Майстер ділового адміністрування (MBA)

Загальні відомості

Опис програми

Магістр ділового адміністрування MBA - це програма для недавніх випускників, яка надає молодим фахівцям глобальний погляд на управління бізнесом і можливість почати свою професійну кар'єру (через стажування (навчання на основі роботи), яке CESTE надає всім своїм студентам вже працює). Програма надає міцну базу знань, інструментів та компетенцій у різних галузях бізнесу, щоб молодий професіонал набув відчуття універсальності, що є фундаментальним у бізнесі сьогодні, а також дозволяє професіоналу, у своїй поточній роботі, поставити на практиці якомога більше їхнього навчання і набутих знань.

Магістр ділового адміністрування MBA - це програма для недавніх випускників, яка надає молодим фахівцям глобальний погляд на управління бізнесом та можливість почати свою професійну кар'єру (через стажування (навчання на основі роботи), яке CESTE надає всім своїм студентам не працюють). Програма надає міцну базу знань, інструментів та компетенцій у різних галузях бізнесу, щоб молодий професіонал набув відчуття універсальності, що є фундаментальним у бізнесі сьогодні, а також дозволяє професіоналу, у своїй поточній роботі, поставити на практиці якомога більше їхнього навчання і набутих знань.

CESTE, з його досвіду у розробці та впровадженні програм МВА та з його розуміння ринку праці, розробив Професійний MBA, який є магістром в області ділового адміністрування, так що учасник може досягти цього, а також після стажування (навчання на основі роботи).

109453_pexels-photo-872957.jpegrawpixel.com / Pexels

Для кого це?

Магістр з ділового адміністрування спеціально розроблений для випускників університетів і бізнес-шкіл, які бажають поєднати аспірантуру зі стажуванням (навчання на основі роботи). Вона також доступна для осіб старше 25 років, які не мають вищої освіти, і які можуть довести, що вони володіють надійним та еквівалентним досвідом у бізнесі.

У цій програмі ми вирішуємо діловий світ в цілому, глобально і всебічно, навчаючи студентів у взаємозв'язку знань, методів і поведінки, які беруть участь у процесах прийняття рішень будь-якого професіонала, який зараз або в майбутньому займе позиція відповідальності в компанії.

Цілі

Цілями програми є:

 • Розвивати стратегічний менталітет, який дозволить пристосуватися до нових динамічних, конкурентних і невизначених умов, в яких діють сьогоднішні підприємства.
 • Розвивати здатність до лідерства та командної роботи.
 • Покращити та зміцнювати здатність до аналізу та творчого прийняття рішень .
 • Отримати і закріпити знання .
 • Навчатися в застосуванні найсучасніших методів управління за допомогою високо практичної методології та спиратися на досвідчений і вірний досвід .
 • Зробити сумісний стажування (робоче навчання) через «Клуб де Empresas CESTE», який дозволяє студентам, які зараз не працюють, розпочати активний професійний досвід протягом 12 місяців з можливістю бути найнятим після цього.
 • Забезпечити швидку інтеграцію до робочої сили та підготувати студента до отримання короткострокових відповідальних посад .

Зміст

Програма охоплює всі сфери бізнесу, пов'язані з управлінням та адміністрацією: маркетинг, фінанси, людські ресурси, виробництво, логістика, управління якістю, організація бізнесу, загальний менеджмент, інформаційні системи тощо.

Аналогічно вивчаються такі теми, як економіка, трудове право, кількісні методи дослідження, підготовка та представлення звітів, прийняття рішень тощо, розуміння яких є фундаментальним для будь-якого керівника.

Структура програми є одиничною, що гарантує максимальне навчання в кожній з різних областей. Таким чином, студенти «експериментують» з кожною з різних областей або відділів компанії.

Професійний шлях кар'єри

CESTE - Escuela Internacional de Negocios, завдяки своїй службі "Професійна служба", має "Convenios de Colaboración" (контракти про співпрацю) для просування стажування (навчання на основі роботи) тих студентів, які навчаються в магістрах ділового адміністрування ( MBA) у найважливіших компаніях арагонського світу бізнесу, більша частина яких належить «Клубу де Empresas CESTE».

