Майстер ділового адміністрування з розміщенням року MBA

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

MBA - це не лише кваліфікація, це саме те, що ви думаєте. Тому подумайте, як студент MBA. Вибір МВА, що надає вам інструментарій управління, який ви адаптуєте та застосуєте до вашого розширеного стажування, і отримує вас готовий до успішної кар'єри.

Ви знаєте, чого ви хочете від вашого ступеня: бути готовими до реального світу, отримати конкурентну перевагу і виділитися з натовпу. У АРУ ми теж хочемо цього.

Навчання в нашій Міжнародній бізнес-школі означає взаємодію з іншими професіоналами з усього світу. Ви будете піддані різним культурам і діловим практикам, розвиваючи при цьому комунікацію, лідерство, критичне мислення та навички прийняття рішень. У поєднанні з активним навчанням, це середовище підготує вас до стажування. Розміщення в галузі буде доповнювати ваші знання, дозволить вам перевірити свої набуті навички та підвищити вашу довіру. Наприкінці подорожі MBA ви матимете необхідні знання, інструменти та досвід, щоб почати безперервну кар'єру на управлінському рівні.

Вибір Кембриджа як вашої МВА призначення дасть вам унікальне середовище для зростання. Оточені технологічними та біотехнологічними компаніями, ви будете натхненні підприємницькою творчістю та постійним зростанням. Відомий у всьому світі як «Силіконовий фен», Кембридж - місто інновацій, прогресу та процвітаючої економіки. Бізнес-школа скористається цією унікальною обстановкою, створюючи міцні зв'язки з бізнесом, які приносять вам користь як студенту МВА, і дають вам уявлення про правильну організацію для Вашого працевлаштування.

Наше партнерство з Chartered Management Institute (CMI) означає, що наші студенти МВА підвищують свою передову підготовку з менеджменту з акредитацією CMI 7-го рівня. Ця кваліфікація дозволяє швидше прогресувати кар'єру і допомагає нашим студентам виділитися на ринку праці.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що для вступу до МВА з розміщенням потрібно не менше двох років відповідного досвіду роботи та успішного інтерв'ю.

Кар'єра

Наші курси МВА з розміщенням нададуть вам управлінські та підприємницькі здібності, щоб досягти успіху в широкому діапазоні ділових сфер, а також практичний досвід, придбаний через стажування, щоб доповнити вашу кваліфікацію. Коли ви закінчите навчання, ви будете впевнені у виході на міжнародний бізнес-ринок та пошуку головної ролі в корпорації або перших кроках до самозайнятості.

Модулі

Основні модулі

 • Маркетингове дослідження
 • Управління людьми
 • Стратегія ланцюгів постачання та операції
 • Методи дослідження для бізнесу та менеджменту
 • Фінанси для прийняття рішень
 • Стратегічний менеджмент
 • Управління проектами
 • Лідерство та зміна
 • Післядипломна робота - MBA
 • Додаткові модулі
 • Маркетингове планування
 • Підприємництво та інновації
 • Управління людськими ресурсами в глобальному контексті
 • Цифрові маркетингові комунікації
 • Сталий ланцюжок постачання

Оцінка

Ми робимо сильний акцент на практичні та професійні навички. Ви оцінюватиметесь на робочих завданнях, дослідницьких проектах, синдикативній роботі та групових презентаціях.

Це 20-місячна програма, якщо ви почнете у вересні, 24 місяці, якщо ви почнете в січні.

Зверніть увагу, що модулі можуть бути змінені та доступні.

Де ви будете вчитися

Ваш факультет

Ви маєте дуже активний розум і бачите можливості скрізь. Тепер вам потрібні теорія і навички, що змінюють життя, щоб загострити свій підхід до управління. На факультеті бізнесу

Вимоги щодо вступу

Main

Перший ступінь 2: 2 або вище плюс відповідний досвід.

Якщо англійська не є вашою першою мовою, ви повинні продемонструвати сертифікований рівень володіння не менше IELTS 6.5 (академічний рівень) або еквівалентну кваліфікацію з англійської мови, як визнано Anglia Ruskin University .

Наші опубліковані вимоги до вступу є лише посібником, і наше рішення буде базуватися на вашій загальній придатності до курсу, а також відповідно до мінімальних вимог до вступу. Інші еквівалентні кваліфікації можуть бути прийняті для вступу на цей курс, будь ласка, напишіть електронною поштою: answer@anglia.ac.uk для отримання додаткової інформації.

Міжнародні студенти

Ми вітаємо заявки від міжнародних студентів та студентів з країн ЄС та приймаємо низку міжнародних кваліфікацій.

Англійська мова вимоги

Якщо англійська не є вашою рідною мовою, вам потрібно переконатися, що ви відповідаєте вимогам англійської мови для курсів для студентів.

Підвищення рівня володіння англійською мовою

Якщо ви не відповідаєте нашим вимогам англійської мови, ми пропонуємо цілий ряд курсів, які допоможуть вам досягти рівня, необхідного для вступу на курс.

Ми також надаємо власний тест на володіння англійською мовою (ELPT) у Великобританії та за кордоном. Щоб дізнатися, чи плануємо ми мати ELPT у вашій країні, зв'яжіться з нами.

Останнє оновлення Бер 2019

Про навчальний заклад

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what ... Детальніше

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what we do. These are the stories of the people who make ARU. Згорнути
Кембридж , Челмсфорд , Пітерборо , Лондон , King's Lynn , Пітерборо + 5 Більше Менше