обгрунтовані тематичні дослідження є важливими складовими курсів МВА RMIT та приносять автентичність до вашого досвіду навчання.

Ваші заняття в Мельбурні зазвичай пройдуть в колірному будинку Емілі Макферсон, що знаходиться в прекрасній спадщині, на розі вулиць Рассела та Вікторії в Мельбурнському КБР. (Мельбурн - це один із самих живих міст світу, і це чудове місце для вивчення МВА). Послуги включають ексклюзивний зал MBA (The MBA Edge). Цей новий лаунж MBA був створений для групового та індивідуального навчання. Він включає в себе зручне сидіння, екран для презентацій, загальний iMac та просторий балкон. Наші об'єкти також включають додатковий студентський лаунж, навчальні театри та аудиторії з найсучаснішими мультимедійними технологіями та внутрішній дворик на даху з видом на КБР Мельбурна. Заняття також можуть проводитись у нагородистій академічній будівлі Swanston або в інших місцях в City Campus міста RMIT.

На додаток до нашого яскравого кампуса RMIT, ви можете вивчити частину або всю вашу MBA через RMIT Online. Наша онлайн-платформа для навчання створена спеціально для того, щоб дозволити вам навчатися будь-де, будь-коли, з курсами та лекціями, які легко дотримуватися, дошки для обговорень, онлайн-форуми, електронне подання завдань та доступ до нашої бібліотеки та бізнес-журналів.

Оцінка триває протягом всього семестру та включає в себе іспити, нариси, звіти, презентації, групові проекти, дослідницькі проекти та практичні завдання. Хоча групові завдання є важливим компонентом кожного курсу, основна увага оцінюється з урахуванням індивідуальних результатів.

Програма MBA також пропонується в кампусі В'єтнаму RMIT в Сайгоні, пропонуючи до трьох прийомів на рік.

Бізнес-наставництво

Для сприяння вашій кар'єрній роботі та збільшенню можливостей зайнятості, МВА надає рекомендації через Програму наставництва. Ви будете займатися низкою заходів, включаючи семінари з запрошеними доповідачами, групові роботи та тематичні дослідження, індивідуальне наставництво та тренінг, а також підготовку до кар'єри.

Програма наставництва охоплює:

 • лідерство на робочому місці
 • влада і вплив
 • судження у процесі прийняття рішень
 • кар'єра та самоврядування
 • працюючи в австралійських організаціях
 • працює в Азії
 • працювати в сімейному бізнесі.

Всі бізнес-наставники мають принаймні 15-річний досвід роботи, є активними лідерами у своїх галузях, а також забезпечать керівництво та підтримку вашого робочого життя.

myRMIT

За допомогою порталу онлайн-навчання університету RMIT, myRMIT, ви можете переглядати онлайн-ресурси та навчальні заходи, створені викладачами, доступ до матеріалів курсу через канву, співпрацювати з викладачами та колегами та отримати доступ до облікового запису електронної пошти для студентів. Освітні програми, Навчальний центр, інші онлайнові та цифрові ресурси та принтери доступні в університетському містечку через бездротову мережу RMIT, використовуючи свій власний ноутбук, планшет або смартфон або комп'ютерну техніку в університетському містечку. Ви зможете отримати доступ до такого ж програмного забезпечення з дому, використовуючи myDesktop.

Промислові зв'язки

Робота пов'язані та галузеві можливості доступні в нашому MBA включають в себе:

Інноваційна програма Fastrack

Fastrack - це високоінтенсивна 13-тижнева програма, що виконується кожний другий семестр, в ході якої міждисциплінарні команди працюють з експертами у галузі інновацій, дизайну, бізнесу та технологій, щоб спільно створювати рішення для реальних проблем. Ця форма швидкого створення прототипів розроблена таким чином, щоб зовнішні організації могли користуватися свіжою думкою у студентів RMIT.

Післядипломна бізнес стажування Вибірковий

Займіть позицію в партнерській організації протягом одного або двох днів на тиждень за семестр. Ця позиція, як правило, не оплачена, і призначена для розвитку ваших програмних навичок та збільшення вашої загальної зайнятості після закінчення навчання.

Дослідний проект МВА

Відкритий для високопрофесійних студентів МВА, цей курс призначений для надання реальних бізнес-проектів для студентів, які працюватимуть протягом семестру. До них відносяться міжнародні проекти, такі як цифрові підключення для АТЕС.

