Майстер в галузі глобального MBA (змішане видання для Риму)

Загальні відомості

Опис програми

Глобальний MBA, розроблений Uninettuno (магістр першого рівня), - це нова програма, призначена для аналізу впливу нових ІКТ та цифрових технологій на управління компанією. Основними темами магістра є інновації компаній, ІКТ та цифрові технології для бізнесу, великі дані, електронна комерція, ІКТ, приватні та державні компанії, блокчейн та інноваційні системи фінансування.

Академічна програма забезпечує загальну суму 90 ECTS, що складається з 56 ECTS онлайн-активності на платформі Uninettuno та 22 ECTS у кампусі. Програма закінчується дисертацією магістрів; дисертація має загальну суму 12 ECTS.

Курс призначений забезпечити студентів сучасними теоріями, методами та практиками інновацій та оцифрування в управлінні та діловому адмініструванні. Він прагне створити стимулююче та інтелектуально вимогливе середовище, в якому студентам пропонується спілкуватися з академічною літературою, тематичними дослідженнями та один з одним, одночасно розмірковуючи про власний управлінський та діловий досвід.

Курс має на меті підготувати студентів до вищих керівних посад як в державному, так і в приватному секторі та відповісти на запити складного та швидко мінливого глобального ділового середовища.

142856_pexels-photo-2977565.jpeg

Аналіз сценарію

На історичній та економічній фазі, подібній нинішній, корпоративні комунікації зазнали значної еволюції, переходячи від традиційних засобів масової інформації до нових цифрових засобів масової інформації.

Є деякі зовнішні для компанії елементи, які мають сильний вплив на цифровий рівень: зростаюча актуальність соціальних медіа у поведінці людей, а також безперервна мінливість технологічного сценарію сильно впливає на цифровий маркетинг порівняно з простотою і статичний характер засобів масової інформації традиційний.

Цифрова трансформація швидко змінює економічний та соціальний сценарій і глибоко переосмислює конкурентне середовище, в якому працюють компанії, а також їхні бізнес-моделі. Виклики для компаній, створені цифровізацією, вимагають нових освітніх програм на основі нових технологій, ІКТ та цифрових трансформацій.

У цьому контексті компаніям потрібно розробити нові стратегії для визначення нової бізнес-моделі відповідно до нових цифрових викликів.

Майстер-графік

Діяльність в Інтернеті

Перший термін

 • Міжнародний фінансовий облік
 • Цифрові технології для бізнесу
 • Великі дані та управління базами даних

Другий термін

 • Економіка інновацій
 • ІКТ для організації мережі
 • Передові веб-технології

Третій термін

 • Державне управління та електронне урядування
 • Маркетинг, електронний бізнес, електронна комерція
 • Управління ризиками

На території кампуса

Житло в Римі для занять у кампусі становить 1 місяць і є обов'язковим.

Заплановані періоди діяльності в університеті: березень 2021, березень 2022, березень 2023.

Заходи в університеті відбуватимуться в мультимедійному класі Uninettuno на площі Граціолі, 17 - Рим.

Модулі на території університету такі:

 • Блокхейн
 • Інноваційні інструменти фінансування
 • Тематичні дослідження бізнесу

Дисертація

Споживання

 • Жовтень
 • Лютий
 • Може

142857_pexels-photo-3727464.jpeg

Можливості роботи

Основними можливостями працевлаштування для студентів магістратури є:

 • Експерт з цифрового управління в різних сферах бізнесу
 • Адміністрація та контроль, фінанси, маркетинг, організація, управління
 • Головний цифровий офіцер
 • Бізнес-аналітик

Вимоги до прийому

Для доступу до курсу необхідна ступінь бакалавра за спеціальністю «Економіка» або «Менеджмент». Інші ступені бакалавра будуть подані до зарахування на оцінку наукової ради.

Випускні іспити та випускний

Тренувальний процес складається з різних оцінок. Кожен курс вимагає остаточного тестування на основі усного опитування, письмового іспиту або роботи над проектом.

Підсумковий іспит складатиметься з проектної роботи підприємства та буде синтезом навчального процесу в класі.

Вступні збори

Плата за реєстрацію на цьому магістерському курсі становить € 4000,00.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

The International Telematic University UNINETTUNO, is the only Italian distance teaching University successfully assessed by ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw), the Italian Ministerial Agency for Quality i ... Детальніше

The International Telematic University UNINETTUNO, is the only Italian distance teaching University successfully assessed by ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw), the Italian Ministerial Agency for Quality in Higher Education. Established by the decree of the 15th April 2005 of the Italian Ministry of Education, University and Research, UNINETTUNIO delivers academic titles having a legal value everywhere in the world for undergraduate and postgraduate university studies. Згорнути