Майстер ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Гнучка програма МВА Університету Нью-Хейвена допоможе вам побудувати базу знань і розвивати навички, необхідні для корпоративного мислителя зі стратегічним і спільним мисленням, щоб допомогти вам стати бізнес-лідером майбутнього.

Допомагаємо вашому майбутньому розвитку кар'єри

Гнучка програма МВА є доступною для працюючих фахівців як у форматі неповний робочий день, так і у форматі повного робочого часу.

Наша програма МВА була повністю перероблена з акцентом на бізнес-аналітику і, як очікується, зросте на 10% до 2026 р., Додавши майже 800 тис. Лідерських позицій і високу практику роботи.

Університет програми МВА Університету Нью-Хейвена є одним з двох проектів у штаті Коннектикут, тоді як у Сполучених Штатах менше 30 проектів пропонують федерально акредитовані дослідження STEM (науки, технології, інженерії та математики).

Незалежно від того, де ви знаходитесь у вашій кар'єрі, MBA може допомогти вам стежити за своєю пристрастю, перейти на зовсім іншу область, розпочати власну компанію або розширити своє стратегічне мислення.

Всі студенти МВА мають можливість брати участь у навчанні, що базується на сервісі, наукових дослідженнях під керівництвом викладачів, стажуваннях, навчанні за кордоном та / або обмінюватись досвідом практичних консультацій з клієнтами в реальному часі (SLiCE).

Інноваційний міждисциплінарний напрям досліджень

Університет програми МВА Університету Нью-Хейвена пропонує сім різних напрямків досліджень (два з яких сертифіковані федеральним урядом для STEM (науки, техніки, інженерії та математики)), поєднуючи основні бізнес-курси з передовим професійним досвідом. Ви можете розширити свій досвід у високорозвинених сферах і підготуватися до кар'єрних прагнень.

Два напрямки досліджень (аналіз даних та фінансовий аналіз) були сертифіковані федеральним урядом для STEM (науки, техніки, інженерії та математики) для навчання студентів найбільш технічним досвідом їх роботодавців.

 • Аналіз даних (сертифікація STEM)
 • Фінансовий аналіз (сертифікація STEM)
 • Бізнес-аналітика
 • Управління бізнес-операціями та ланцюгами поставок
 • Управління людськими ресурсами
 • Фінанси управління
 • Стратегічне лідерство

Нью-Хейвен, відкриваючи нові горизонти для вашого успіху на робочому місці

Наша гнучка програма МВА пропонується у світовому класі Бергамі та Центрі вищої школи Pompea у Orange Campus. Це колись корпоративна штаб-квартира і є домом для програми EMBA і програми випускників в галузі спортивного менеджменту, оподаткування, фінансів і бухгалтерського обліку.

Наші професори орієнтуються на те, щоб привести вас до успіху і допомогти вам у майбутньому тонким способом.

Наші викладачі є лідерами та новаторами у відповідних галузях, вони не тільки матимуть багатий професійний досвід, але й мають ретельний академічний дух у класі.

Національно визнаний центр кар'єрного розвитку

Всі студенти в Університеті штату Нью - Хейвен багато ресурсів доступні через центр університету розвитку кар'єри, Центр є Princeton Review (The Princeton Review) названий один з Центру розвитку кар'єри Кращого Америки. Від оцінки кар'єри, соціальних мереж, співбесіди до інтерв'ю в університетських містечках і переговорів із заробітної плати, Центр розвитку кар'єри пропонує різноманітні навички та відносини, які допоможуть вам визначити значущі кар'єри та можливості розкрити ентузіазм.

Вибрані курси та проекти

 • Стратегічне управління
 • Метод бізнес-аналізу
 • Корпоративні фінанси
 • Лідерство та побудова команди
 • Маркетинговий аналіз та споживча цінність

Наша бізнес-школа є однією з 5% світових коледжів

Сертифікація AACSB означає, що наша бізнес-школа пройшла ряд суворих оцінок. Після ретельного огляду вчителів, студентів, програм і досліджень, коледж визнали, що досяг високого рівня.

Останнє оновлення Бер 2019

Про навчальний заклад

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 stud ... Детальніше

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 students, with campuses across the country and around the world. Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited