Ступінь магістра ділового адміністрування з подвійним ступенем між UNIVERSIDAD EUROPEA DEL ATLANTICO (Іспанія) та UNIVERSIDAD PANAMERICANA (Гватемала)115595_camera-coffee-composition-1509428.jpg

огляд гонки

Майстер ділового адміністрування (MBA для його акроніму англійською мовою) визначається як найбільш передові дослідження, з професійної та академічної точки зору, у напрямку та управлінні компаніями. Виклики бізнес-середовища вимагають від фахівців, здатних створювати та керувати компаніями всіх видів на національному та міжнародному рівнях. Враховуючи це, магістр ділового адміністрування (MBA) з подвійним ступенем між UNIVERSIDAD EUROPEA DEL ATLANTICO (Іспанія) та UNIVERSIDAD PANAMERICANA (Гватемала), проводить підготовку фахівців у різних ключових сферах управління та управління компанією у процесі її створення та розвитку, у прийнятті на себе відповідальності та у розвитку головних управлінських компетенцій.

Для цього програма магістра надає програму навчання та спеціалізації у кращих методах управління та у розвитку необхідних навичок та установок, які полегшують прийняття рішень та вирішення бізнес-завдань, що студенти як керівники в реальному світі і в їх повсякденному житті вони можуть зіткнутися і виконувати всі ці процеси управління і прийняття рішень, що базуються і підтримуються бізнес-симуляторами від компанії TechnologyGame®.

Вивчення цього ступеня магістра дозволяє студентам отримати подвійні дипломи від двох університетів, які генерують угоду і тим самим розширити свою сферу діяльності при здійсненні своєї професії до Європейського співтовариства і Сполучених Штатів Америки, з визнанням. а звання UNIVERSIDAD EUROPEA DEL ATLANTICO (Іспанія), з іншого боку, визнання та титул UNIVERSIDAD PANAMERICANA (Гватемала).

Професійне поле

Це ідеальний варіант для тих, хто хоче керувати компанією або корпорацією і володіє відмінними аналітичними навичками, оскільки їм доведеться навчитися мати справу та вести бізнес з реальними та потенційними клієнтами. Всі організації включають у свій персонал бізнес-консультанта; який відповідає за підтримку прийняття всіх рішень на користь компанії Професіонал, нечітко його кар'єра, але зі ступенем МВА він ідеально вписується в цю посаду і профіль роботи, оскільки він навчається. Студенти, які мають доступ і повністю схвалюють ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) з подвійним ступенем між UNIVERSIDAD EUROPEA DEL ATLANTICO (Іспанія) та UNIVERSIDAD PANAMERICANA (Гватемала), крім того, що мають ці навички та отримані знання, мають доступ до ступеня з валідацією та сертифікацією двох континентів (Європи та Америки) і трьох країн, які її підтримують (Іспанія та Гватемала).

Професіонали, які мають MBA у своїй навчальній програмі, можуть стати експертними менеджерами різних проектів: від тих, що пов'язані з інформаційними технологіями, до завдань у галузях промислової інженерії, бізнес-менеджерів, людських ресурсів та фінансових менеджерів; будучи цими професійними сферами, які можуть вибирати та поглиблювати цей досвід, а також будь-який менеджер з професією, яка хоче підвищити свої навички високого рівня.115596_businessmen-businesspeople-businesswomen-1249158.jpg

Вхід Профіль

 1. Випускник і закінчив професіонал на рівні університетської кар'єри університету, визнаного CEPS в Гватемалі.
 2. Володіючи якостями і ставленням до поваги, вдячності та етичних зобов'язань.
 3. Мати позитивну ментальність, щоб мати можливість вирішувати проблеми.
 4. Бажання поліпшити здатність приймати рішення після поглибленого аналізу.
 5. Досвід ділового досвіду не менше 4 років на посадах середнього або вищого керівництва в компаніях або підприємствах
 6. Дотримуйтесь вимог щодо реєстрації, встановлених у Universidad Panamericana.

Профіль студента (вимоги)

Студент магістра ділового адміністрування (MBA) з подвійним дипломом між UNIVERSIDAD EUROPEA DEL ATLANTICO (Іспанія) і UNIVERSIDAD PANAMERICANA (Гватемала) повинен показати в різних сценаріях та навчальних заходах, що:

 1. Закінчив клас.
 2. Він відповідає всім його віртуальним діям, незалежно від того, чи є вони синхронними або асинхронними.
 3. Впроваджувати на практиці концепції, отримані в класі, шляхом оцінювання та роботи, запропонованої вчителем.
 4. Присвячує щонайменше 12 годин на тиждень для читання, аналізу та обговорення документів і підготовки роботи індивідуально і в групах особисто і в режимі онлайн.
 5. Вона використовує технологію як засіб розвитку своєї роботи та діяльності студентів.
 6. Він зацікавлений у навчанні та активній участі у класі.
 7. Застосовуйте методи дослідження та стратегії для вивчення.
 8. Він пунктуальний і відповідальний у виконанні робіт, лабораторій, досліджень і т.д.
 9. Докази належного ставлення поведінки до гармонійної, поважної та продуктивної праці.
 10. Він має ставлення до взаємодії зі своїми колегами та спільними зусиллями, щоб досліджувати та навчатися як команда.
 11. Він дисциплінований і відповідальний у правильному використанні часу.115597_adults-analysis-brainstorming-1661004.jpg

Система Egress

Студенти пройдуть навчання через розробку остаточного проекту кар'єри, який буде розроблений у тренажерах, підготовлених для цієї мети. Студенти матимуть підтримку фахівця, а також лекцію та особисту підготовку двох попередніх тренажерів та їх остаточний розвиток за описаною моделлю GlobalMarket. Цей момент можливий залежно від того, що цей магістр ділового адміністрування (MBA) з подвійним ступенем між UNIVERSIDAD EUROPEA DEL ATLANTICO (Іспанія) і UNIVERSIDAD PANAMERICANA (Гватемала) має професійний характер, що означає, що випускники мають повністю повний профіль. застосування і суд, в даному випадку, управлінський. З цієї причини традиційні тези та її підготовка приймаються та замінюються застосуванням тренажерів, підготовлених для цієї мети, і оцінюється практичне застосування у віртуальному середовищі, яке представляється усім, що отримано на теоретичному рівні. Це дасть студенту можливість збагатитись і отримати прибутковий досвід для свого майбутнього, привівши його безпосередньо до бізнес-середовища.

Доступні навчальні програми:
 • іспанська
Останнє оновлення Травень 22, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Лют 2020
Duration
18 Місяця
Заочне навчання
Price
10,389 USD
Значення майстерності високого рівня
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019, Лют 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019, Лют 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019, Лют 2020
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019, Лют 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019, Лют 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date