Майстер в галузі ділового адміністрування та менеджменту (MBA) - сталий розвиток, інновації та підприємництво

Загальні відомості

Опис програми

Наша відповідна програма МВА, ступінь магістра в різних модальностях, повний робочий день, щотижня, раз на тиждень і в режимі он-лайн почнеться з наступного жовтня для навчального року 2019-2020. Програма досконалості, унікальна, справді трансформативна та інноваційна, щоб повною мірою розвивати свої таланти та навички для свідомого управління компаніями та організаціями.

Відповідальна програма MBA CMI є унікальним , оскільки вони засновані на величезну силу людської цілісності.

У CMI МВА, Корпоративна соціальна відповідальність та дослідження, розвиток та інновації беруть центральну роль і складають суть у концепції та розвитку компаній та організацій.

Дидактична методологія інноваційна, найбільш спеціалізована і просунута, використовуючи адекватне експериментальне поєднання теорії, практики і методу випадку, навчання прийняттю рішень, а також вичерпний моніторинг успішності та розвитку студентів через індивідуальне навчання та безперервні огляди виконання. Курс базується на адаптованому та унікальному навчальному плані, який підкреслює загальний досвід та розвиток студента.

Для кого?

Відповідальні програми МВА спрямовані на керівників і менеджерів компаній, НУО, державних адміністрацій, професіоналів, підприємців, студентів і взагалі всіх, хто хоче розвиватися у відповідальному управлінні та управлінні компаніями та організаціями, а також розвивати свої таланти і потенціал максимально. вести свідомо робити позитивний вплив на суспільство і природу.

Навіщо проводити відповідальний MBA

 • Нинішні виклики вимагають різних і ефективних рішень для відновлення балансу, який суспільство і природа вимагають від компаній і організацій.
 • Зростати як лідер, менеджер і як людина, сприяючи розвитку особистості.
 • Стати свідомим лідером і набути навичок відповідального управління та адміністрування компаній і організацій.
 • Отримати глобальне бачення, що дозволяє нам успішно вирішувати складні проблеми, з якими стикаються лідери на міжнародному рівні.
 • Отримати новітні знання та технологічні досягнення в цифровій ері.
 • Створювати та керувати власною компанією з нуля, за підтримки CMI Startups Area.
 • Бути частиною спільноти CMI , цілком відданим її інтегральному розвитку і надавати найкращі послуги та переваги нашої установи.

Монастир програми MBA Responsible

Факультет CMI складається з фахівців у цій галузі, з міжнародним профілем успіху, і великим професійним досвідом, лікарями, докторантами і дослідниками за своєю спеціальністю. Деталі монастиря CMI можна знайти в розділі Навчання та досліджень.

Інноваційна методика викладання

Відповідальна програма МВА вчить методологію CMI , інноваційної педагогіки, спеціалізованого і висунуті з використанням відповідного досвідченого поєднання теорії, практики, дослідження і методою аналізу конкретних ситуацій, навчання в процесі прийняття рішень та комплексного моніторинг і розвиток учнів через індивідуальне навчання та безперервні огляди навчання. Програми базуються на спеціальних та унікальних навчальних програмах, які підкреслюють загальний досвід та розвиток студента.

Обмежені місця: максимум 30 учнів у класі.

Відповідальні програми МВА будуть мати еквівалент 60 кредитів ECTS.

процес надходження

 • Бронювання місць буде надано відповідно до вимог процесу прийому.
 • Процес реєстрації може бути здійснений протягом року, хоча реєстрація в будь-якому з курсів залежить від наявності вакансій.
 • Вибір кандидатів здійснюватиметься приймальною комісією, що складається з Управління CMI та програми відповідального МВА.
 • CMI повідомляти письмово кандидату результат процесу прийому по електронній пошті.
 • Оплата за навчання передбачає певне резервування місця, і вона буде отримана шляхом оплати навчання в розмірі 770 євро.
 • Для індивідуальної консультації та додаткової інформації, Ви можете зв'язатися з нами через контактну форму через Інтернет, електронною поштою на адресу CMI @ cmiuniversal.com, або за телефонами 34 91 172 43 58/34 681 36 12 27.

Вимоги до прийому

Документація, що надсилається до CMI @ cmiuniversal.com:

 • Біографічна довідка.
 • Мотиваційний лист.
 • Університетський ступінь, що дозволяє закінчити магістратуру. Ступінь може бути виданий університетами по всьому світу.
 • Академічний звіт (запис нот).
 • Високий рівень іспанської мови (B2).

процес надходження

 • Вибір кандидатів здійснюватиметься приймальною комісією, що складається з Управління CMI та програми відповідального МВА.

Календарі

 • Пріоритетні та змішані модальності:
  • З жовтня 2018 по червень 2019 року.
 • Модальність онлайн: з лютого 2019 по грудень 2019 року.

Фінансування та знижки

CMI пропонує послуги з фінансування, що відповідають потребам студентів, які цього потребують. Він також пропонує знижки для груп і компаній і організацій.

Для отримання додаткової інформації про фінансування та знижки звертайтеся до нас.

Професійна практика у бізнесі

CMI пропонує зацікавленим студентам можливість робити професійну практику в бізнесі в концепції магістерського проекту або на додаток до нього.

Ці практики слугуватимуть для реалізації на реальному ринку праці ідеальним доповненням до навчання, розробленого протягом навчального плану МВА.

Тривалість стажування становить 150 годин, з еквівалентом 6 ECTS.

Крім того, всі студенти матимуть можливість продовжувати період стажування у позакласній формі, тобто без зборів до кредитів, на максимальний термін 6 місяців.

Професійні практики в бізнесі також будуть доступні позакласно і добровільно для студентів, які здійснюють магістерський проект.

Усі практики професійного ведення бізнесу CMI оплачуються .

стипендії

CMI надає гранти через свої універсальні фонди стипендій для програм МВА, відповідальних у всіх його формах.

Стипендії покривають 50% вартості кожної програми і спрямовані на студентів з відмінними академічними записами.

Частина цих стипендій зарезервована для людей з економік, що розвиваються, країн, що розвиваються, або з певною інвалідністю, з метою сприяння рівним можливостям у різних групах.

Заявки необхідно надсилати до Універсальної Фонду Стипендій Фонду електронною поштою за адресою universal@cmiuniversal.com, включаючи:

 • CV.
 • Вища освіта.
 • Академічний звіт (запис нот).
 • Мотивація лист стипендії застосування.
Останнє оновлення Кві 2019

Про навчальний заклад

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mu ... Детальніше

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mundo nuevo y mejor a través de la investigación, desarrollo e innovación y la educación integral del ser humano. Згорнути