Майстер ділового адміністрування у спорті

Загальні відомості

Опис програми

МВА в Спортивному та Відпочинковому Управлінні в Салемському Міжнародному Університеті розробляє Ваші загальні стратегічні навички для бізнесу, з конкретними знаннями, спрямованими на кар'єру в спортивному менеджменті. Після закінчення навчання ви повинні бути компетентним вирішувачем бізнес-завдань, які можуть:

 • Застосовувати управлінські стратегії до конкретних потреб спортивних команд, спортивних ліг, закладів відпочинку та інших споріднених організацій.
 • Розумійте правила та правила для різних спортивних федерацій та ліг.
 • Використовуйте дослідження та дані для розробки ефективних рекламних і маркетингових стратегій для споріднених спортивних організацій.
 • Вести людей та процеси з професійною чесністю.

Про цю програму

Ця програма готує студентів до кар'єри та обов'язків, як:

 • Розвиток молоді - прямі програми спільноти та молоді.
 • Професійний тренер - ведуть професійних спортсменів до успіху.
 • Координатор подій - Управління та організація всіх аспектів спортивних і рекреаційних заходів.
 • Менеджер парків і споруд - Забезпечення підтримки та експлуатації громадських і приватних парків і споруд для безпечного задоволення потреб клієнтів і спонсоруючої компанії або державного агентства.
 • Генеральний менеджер - Нагляд за всіма аспектами управління бізнесом.

Формат курсу

Салем пропонує прискорені програми навчання студентів і випускників з безперервним зарахуванням через дистанційне навчання або на землі в нашому Салемі, штаті Західна Вірджинія. Курси проводяться у щомісячному форматі (4 тижні) і завершуються на землі, в Інтернеті або через змішаний підхід, який використовує обидва способи доставки. Онлайн-курси побудовані так, щоб працювати в умовах обмеженої зайнятості на повний робочий день, дозволяючи вам заробити свій ступінь з мінімальними порушеннями у Вашому напруженому графіку. Традиційні наземні програми навчання доступні для мешканців кампуса та студентів-місць.

Номери курсів / імена

 • SMG601 Економіка спорту та відпочинку
 • SMG602 Спорт і відпочинок Фінанси
 • SMG603 Комерційне право та органи управління у сфері спорту та відпочинку
 • SMG604 Планування, розкрутка та оцінка спорту та відпочинку
 • BUS600 Організаційна поведінка, лідерство та етика

Вимоги до прийому

Прийом до Salem відкритий для всіх кваліфікованих претендентів, незалежно від раси, кольору, віросповідання, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного походження або здібності / інвалідності. Будь-який бажаючий для відвідування Salem може отримати необхідну заявку від Управління прийому або онлайн з нашого веб-сайту www.salemu.edu. Заповнена заявка повинна бути подана до Управління прийому в найкоротші терміни. Від усіх заявників вимагається плата за подання, що не підлягає відшкодуванню. Університет приймає студентів на щомісячній основі. Прийняття здійснюється на розсуд Салемського міжнародного університету; деякі програми мають додаткові вимоги до вступу.

Останнє оновлення Січ 2019

Про навчальний заклад

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Детальніше

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Згорнути