Майстер ділового адміністрування в управлінні охороною здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

12-місячна, 36-кредитна МВА в управлінні охороною здоров'я в Салемському міжнародному університеті готує вас до просунутих ділових ролей у постачальників медичних послуг та компаній, пов'язаних з охороною здоров'я. Після закінчення університету ви повинні бути компетентним та ефективним бізнес-вирішувачем проблем, який може:

 • Розглядайте прийняті бізнес-рішення на основі розуміння унікального регуляторного середовища охорони здоров'я, фінансових потреб і цілей обслуговування пацієнтів.
 • Допомога у розробці, управлінні та підтримці людських ресурсів у медичних установах шляхом розуміння ролей постачальників медичних послуг та необхідної кваліфікації.
 • Підвищення рівня допомоги пацієнтам шляхом аналізу показників ефективності.
 • Зрозуміти та описати систему охорони здоров'я США в глобальному контексті.

Про цю програму

Ця програма готує студентів до кар'єри та обов'язків, як:

 • Фінансовий менеджер - Нагляд за всіма аспектами фінансового менеджменту закладів гострого або тривалого лікування.
 • Менеджер матеріалів - придбання обладнання та матеріалів.
 • Адміністрація медичного персоналу - Забезпечити своєчасне та ефективне обслуговування персоналу.
 • Менеджер організації психічного здоров'я - Керує повсякденними операціями установи.
 • Генеральний директор - наймайте, призначайте та контролюйте персонал.

Формат курсу

Салем пропонує прискорені програми навчання студентів і випускників з безперервним зарахуванням через дистанційне навчання або на землі в нашому Салемі, штаті Західна Вірджинія. Курси проводяться у щомісячному форматі (4 тижні) і завершуються на землі, в Інтернеті або через змішаний підхід, який використовує обидва способи доставки. Онлайн-курси побудовані так, щоб працювати в умовах обмеженої зайнятості на повний робочий день, дозволяючи вам заробити свій ступінь з мінімальними порушеннями у Вашому напруженому графіку. Традиційні наземні програми навчання доступні для мешканців кампуса та студентів-місць.

Номери курсів / імена

 • HCM605 Вступ до управління та операцій у сфері охорони здоров'я
 • HCM610 Закон, політика та етика охорони здоров'я
 • HCM615 Фінанси охорони здоров'я
 • HCM620 Організація поведінки та управління персоналом у сфері охорони здоров'я
 • HCM625 Планування, просування та оцінка охорони здоров'я

Вимоги до прийому

Прийом до Salem відкритий для всіх кваліфікованих претендентів, незалежно від раси, кольору, віросповідання, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного походження або здібності / інвалідності. Будь-який бажаючий для відвідування Salem може отримати необхідну заявку від Управління прийому або онлайн з нашого веб-сайту www.salemu.edu. Заповнена заявка повинна бути подана до Управління прийому в найкоротші терміни. Від усіх заявників вимагається плата за подання, що не підлягає відшкодуванню. Університет приймає студентів на щомісячній основі. Прийняття здійснюється на розсуд Салемського міжнародного університету; деякі програми мають додаткові вимоги до вступу.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Детальніше

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Згорнути