Я брав участь у дослідницькому проекті АТЕС. Я високо оцінив можливість працювати над реальним науковим завданням; наші висновки будуть доставлені на саміт АТЕС в PNG та запропонують цінні знання, які допоможуть підтримати розвиток країн, що розвиваються, з особливим акцентом на цифрові інновації. Це було чудово, щоб бути частиною такого проекту і сказати, що я зробив свій внесок. Мені також дуже сподобалося навчитися виходити за межі підручників. - Ерін Бехан, кандидат від дослідницьких проектів МВА

Я повністю насолоджувався роботою над реалістичним дослідницьким проектом "Безпомилковий" в 1-му півріччі 2018 року. Проект спеціально висвітлив складнощі та можливості, які існують у безпринципному секторі державно-приватного партнерства (ППП) в секторі соціальної інфраструктури. Цей проект надав можливість практичного консультаційного підходу, який призвело до рекомендацій, які, сподіваюсь, призведуть до ефективності та сприятливих результатів діяльності для компанії Spotless. Досвід також дозволив мені побудувати мережу в секторі, яку я вважаю цікавою. Я дуже рекомендую дослідницький проект для всіх студентів МВА. - Стівен Маццареллі, кандидат від дослідницьких проектів МВА

Курс бізнес-консалтингу

Завершіть зовнішній проект компанії та мережу зі старшими членами партнерських організацій бізнес-школи.

Консультативна рада MBA

Наша програма MBA підтримується сильною консультативною радою, яка допомагає керувати розробкою навчальних програм, щоб гарантувати, що випускники RMIT MBA готові працювати і готові займати складні позиції в швидко мінливому ландшафт управління бізнесом.

Консультативна рада програми складається з членів Capgemini, KPMG, Spotless, BMW, Ethical Investment Services, Greencap, а також від консультаційних фірм-бутік, таких як Advantage Point Business Advisors.

Міжнародні можливості

Навчальні поїздки є унікальною особливістю програми на кампусі. Ви можете об'єднати поїздки за кордон та культурний досвід з курсовою роботою, яка завершується в інтенсивних режимах, і це зараховується до вашої ступеня. Наші навчальні поїздки зазвичай відходять під час австралійських літніх або зимових канікул.

Щороку Вища школа бізнесу та права проводить інтенсивні навчальні поїздки до В'єтнаму та Іспанії, що відповідає одному 12-кредитному факультативному курсу.

Деякі інші можливості включають Школа бізнесу бізнесу Роберта Х. Сміта (США); Тед Роджерс школа менеджменту (Канада), Університет Орхуса (Данія) та Університет Таммасат (Таїланд).

Якщо ви плануєте включити навчальну поїздку в рамках своєї програми, радимо перевірити наявність необхідної кількості факультативних або кредитних балів.

Інші варіанти глобальної мобільності, доступні для цієї програми, включають:

Студентський обмін - у нас є понад 200 обмінних партнерів на вибір

 • Короткострокова програма мобільності до бізнес-школи ESADE в Барселоні - одна з провідних бізнес-шкіл Європи
 • Програма глобального підприємництва та стажування (GEIP)
 • ACICIS Business Professional Practicum

Тривалість

 • 1,5 роки повний робочий день або еквівалент за сумісництвом (з розвиненою позицією)
 • 2 роки повний робочий день або неповний робочий день еквівалент

Студенти, які проводять курси в усіх запланованих навчальних періодах, зможуть закінчити програму через 12-16 місяців.

Для отримання додаткової інформації про розширене проживання зверніться до розділу «Кредити та майстри».

Залежно від ваших попередніх досліджень та досвіду, ви також можете отримати кредит на свою програму. Отриманий кредит може скоротити суму навчання, яке вам потрібно виконати.

Факультативно та структура програми

Магістр складається з 10 основних і 2 факультативних курсів.

 • Ведення курсових робіт, які представляють основні аспекти ділової практики.
 • Візьміть участь у новому досвіді бізнесу та вирішенні проблем шляхом обов'язкових курсів на заключному етапі програми
 • Дослідіть складну проблему, а також протестувати та оцінювати потенційні рішення із зацікавленими сторонами в галузі промисловості та спільноти в рамках проекту Business Research Design.

Рекомендується слідувати послідовності курсів, представлених у структурі зарахування.

