Майстер ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

ПРОГРАМА ВНУТРІШНІЙ

Програма LUISS MBA поєднує теорію та практику в класі з практичними семінарами та проектом поза навчальним закладом. Студенти отримують глибокі знання функціональних сфер керівництва та управління бізнесом, а також практичні навички, щоб покласти своє навчання на роботу.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ВИБРАТИ МУЗИЛЬСЬКИЙ ЛЮИС

1 - Ваш персоналізований досвід навчання MBA

Навчання однолітків та взаємодія через семінари, рольові ігри, тематичні дослідження, ділові ігри та проекти забезпечують індивідуальний досвід для вашого MBA. Додайте в спеціалізовані лабораторії для цифрових, підприємницьких та комунікативних навичок, а ваш МВА розроблений, щоб забезпечити досягнення ваших цілей курсу.

2 - Від Італії до вашого світу

За підтримки конфедерації, що представляє італійський корпоративний сектор, Confindustria, де б ви не виглядали, є зв'язки з класу до компанії. Отримайте перевагу від мережі більш ніж 2000 фірм та висококваліфікованих фахівців, які ростуть досвід MBA за допомогою семінарів, конференцій та зустрічей.

3 - У центрі Риму, на саміті бізнес-освіти

Там немає місця, як Рим. Місто є культурним плавильним спорудженням, його історичний центр, зареєстрований ЮНЕСКО як об'єкт всесвітньої спадщини. Рим надихає на нове ділове мислення. Як міжнародна бізнес-школа, акредитована за програмою EQUIS, LUISS є частиною групи лише 1% провідних шкіл світу, що забезпечує найвищі стандарти для вашої освіти.

4 - Сила різноманітності

Завдяки різноманітності в навчанні та навчанні, LUISS MBA надає міжнародний досвід. Мультикультурна класна кімната з'єднує вас із світом, навчившись із досвіду інших людей, спираючись на їх різноманітні навички та охоплюючи свої підходи до вирішення проблем.

Програма LUISS MBA поєднує теорію та практику в класі з практичними семінарами та проектом поза навчальним закладом. Студенти отримують глибокі знання функціональних сфер керівництва та управління бізнесом, а також практичні навички, щоб покласти своє навчання на роботу.

Програма ділиться на 5 термінів, і наприкінці кожного терміну студент повинен скласти іспити. Студенти починають з основних дисциплінарних областей. Вони закінчуються вибором функціональної доріжки та орієнтації галузі на розробку більш гнучкого навчального плану та зосередження уваги на певній галузі інтересів. Програма закінчується польовими проектами.

Останнє оновлення Кві 2018

Про навчальний заклад

LUISS Business School, accredited by EQUIS, is the School of Business and Management of LUISS Guido Carli University and it is based in Rome (Italy). The School leads the development and the growth of ... Детальніше

LUISS Business School, accredited by EQUIS, is the School of Business and Management of LUISS Guido Carli University and it is based in Rome (Italy). The School leads the development and the growth of individuals and companies. It trains talents that will be able to promote social and business growth within small and large institutions, combining entrepreneurial spirit to unconventional qualities: creativity, with the ability to challenge all difficulties. Whether your ambition lies in starting a business or changing a large organization, transforming your world or changing the world, LUISS Business School has the connections to your future. Згорнути