Мета полягає в тому, щоб сприяти присутності студентів CESTE в компаніях, з позицій, які розвивають їх якісну стажування (навчання на основі роботи) і мають перспективи на майбутнє.

Офіційна британська ступінь

У CESTE ми дотримуємося британської освітньої моделі , відповідно до стандартів QAA (Агентство Великобританії з забезпечення якості вищої освіти) і керується Університетом Гейлса (Університет Уельсу). Ця модель керує як проектуванням і оновленням наших модулів і класів, так і нашими освітніми інноваціями, завжди шукаючи нові засоби і методи навчання більш ефективно.

Відповідно до британської освітньої моделі, наша методологія:

 • Динамічний і постійно переглядається.
 • Інноваційні, застосовуючи новітні освітні тенденції, такі як моделювання управління, мислення дизайну або рольові ігри.
 • Практично для того, щоб наші студенти розвивали власне розуміння, процедури та стилі роботи.
 • Персоналізований, зосереджений навколо невеликих груп і уважний до здібностей і унікальності кожного учня.
 • Автентичний особистий досвід, який заохочує студентів до розвитку свого найбільшого потенціалу.
 • Сучасна, використовуючи новітні методологічні тенденції () і сучасні технології та їхні можливості (кожен студент отримує ноутбук і початок своєї програми навчання як робочий інструмент).

109448_Metodologia.jpg

Сфера спеціалізації

Управління бізнесом та адміністрування

В останні роки зміни (і виклики) управління бізнесом були величезними. Можливості, які створює глобалізаційна інтернаціоналізація бізнесу, доповнюють можливості, що створюються інноваціями та застосуванням різних нових технологій, особливо цифрового світу, як для створення нового бізнесу, так і для радикального перетворення існуючого бізнесу.

У цьому контексті, повний можливостей і невизначеностей, в межах нашої сфери ділового адміністрування та управління, ми розробляємо та постійно оновлюємо наші освітні програми, щоб запропонувати Вам міцну базу знань, інструментів і досвіду, максимально наближених до реального світу щоб допомогти вам піднятися на вашу професійну кар'єру.

Стажування та професійний розвиток

Усі наші університетські програми студентів, як студентів, так і магістрів, включають можливість стажування на підприємстві під час навчання для розробки професійних планів кар'єри. Крім того, ви можете зробити міжнародний стажування, якщо ви цього виберете.

Міжнародні студенти

Для іноземних студентів необхідно мати мінімальний рівень іспанської мови B1 для зарахування на перший курс. У випадку, якщо ви ще не маєте такого рівня іспанської мови, університет надає можливість вступити на інтенсивний курс іспанської мови для отримання необхідної сертифікації. Після завершення студент буде підготовлений до складання іспиту B2 рівня з Загальноєвропейської бази знань для мов (CEFR).

Ступені

Офіційна британська ступінь

M у сфері ділового адміністрування

Уельський університет

Titulación propia

Увійдіть до Дирекції випуску

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

До цього ступеня можна додати додаток до Європейського диплома. Це документ, доданий до ступеня, що засвідчує підготовку студента для того, щоб бути зрозумілим у порівнянні зі ступенем будь-якої іншої країни-члена Європейського Союзу, відповідно до Європейської системи переказу та накопичення кредитів (ECTS).

Останнє оновлення Лют 2019

Про навчальний заклад

At CESTE, Escuela Internacional de Negocios, we offer you a different kind of educational model. For university students: official undergraduate and Master’s degrees framed by the best educational mod ... Детальніше

At CESTE, Escuela Internacional de Negocios, we offer you a different kind of educational model. For university students: official undergraduate and Master’s degrees framed by the best educational model in the world—the British. For professionals and executives: important and prestigious certifications, executive programmes and coaching services for you to overcome the next challenge in your professional career. Згорнути