Ви почнете свою магістерську поїздку MBA, зайнявшись функціональними курсами, які впроваджують бізнес-концепції, а потім курси, які спираються на навчальні заходи та знання, отримані, щоб зосередити увагу на розробці стратегії. Ці курси в останній частині програми дозволяють продемонструвати ваш досвід бізнесу.

Якщо ви зацікавлені у засвоєнні власного бізнесу, ви можете дізнатись більше про BUSM4598 Business Skills for Start Ups, вибірковий курс, який охоплює ключові етапи формування підприємства від концепції до запуску.

Кар'єра

Як випускник програми RMIT, ви перебуваєте на шляху до ділового лідерства.

Ви знайдете наших випускників MBA, що працюють і ведуть професійні, комерційні, промислові, неприбуткові, громадські організації та державні адміністрації. Вони виконують широкий спектр ролей, включаючи організаційні стратегії та інновації, консультування з питань управління, міжнародну координацію розвитку, а також консультації та управління операціями.

Наша програма MBA призначена для забезпечення того, щоб наші випускники вступили в діловий світ з повним набором реальних навичок, необхідних для ефективного вирішення проблем з першого дня. Щоб допомогти нашим учням розвинути ці навички, ми запускаємо ряд галузевих програм та факультативних фахівців.

Наша комплексна програма наставництва в бізнесі допоможе вашої кар'єри та збільшить ваші можливості для працевлаштування. Під час програми ви будете займатися різноманітними заходами, включаючи семінари з запрошеними доповідачами, групові роботи та тематичні дослідження, індивідуальне наставництво та тренування та підготовку до кар'єри.

Програма наставництва охоплює такі важливі сфери, як лідерство на робочому місці, влада та вплив, судження у процесі прийняття рішень, кар'єра та самоврядування, робота в австралійських організаціях, робота в Азії та робота в сімейному бізнесі. Всі наші бізнес-наставники мають принаймні 15-річний досвід роботи, є активними лідерами у своїх галузях, а також нададуть цінне керівництво та підтримку.

Професійне визнання та акредитація

Студенти та випускники можуть претендувати на членство в Австралійському інституті менеджменту (AIM). Членство може запропонувати різноманітні ресурси, щоб допомогти у вашому майбутньому кар'єрному розвитку.

Прийом

 • Австралійський диплом бакалавра або еквівалент, або кваліфікація вищого рівня, в діловій (або пов'язаній) дисципліні з визнаною вищою освітою з середньою оцінкою середньої шкали (GPA) 1.0 (з 4.0); або
 • Австралійський ступінь бакалавра або еквівалент, або кваліфікація вищого рівня, у бізнес (або пов'язаній) дисципліні з визнаного вищого навчального закладу та GMAT загальний мінімальний бал 550; або
 • Австралійський ступінь бакалавра або еквівалент у будь-якій дисципліні з середньою середньою оцінкою (GPA) 1,0 (з 4,0) та мінімум три роки еквівалентного досвіду управління повним робочим днем ​​з наглядовою відповідальністю *; або
 • Випускник сертифікат RMIT в галузі ділового адміністрування.

* Кандидати повинні будуть подати біографію (CV).

Збори

Кошти резюме

Орієнтовна плата за навчання в повному обсязі в 2019 році становитиме 35 520 доларів США * річних.

Орієнтовна плата за навчання в повному обсязі в 2018 році складає 23 040 доларів США.

Ця програма пропонується лише за повну оплату. Якщо вам запропонують місце, вам потрібно буде сплатити повну вартість навчання за вашу програму. Однак, студенти-правозахисники (наприклад, австралійські громадяни або власники австралійської постійної гуманітарної візи) можуть подати заявку на відстрочення виплати частина або всі їхні гонорари за допомогою схеми виплат за програмою FEE-HELP уряду Уряду Співдружності.

* Показники, що зазначені вище, застосовуються тільки до 2018 року та базуються на щорічному навантаженні на повну ставку 96 кредитних пунктів, якщо не зазначено інше. Пропорційний внесок поширюється на більш-менш повне навантаження на навчання. Плата за навчальні заклади коректується на щорічній основі, і ці гонорари слід використовувати лише як довідник.

Стипендії

RMIT нагороджує понад 2000 стипендій щороку, щоб визнати академічні досягнення та допомогти студентам з різного профілю.

Останнє оновлення Сер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Детальніше

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Згорнути