Майстер ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

МВА охоплює всі функціональні області компанії, одночасно пропонуючи особливу та іншу спрямованість на останні тенденції маркетингу та цифрової економіки. Учасники набувають навичок, інструментів та необхідного уміння розвивати успішну і світову професійну кар'єру.

Характеристика

 • Широке поєднання класів, проектів, семінарів, реальних ділових ситуацій та міжнародного досвіду.
 • МВА з різною спрямованістю на останні тенденції маркетингу та цифрової економіки.
 • Розробка та застосування ключових управлінських навичок з метою ефективного функціонування в умовах все більш складного та багатокультурного середовища.

Цілі


Основними завданнями MBA є:/>

 1. Зрозуміти та освоїти методи та основні концепції різних дисциплін, пов'язаних з компанією, а також їх практичне застосування.
 2. Дізнайтеся, як ефективно розвиватися в різних культурних та соціальних умовах.
 3. Надайте свої підприємницькі рішення та дії з людськими та етичними цінностями.
 4. Отримати навички та інструменти, необхідні для успішного розвитку у сучасному діловому середовищі.

Що робить нас іншим?


ДВОЙНИЙ СТОЛІТТЯ/>

MBA від ESIC MIB від ПФР. Після того як програма MBA в Мадриді буде завершена, студенти зможуть отримати магістра міжнародного бізнесу в Міжнародному університеті Флориди, навчаючись в Майамі протягом 8 місяців (потрібна додаткова оплата).

ЗАКЛЮЧНИЙ ПРОЕКТ

У рамках фінального проекту студенти матимуть можливість вивчати додатковий термін в одному університеті зі списку понад 100 країн світу, які є партнерами з ESIC. До цього списку входять Шанхай, Пекін, Буенос-Айрес, Бангалор, Нью-Йорк, Мюнхен, Париж, Богота та ін. (Оплата навчання включається, особисті та туристичні витрати не включаються).

ІНТЕРСІЯ ТЕРМІНИ

Студенти МВА також матимуть змогу брати участь у різноманітних екскурсіях в Китай, Великобританію, Сполучені Штати Америки чи Бразилію. Ці поїздки відбудуться протягом навчального року (потрібна додаткова оплата).

МЕРЕЖА

Протягом усієї програми студенти МВА взаємодіють у різноманітному та мультикультурному контексті з іншими студентами з більш ніж 10 різних країн, оскільки вони беруть участь у спільних заходах як на іспанською, так і на англійській. ESIC також організовує переговори та конференції для заохочення розвитку професійних зв'язків, які допомагають студентам підвищити свою кар'єру. Вони також матимуть доступ до мережі випускників ESIC, що є чудовим місцем зустрічі студентів, професіоналів та наукових працівників у всьому світі.

ENGLISH

ESIC заохочує вивчати англійську мову як ключову навичку успішно розвиватися в умовах дедалі глобалізації. Для цього ми пропонуємо безкоштовний курс, як частину програми, щоб усі ті студенти, які мають рівень B2, до кінця програми MBA отримали рівень C1.

Методологія


Ця програма базується на спеціалізованому навчанні, орієнтованому на студента та керуючись професіоналами та викладачами, які допоможуть вам зрозуміти, практикувати, відобразити та застосувати як спеціальні знання, так і можливості. Ідея полягає у створенні циклу дій-зворотного зв'язку-аналізу-дії, що підтримує навчання та розвиток студента у програмі. У цьому контексті стратегія навчання базуватиметься на трьох принципах:/>

РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО АНАЛІЗУ


Студентський профіль/>


Відповідальні, працьовиті та проактивні випускники та професіонали, відкриті для нових викликів. Учасники з підприємницьким духом та рисами лідерства, які бажають розширювати знання з управління бізнесом, переорієнтують свою кар'єру та / або покращують свої лідерські навички, все в межах середовища, заснованого на прийнятті рішень у все більш глобалізованому та цифровому контексті./>

Вимоги до прийому


Вимоги до прийому на MBA - це:/>
 • Майте ступінь бакалавра.
 • Пройдіть вступні іспити та інтерв'ю з директором програми.
 • Маю як мінімум 3 роки професійного досвіду.
 • Бажано мати хороший рівень англійської мови. Якщо це не так, ESIC надає спеціальний план для цих студентів, щоб вони закінчили програму з відповідним рівнем мови.
 • Як частину процесу прийому, кандидат повинен приймати GMAT або прийняти вступні тести, зроблені ESIC BUSINESS

Щоб прийняти вступні випробування, кандидати повинні звернутися до приймальної комісії: admisiones@esic.edu/>


Програма/>

Рейтинги


Міжнародна MBA (IMBA) ESIC посідає 27 місце серед міжнародних МВА./>

МВА ІСІК увійшли до 170 кращих програм МВА у світі, зайнявши 62 місце за межами США.

EMBA входить до трійки вищих навчальних закладів у світі, а в Європі - 29.
ESIC займає місце в рейтингу 100 кращих МВА у світі та, що більш важливо, у топ-50 для маркетингу, фінансів та EMBA.

МСАПСІІСІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ

МВА від ESIC включено до 77 провідних міжнародних програм, зайняти 52 місце у цьому рейтингу.

Останнє оновлення Січ 2018

Про навчальний заклад

ESIC is a group of leading business schools in Spain, with an experience of over fifty years training business and marketing professionals. We strive to incentivize, promote, and maintain a direct rel ... Детальніше

ESIC is a group of leading business schools in Spain, with an experience of over fifty years training business and marketing professionals. We strive to incentivize, promote, and maintain a direct relationship with the business environment in order to provide you with a practical academic training which focuses on the needs of the labor market. We offer training with values, to engage successfully as a highly qualified professional with excellent command and knowledge of the latest trends. Згорнути
Мадрид , Барселона , Валенсія , Севілья , Сарагоса , Малага , А Корунья , Памплона , Більбао , Гранада , Віго , Іспанія Інтернет + 11 Більше Менше