Майстер ділового адміністрування (MBA), Лаппеенранта

Загальні відомості

Опис програми

За допомогою основних курсів компетентності, пропонованих у програмі (30 ECTS), ви зможете проаналізувати можливості для творчого розвитку інноваційних міжнародних бізнес-рішень. Основними темами основних курсів є майбутнє та стратегічне управління, управління та оцифрування клієнтів, крос-культурний менеджмент, процеси управління інноваціями та бережливе управління.

На додаток до основних курсів ви плануєте персоналізований навчальний шлях шляхом вивчення додаткових компетентностей (30 ECTS) для того, щоб сформувати та налаштувати навчання так, щоб воно краще відповідало поставленим навчальним цілям. На початку навчання ви складете персоналізований план навчання, що складається з 60 ECTS магістерських досліджень та 30 ECTS заключних дипломних робіт.

Тривалість програми - 1,5 роки. Контактні дні для основних досліджень зазвичай обмежені 2 - 4 днями на місяць. Дні контакту для вивчення додаткових компетентностей залежать від курсів, які ви вирішите вивчати. Студенти також можуть обирати курси з вибору магістратури також з інших університетів.

Існує велика кількість складних самостійних робіт та онлайн-досліджень з метою задоволення професійного та особистого життя студентів. Дослідження суворі та інтенсивні, але керовані.

Студенти програми можуть негайно застосувати навчання на своєму робочому місці. Багато випускників можуть скористатися новими можливостями або в межах своєї нинішньої організації, або в новій професійній кар'єрі.

Набуття інноваційних навичок та можливостей для розвитку міжнародного бізнесу допомагає нашим випускникам розширити свої професійні можливості для подолання бізнесу за викликом на місцевому ринку. Ці дослідження дають чудову можливість покращити ваші навички розмовної та писемної англійської мови для того, щоб працювати в міжнародній ролі, практикуючи та працюючи в полікультурному середовищі.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

LAB University of Applied Sciences operetas in Finland in the cities of Lahti and Lappeenranta. The new institution will start its operation on 1 January 2020.

LAB University of Applied Sciences operetas in Finland in the cities of Lahti and Lappeenranta. The new institution will start its operation on 1 January 2020. Згорнути
Лаппеенранта , Лахті , Лахті + 2 Більше Менше