Майстер ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Майстер ділового адміністрування (MBA) - це Asian Institute of Management флагманської програми управління. Це 16-місячна програма денної освіти, яка розвиває наступну хвилю бізнес-менеджерів і лідерів.

Це бізнес-програма, спеціально призначена для Азії, яка протягом десятиліть виробляла багато титанів промисловості в регіоні та за його межами.

Розблокування нової Азії

Програма AIM MBA , з її зосередженим на регіоні підходом, спеціально розроблена для того, щоб дати студентам гостру перевагу серед постійно змінюваних припливів азіатського бізнесу. Тут вони дізнаються про азіатську ділову практику, правила та перспективи культури. Такі знання є ключем до розкриття та максимізації можливостей у регіоні.

Трансформуйте і трансцендіруйте

Після майже півстоліття програма МВА продовжує виробляти гострих, перспективних випускників, які стали видатними і впливовими бізнес-лідерами в Азії та в інших частинах світу.

AIM студенти МВА постійно оскаржуються, щоб бути критичними, аналітичними, інноваційними та спільними, оскільки вони проходять більш ніж 800 справжніх бізнес-кейсів у строгій навчальній програмі, яка охоплює економіку, фінанси та бухгалтерський облік, маркетинг, операції, лідерство та стратегію.

Професори, в основному практикуючі бізнес, полегшують обговорення випадків для підготовки студентів до прийняття обґрунтованих рішень і формулювання розумних стратегій і планів дій.

Ця динаміка перетворює студентів на складних і орієнтованих на дії менеджерів, які готові привести свої організації до нових вершин.

Критерії відбору

В Asian Institute of Management кожен майбутній студент магістра ділового адміністрування оцінюється на основі наступних параметрів:

Академічні грамоти

Минулі академічні досягнення та ваші оцінки GMAT / GRE / AIMAT (CAT / XAT для індійських заявників) допомагають Інституту оцінити вашу здатність справлятися з суворістю програми MBA. Також розглядаються академічні відмінності та сертифікаційні оцінки, де це можливо.

Потенціал лідерства

Заявники оцінюються на основі їх впливу на їх професійний та особистий життя. Для цієї оцінки використовуються показники -

  • Ініціативи, які заявник міг би очолити
  • Попередні обов'язки оброблялися
  • Досягнута дотепер кар'єра.

Професійні рекомендації також допомагають оцінити лідерський потенціал заявника в реальних умовах.

Індивід

Універсальний, добре округлений індивід привносить іншу перспективу в клас і зможе поділитися унікальною точкою зору.

Багатий досвід також важливий. AIM заохочує заявників з різних фонів стати частиною програми MBA. Різноманітність у багатьох сферах (наприклад, досвід роботи, освіта, культура) також враховується у процесі подання заявки.

Критерії прийнятності

Чи я кваліфікований для отримання магістра ділового адміністрування?

Щоб мати право на вступ до програми магістра ділового адміністрування, заявники повинні:

  • Мати диплом бакалавра (або еквівалентну кваліфікацію з будь-якої дисципліни, що оцінюється приймальною комісією програми)
  • Досвід роботи більше двох років. Може бути розглянуто кандидатів з низьким досвідом роботи, але вони проявили лідерські здібності в інших областях, таких як волонтерська робота або громадська робота

Розміщення

На AIM ми надаємо студентам можливість впроваджувати в реальний світ те, що вони вивчають у класі. Офіс кар'єрних послуг (ОГС) сприяє розміщенню кар'єри шляхом постійних зв'язків з партнерами в галузі. ОГС надає студентам AIM інформацію про галузі, ролі роботи та наявні можливості через переговори з кар'єри або підбору персоналу та онлайн-діяльність. Також доступні кар'єрні консультації та консультації, а також семінари, що охоплюють такі теми, як резюме та написання листів-листів, навички проведення інтерв'ю та стратегії полювання на роботу.

Прийом

Однією з наших цілей є сприяння популяції студентів, яка відображає різноманітність і характер азіатських культур і економік. Складання такої еклектичної спільноти вимагає від нас виходити за межі індивідуальних якостей заявника, а також враховувати досвід роботи, галузь промисловості, національність та стать.

Поряд з цими міркуваннями, Інститут шукає наступних:

Очистити особисті цілі

Ми цінуємо кандидатів, які можуть показати чіткий зв'язок між своєю освітньою підготовкою, те, що вони роблять в даний час, і тим, що вони хочуть робити в майбутньому.

Щось унікальне

Ми шукаємо кандидатів з унікальним та унікальним досвідом та досягненнями. Якщо ви посадили прапор своєї країни на K2, розробили додаток, або заснували підривний старт з друзями коледжів, або працювали в програмах допомоги при стихійних лихах, як волонтер, ми хотіли б почути ваші розповіді і надати іншим студентам вчитися на своєму досвіді.

Різке мислення та навички спілкування

Ми шукаємо кандидатів, які можуть чітко мислити і висловлювати свою думку таким чином, що їхні професори та однокласники зрозуміють. Чіткість думки також включає здатність організувати ідеї, щоб їх можна було представити логічно.

Ці навички стають безцінними у класі, коли час обмежений, а ефірний час - дорогоцінним ресурсом.

Академічна стійкість і висока здатність до навчання

Ми шукаємо кандидатів, які володіють стійкістю та здатністю закінчити програми Інституту. Оцінка прийомних тестів є одним із способів вимірювання кількісних, вербальних і міркувань, необхідних для успішного завершення навчання на рівні випускників.

Але тест вимірює лише потенціал - хоча це не зашкодить, щоб мати багато цього. Ми також розглядаємо, як заявники пожили, беручи попередні курси. Академічні відмінності відзначаються вигідно, оскільки вони вказують на ймовірність успіху студента в AIM.

Доведені здібності до лідерства

Нарешті, ми шукаємо кандидатів, які займали керівні посади в школі та на роботі, в різних галузях.

Якщо у вас є цікава і досить унікальна історія лідерства, тоді ми хочемо бути першими, хто це почує.

Стипендії МВА

Asian Institute of Management прагне зробити свій курс МВА доступним для живого басейну азіатських аспірантів. Для цього Інститут надає як повні, так і часткові стипендії винятково кваліфікованим студентам.

Ці студенти вибираються для того, щоб вони могли збагатити обговорення в наших залах, заохотити ширші світогляди і зробити свій внесок у власні бізнес-спільноти та суспільства.

Стипендії AIM дуже конкурентоспроможні. Інститут залишає за собою право не присуджувати ці стипендії, якщо не визначено відповідного, видатного кандидата.

Право на отримання стипендій

  • Відмінні академічні записи
  • Виняткові навички людей
  • Великий лідерський потенціал
  • Сильні професійні досягнення та кар'єрна траєкторія
  • Відмінна письмова та усна англійська навички спілкування

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Asian Institute of Management (AIM) is an international graduate school that aims to make a difference in sustaining the growth of Asian societies by developing professional, entrepreneurial, and ... Детальніше

The Asian Institute of Management (AIM) is an international graduate school that aims to make a difference in sustaining the growth of Asian societies by developing professional, entrepreneurial, and socially responsible managers. Згорнути